Септемврийска 03-09/09/2007 седмичка за всички

  • 4 843
  • 162
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 1 294
Добро утро,

днеска е мой ред да ставам с Мартин и той ми отпусна до 6,25ч. спане... И сега след сутрие6ната програма - преобли4ане, миене, закуска, отиде да си играе и да "говори по телефона" а аз сядам малко да видя какви сте ти писали сно6ти:)

Калида, има държавни градини, има и 4астни има и 4астни семейни.

4овек има право за 5 желания и об6тината се съобразява с него когато разпределя местата, но може спокойно да не полу4и6 в нито една от пожеланите, а може да не полу4и6 и изоб6то ако няма места и има хора по напред в листата на 4ака6тите. Слава богу ве4е не е 4ак толкова зле, но преди години се е 4акало по година-две за място и то където има. Но ние имахме късмет и полу4ихме място в градината в която искахме. Simple Smile

# 151
  • Мнения: 1 550
добро утро и от мен Hug
как ви минава уикенда?
на мен във всеки случай ми се изнизва много бързо  Rolling Eyes
съботата не я броя за почивен ден- пазаруване  newsm71, пране  wash...и то няколко перални,  hang
и това време го чакам да се усмихне. а то току превали, току пекне слънце. съвсем се обърках вече- да се крием от дъжда ли или да се показваме  newsm78

Калида, аз в деня на дипломирането си разбрах, че моята приятелка ще дойде. в последната минута, на път за университета и купих една малка статуетка на Буда. виждала съм в тях нещо като олтар на Буда. тя не е будистка, но се занимава с йога и други такива спиритуални дейности. та реших, понеже тя пътува постоянно, да и купя една малка статуетка да я носи в чантата. казват, че ако подариш на някой Буда, ще му донесе късмет. и тя го вярва. накратко, тя остана много доволна. както и аз, разбира се Blush

Палачинка, това с места за градината и списъка на чакащи ми прилича на нашата холандска одисея  Thinking и ние имахме късмет, че намерихме жена която гледа в къщи други деца. тя живее с мъжът си във ферма и Алекс помага да хранят кравите, теленцата и конете. качиха го и на трактор и той беше неимоверно щастлив. много му харесва там. лошото е само, че в някои дни не идват деца и той е сам там.

Любиту, остава още малко до пътуването. сигурно вече сън не те хваща  Heart Eyes

Звездичка,  Hug браво на малкия Ерик! вече започва да става интересно  Party

Вес, супер е, че се радваш на спокоен уикенд Wink а как си планувала седмицата? да не събираш сили за някакво начинание?

Астреа, виждам, че годишнината от сватбата ви наближава. готова ли си с приготовленията за отпразнуването и? успех!

Ралфиетка, почина ли през многото почивни дни? от утре отново започва работната седмица.

Joel, как успявате да се справите? звучи ми много натоварено ежедневие ви.

на всички ви положителни емоции в този неделен ден  Hug

# 152
  • Мнения: 1 294
Миленски, аз гледам да свър6вам вси4ко в 4етвъртък, за да мога да се наслаждавам на целия уикенд...
Това с фермата е готино, за децата е сигурно незабравимо време... тука има едно дето му се вика ДагМама (дневна мама). Където жена гледа децата вкъ6ти със свойте, но аз не го харесвам много този вариант. Понеже тази работа не е обложена с данаци има жени който прекаляват и вземат по 5-6 деца вкъ6ти + своите, с което е ясно, 4е сама жена трудно може да се справи и децата са изклЮ4ително на самоотглеждане... Много е трудно да намери6 ДагМама, която наистина да гледа сериозно на това задължение. За сравнение една фамилна детска градина има право на макс. 8 деца и трябва да са минимум 2ма ду6и единия педагог или 2+ педагог. Имат мин. кв.м. на дете, пла6тат данаци, биват инспектирани и т.н. Докато ДагМама-та никой за ни6то не я контролира.

Борбата с Мартин за лап топа е безмилостна...Simple Smile Аз пи6а той дърпа екрана в легнало положение, натиска коп4ето за Офф/Он и т.н.  Simple Smile

# 153
  • Мнения: 7 914
да се пихваля колко ми е добричък татитооооооооо остави ме да спа до 11 часа Party Party

Kalida
непременно Hug

Bec
как ти завиждам да знаеееш Hug

palachinka

винаги ли сте толкова раднобудни? newsm78
 и аз сам сигурна, че ще дойде време през което да се надпреварвам с Ерик за клавиатурата Joy

Milenski72
 и опасно Rolling Eyes

# 154
  • Мнения: 815
Дзак пак от мен!!

Хайде и днес да избутаме, че новата седмичка идва много бързо Simple Smile Simple Smile

Лек ден на всички!!

# 155
  • Мнения: 382
Здравейте и от мен. При нас си е направо есен и не е спряло да вали ooooh!
бебчо,радвам се да те видя HugТя онази тема.... #Crazy е друга тема на разговор  Joy
Калида, ние поискахме да направим
амниоцентоза,но тук я правят на жени навършили 38г,а аз съм много млада Mr. Green
Звезди,приготви се и за много ранно ставане след някой и друг месец.Мартин като беше на 1,5г. ставаше всеки ден в 5.30ч. и искаше да си играем.В 10ч вече беше дроб и заспиваше.Спеше час ,два и се започваше пак  smile3511
Лек и усмихнат ден ви желая

# 156
  • Мнения: 7 914
ЛюбИтУ
не искаааааааам Rolling Eyes
искааам да стои уикенд Crazy

Бебинщайн
може пък нас да ни подмине Crazy... как беше.. надеждите умирали последни Mr. Green

# 157
  • Мнения: 1 294
Звезди4ка, ами той е се буди около 07.00 на последък, така 4е това не бе6е кой знае колко разли4но. Но аз си лягнах сно6ти късно и бе6е ужас тази сутрин, но по късно си подремнах и сега съм ОК...Simple Smile Ние сме си разделии уикенда - в Събота аз спя до късно в Неделя той

Тук е мра4но, дъждовно и тегаво и като сложим в сметката, 4е е Неделя... абе пълна меланхолия

Последна редакция: нд, 09 сеп 2007, 15:33 от palachinka

# 158
  • Мнения: 815
Звездичката, ти не искаш, а аз искам да минава това време, че ми се ходи в Бг-тоооо Simple SmileSimple SmileSimple Smile

И при нас днес е мрачно, но това е пясъка във въздуха SadSad , иначе е много горещо....

Лека и бавно минаваща неделя на всички Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 159
  • Мнения: 2 959
Тролска Щастливке, че си млада е така, не е нужно да го подчертаваш/ а и тоз зелен емотикон не го обичам много/, особено като знам какво свежарско излъчване имаш/ малко Твой снимки съм виждала, но това което се е запечатило в съзнанието ми е достатъчно/. Просто в БГ го правят доста млади момичета, затова попитах. И в крайна сметка ще го правиш ли или акушерката Те разубеди? Марти разбра ли новината, или я знаеше още от БГ? И още веднъж да Ти кажа- много се радвам за Теб и сбъдналото се желание. Започна ли вече витамини за бременни, всъщност започнаха ли вече гаденията, забелязва ли се коремчето вече?
...искааам да стои уикенд...
Сладуранка си Ти, Звездичко, с твоите трудни за осъществяване желания, но дано по- често 1/2 има начини да Те отменя. Ерик видя ли и тоз уйкенд Опа и Ома?
...една малка статуетка на Буда...тя го вярва...
Миленски72, това май наистина е специален човек, който парите не са променили и за който приятелството си остава трайно. Да си я пазиш таз приятелка. А съпруга й как се държи, какъв човек е, запазил ли е естествеността си или е пълна противоположност на 1/2- си?
...Тук е мра4но, дъждовно...
Палачинко- скандинавска, ами че при Вас май по голяма част от времето е хладно и нямате слънце, как разпускате с малчугана в почивните зимни дни, по моловете или гостита?
Любиту, а като стигнеш до БГ, до морският бряг, ще ни навестяваш ли от време на време?

И при нас е хладничко, сутринта излизахме на 1-2оС, но вече сега на обяд е доста по- слънчево и стигна до заветните 14оС.

Хубава и спорна нова седмичка- топла, слънчева и усмихната Ви желая Момичета, а на заминаващите за БГ невероятно и емоционално наситено ежедневие да имат!

# 160
  • Мнения: 1 550
здравейте, девойки  Hug

Любиту, нашите казаха, че според прогнозата за времето се очаква след 15/09 отново до 30 градусови температури. за теб ще бъде, разбира се, важно да се видиш с близките си. още малко и си в БГ Hug

Звезди, мама ми каза, че съм тупнала един път (поне един път си призна) от дивана. Алекс повече Rolling Eyes и да го пазиш (аз уж не го изпусках от очи), те толкова бързо стават тия неща  ooooh! няма страшно, как се пораства иначе голям? Grinning

Палачинка, ставане в 7 часа ми се вижда раничко Thinking. добре, че не се случва често, защото слизам долу с малкия Crazy

Калида, аз не познавам мъжът на моята приятелка. ние с нея се познаваме от 4 години, но за това време не сме се събирали семейно. няма да се получи, различни сме. а и ние не сме богати. до сега никога не е било проблем това, между нас двете. ние просто поддържаме контакт на друго ниво. тя е чудесен човек и аз съм една от малкото хора, които я възприемат заради нея самата. може би и за това, тя ме търси.

лека вечер  Hug


# 161
  • Мнения: 2 959
...според прогнозата за времето се очаква след 15/09 отново до 30 градусови температури...
Ей, това звучи страхотно. Сестра ми се върнаха от море и общо взето нищо не са усетили от него, дъжд и студ. Любиту, заради Теб ще е таз хубава прогноза, да знаеш!

Миленски72, а в Холандия като започват уч- ще на 4год това някаква предучилищна ли е, мислиш ли че Алекс е готов за ученето на такава възраст?

# 162
  • Мнения: 7 914
Kalida
видяха го миналия уикенд за 45 мин...ппонеже много ревеше Crazy.. нека да си искам.. кой ми пречи Crazy

Milenski72
 и аз съм падала...  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт