28 кг в повече- мъка...

  • 8 041
  • 88
  •   1
Отговори
# 75
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Може ли и аз да се наредя на опашката bowuu

milenika@abv.bg

Благодаря предварително!  bouquet

# 76
  • Мнения: 157
оооооооооооооооь радвам се 4е и аз не сам сама.аз сам на 24г.имам 2 деца.при парвото забременняване ка4их 20кг,успях да ги сваля за 2г.при втората бременност запо4нах от 54кг с ръст 165см. и ка4их 30 кг.детето ми стана на 7м.и аз свалила само 4кг.а наистина се боря,но за сега ни6то.

# 77
  • Мнения: 171
Може ли и на мен  Embarassed - kalinkata_ani@yahoo.com

# 78
  • Варна
  • Мнения: 289
Май само аз останах, която нямам таблицата........ако не те затруднява? Rolling Eyes Мерси! Laughing

haliotis@abv.bg

# 79
  • Мнения: 208
Gore6ta molba i ot men za ZLATNATA TABLI4KA.Izvinqvai za nahalstvoto,predvaritelno ti blagodarq! jafa@abv.bg newsm17 smile3525

# 80
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 674
И аз след Искричка да се наредя на опашката  Blush
Ellyst мила, ти стана като пощенски куриер. Ама каузата е благородна  Mr. Green
sitopechat@yahoo.com

Иначе аз попаднах на този сайт, и тук има едни таблички, незнам дали също ще свършат някаква работа:
http://www.daotslabnemzaedno.com/Content.php?PageID=217&lang=1&wsID=11

# 81
  • In transit
  • Мнения: 11 837
И аз съм за таблицата  Embarassed

mikkey.bg@gmail.com

# 82
  • Мнения: 742
Момичета, тъй като аз отворих тая тема, се чувствам длъжна да ви се отчета - от 24 март до днес:  МИНУС 13 КГ! УРА! Имам още естествено, все пак до минус 28 ми остава доста, но съм страшно доволна от резултата си. А и разликата е видима, цялата ми визия се промени. Съответно и самочувствието ми живна Grinning Жалко че не се сетих да се снимам като започвах. animal085

Понеже нямам възможност да влизам често във форума, ми е проблем да следя кой иска таблицата. Съжалявам , ако някой е чакал напразно, сега видях че има доста желаещи. Не знам как да я кача на страницата, та да можете да си я дърпате директно от тук. Ако някой ми каже как - с удоволствие ще го направя.   bouquet 

# 83
  • Мнения: 3 461
И на мен,и на мен,моля.... Grinning

# 84
  • u doma
  • Мнения: 170
Много се извинявам, обаче искам да ви помоля отново да ми изпратите тази таблица, но на адрес sad_eyes_f@abv.bg! Благодаря предварително!

# 85
  • UK
  • Мнения: 3 959
Хм... Аз пък не съм мама но имам подобен проблем. Нямах нерви да чета цялата тема. Някой ще обясни ли за каква таблица става дума? И, ellyst определено ще ти е доста по лесно да я качиш, виж колко хора я искат. Всъщност изкушавам се да поискам и аз, трябва да симулирам някаква дейност пред половинката, и какво по хубаво от това да покажа че съм търсила нещо... И че съм намерила. Направо ще е възхитен от мен... Но наистина ти препоръчвам да я качиш, иначе има с дни да я пращаш тук и там... nea_orlean@yahoo.com ако все пак решиш да я пратиш...

# 86
  • Мнения: 742
момичета, изпратила съм  я на всички, дали адрес.. Ако някой не я получи, да ми пусне ЛС

# 87
  • София
  • Мнения: 1 544
Благодаря за табличката. Аз изрових темата Embarassed и повлякох крак за таблицата. Дано да ни помогне и на нас. Благородно ти завиждам за свалените кг. Честито. Пожелавам всички да се хвалим по- често.

# 88
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз не съм я получила...

Общи условия

Активация на акаунт