Добрин Митев

  • 8 274
  • 133
  •   1
Отговори
# 105
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Малко офф, ама пусто клю-клю: това ли е Димо Стоев?


омг - дано да не е - иначе тая е луда !

# 106
  • Мнения: 1 381
Самият той на 58 години.

# 107
  • Мнения: 5 462
Комплименти !!!! Sick

# 108
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Съжалявам че се намесвам в темата, но мнения като това много ме изнервят. Плщадките и улиците са общинска собственост. Затова се стопансиват от общината. Тя строи площадките, тя асфалтира улиците, нейно задължение е да ги поддържа. И когато някой руши общинската собственост, задължение на общината е да го санкционира. Затова общинарите получават пари от данъците, които плащаме. Всеки град има фирма за чистота, на която се плаща - щом има боклуци явно някой не си върши качествено работата. И точно кмета трябва да контролира извършването на тази работа. Аз не мога да се скарам на чистачките по улиците, че не си вършат качествено работата. Кмета може.

За цигарената кутия - виновен е този, който не контролира спазването на закона за чистотата. След като длъжностното лице, което следи за чистотата не е глобило нарушителя, де факто го подкрепя.

Виж какво, не може да си изхвърляш боклучийската кофа от балкона с надеждата, че фирмата за чистота ще я прибере след теб!!!! Нито можеш да трошиш площадки с идеята, че общината ше ги оправи! Ей от такъв манталитет пък аз най се дразня! Че видиш ли, можем да се държим като прасета, пък тя на общината това и е работата - да ни оправя кочините! И в Ню Йорк има гета, мръсни улици и квартали, потрошени люлки. И в който и да е от най-големите и известни градове - зависи от МАНТАЛИТЕТА на гражданите, не от общината! А това за длъжностното лице дето не санкционирало нарушителя, сори ама е направо смехотворно! Като непрекъснато и масово се изхвърлят боклуци направо на улицата, общината няма физическа възможност да прикачи към всеки от няколкостотин хилядите жители на Варна по един служител дето да ходи след него и да го санкционира! Хайде моля, стига все друг ви е бил виновен за мръсотията и потрошените люлки и спирки! Докато има хора дето тъй си разсъждават ще живеем в бунище и никой не може да ни извади от него!

# 109
  • Мнения: 3 622
Малко офф, ама пусто клю-клю: това ли е Димо Стоев?


омг - дано да не е - иначе тая е луда !

Как ще е луда тя много го обичала  Mr. Green
Наскоро в месен весник имаше интервю с нея -  до като четеш се смееш и плачеш едновременно   Laughing

# 110
  • Стара Загора
  • Мнения: 72
................Хайде моля, стига все друг ви е бил виновен за мръсотията и потрошените люлки и спирки! Докато има хора дето тъй си разсъждават ще живеем в бунище и никой не може да ни извади от него!

СПАМ
ВИНАГИ ще има хора, които така разсъждават. И след като аз не троша и не изхвърлям боклуци на улицата, а там е "бунище" -  да някой друг ми е виновен.

# 111
  • Мнения: 1 072
От скоро съм в София, но ние с щерката вече си измислихме специална дума за софийската мърсотия - мърсофия.  Wink

Измисляме си разни думички - старозагорски гъзар - старогъзар или пък мамо помощ - мамощ и т.н.

Извинявам се за лиричното отклонение. Нямам пресни, дълбоки наблюдения от Варна. Но тук в Сф е свирепо направо. Не можеш с думи да го опишеш. Подкрепям версията за манталитета.

# 112
  • Мнения: 8 769
Ах,....тази тема за какво беше, докъде я докарахте. ooooh!
Давайте по-кротко, ясно е, че така с писаници по форумите нищо няма да се промени. Wink
По въпроса с Добрин Митев-гаден плужек, не ме интересува къде е и какво прави. Нито ме интересува жена му. Не ги считам за читави хора. Ще има възмездие и за тях..някой ден. Не мгоа да ги мисля.

# 113
  • Мнения: 2 161

По въпроса с Добрин Митев-гаден плужек, не ме интересува къде е и какво прави. Нито ме интересува жена му. Не ги считам за читави хора. Ще има възмездие и за тях..някой ден. Не мгоа да ги мисля.
А защо за Илияна Даскалова да има страшно възмездие?Тя е много свястна жена.И е актриса,не е политик.

# 114
  • Мнения: 1 381
Ти сериозно ли говориш ,че Илиана е свясна жена? Тя ако е свясна ...........

# 115
  • Мнения: 2 161
Познаваш ли я?
Тя ако е свясна ...........
Какво имаш предвид?

# 116
  • Мнения: 1 381
За да го пиша това, значи я познавам. Само ще ти кажа ,че тя се омъжи за Добрин за всичко друго , но не и защото го обича.

# 117
  • Мнения: 2 161
Аз също я познавам,точно затова се интересувам от нея.Не сме се виждали от няколко години.

# 118
  • Мнения: 1 381
Както ти казах и по горе последното , което знам е че бяха в Нова Зеландия. Там се роди Мария Магдалена. След това спрях да поддържам контакт с тях.

# 119

Общи условия

Активация на акаунт