Студена стерилизация - проблем???

  • 1 818
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 22 432
Ами и аз спирам да го ползвам, защото ми мирише на него отвратително. И самата кърма има вкус на него, ужасно е просто.
Днес си смених едната силиконова част, но като отидох да питам в магазина дали продават от другите само и ми заявиха, че не. Аз не мога да разбера как може нещо, което предполагам, ще се износи след известно време да не се предлага отделно.
Онази ми вика, нали имате гаранция. Ами аз имам, ама кой ще ми смени частта,  само защото ми мирише на стерилизатора.

# 16
  • Мнения: 911
При мен беше по същия начин,шишета,помпа и всичко,което стерилизирах миришеха на течността на Чико.Затова си купих стерилизатор но Чико за микровълнова и съм страшно доволна.Струва 30лв.Много по-добре от тая миризлива течност.

Да. И аз така.
А някъде бях чела, че щом млякото се използва само от твоето дете, помпата може да се стерилизира само веднъж на ден. И така започнах да правя.

# 17
  • Мнения: 911
Здравейте.Имам един вапрос? Предстои ми да родя и несъм запозната много със стерилизацията,може ли в стерилизатора за микровълнова да се стерилизира и биберона?[/ newsm78color]

Ами да. Аз в него слагам и бибероните.

# 18
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
На мен сестрата в детската консултация ми каза около 40-60-ия ден, че спокойно мога да мия бебешките принадлежности само с гореща вода и сапун (не веро, т.к. сапунът се отмива по-лесно), със специална гъба за тях само, която да се сменя често. Така и правех. Така мисля и следващия път Rolling Eyes Иначе си е голяма галимация всякаква форма на стерилизация (или пък аз съм необичайно мързелива).

Общи условия

Активация на акаунт