Архивите са живи!

  • 19 324
  • 426
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 22 899

Дидка ,а твоите две момченца -копия ,копия просто .Пу-пу .

И аз така казвам, ама Тц...Миро не вярва и все спорим за големия син Mr. Green
Големия и на мен ми прилича на Миро...да не ме биеш сега... Mr. Green

# 391
  • Мнения: 4 371
Пфууу, най-после и аз да се включа Laughing
Тва е Пепи ма, не си ти Mr. Green
Кажи го на форумките, дето викат, че приличал на баща си Mr. Green

# 392
  • Мнения: 4 406
аз държа да си призная, че понеже нямах под ръка моя снимка, от седмица на аватара ми важно се кипри съпругът ми...  Embarassed Embarassed

# 393
  • София
  • Мнения: 44 115
аз държа да си призная, че понеже нямах под ръка моя снимка, от седмица на аватара ми важно се кипри съпругът ми...  Embarassed Embarassed


 hahaha уф, разби не направо....абе важна е идеята... Party

# 394
  • София
  • Мнения: 3 421
аз държа да си призная, че понеже нямах под ръка моя снимка, от седмица на аватара ми важно се кипри съпругът ми...  Embarassed Embarassed

hahaha уф, разби не направо....абе важна е идеята... Party

Идеята е важна!
Аз карах мъжът ми да снима от албумите, като бяхме при майка ми и той каза, че съм се побъркала.

# 395
  • Мнения: X
аз държа да си призная, че понеже нямах под ръка моя снимка, от седмица на аватара ми важно се кипри съпругът ми...  Embarassed Embarassed


Ако не беше си признала никой от форума нямаше да знае. Laughing

# 396
  • Мнения: 4 406
нъц, местната дружинка ни познава и двамата... Maika Zaika ме разконспирира  Embarassed

# 397
  • Мнения: 604
Ето ме и мен Simple Smile

Хъх, а как да вмъкна снимка?

# 398
  • Мнения: 150
Въпросът е дали бихте облекли дъщеричката си така? С идиотските панделки, с късите роклички (за да се виждат гащичките), с тричетвъртите бели чорапки и черни (или червени) лачени обувки?  А помните ли ги ракетите? Вафлени тръбички с крем... Продаваха ги циганите по плажовете на морето. Взимаш "ракетата", издухваш крема върху другарчето си и после го облизваш (правех го и като 18 годишен нудист това, после "ракетите" изчезнаха, нарязаха ги Simple Smile ). Бихте ли позволили това на детето си?

# 399
# 400
  • София
  • Мнения: 2 039
Много ми хареса идеята и аз се курдисвам в по-първоначален вид Laughing

# 401
  • Мнения: 604
Извинявайте, не ги умея аватарите

Ето ме

# 402
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Етиа , наистина прилича на теб малкия! А тези въртележки от едно време си бяха супер. И кончетата по тях и количките.... Сегашните въртележки нещо не ме кефят /ама не е от годините, надявам се  Laughing/! Едни такива, много смотани са им играчките! Crossing Arms

boomerang , важна е идеята, супер! Simple Smile

100jan , не, аз не бих облякла дъщерите си така, но все пак сега е друга мода. Но никой не може да каже, дали пък нашите внучета няма да се обличат по този начин! Модата непрекъснато се връща! Wink

# 403
# 404
  • Мнения: 5 255
Да бе да  Joy къде са бузките-мамини  Hug Heart Eyes
Забелязала съм, че колкото и да се променя човек очите остават същите  Flutter
Тео, очите са твоите  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт