Споделете

  • 2 405
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
няма начин някой да знае какво иска другия
видяхме че има майки искащи да говорят за загубата и такива дето не искат
някои пердета като мен директно си питат ако не могат да схванат сами, но повечето хора предпочитат да чакат да видят дали ВИЕ ще ПОЕМЕТЕ инициатива да говорите или пък ако не говорите - значи не искате....

# 16
  • Варна
  • Мнения: 2 305
meyz,  Hug

и моето дете живее в болка, всеки ден ме гледа измъчено и не се усмихва и аз не знам какво го чака, но искрено ти желая утеха и покой!

# 17
  • София
  • Мнения: 1 941
Lilibon,  Hug Praynig

# 18
  • Мнения: 572
Благодаря на всички за споделеното! искам толкова  много неща да кажа (да напиша) Ама нямам думи!
meyz,  Hug

и моето дете живее в болка, всеки ден ме гледа измъчено и не се усмихва и аз не знам какво го чака, но искрено ти желая утеха и покой!
Hug Hug Hug
catnadeen  искам тук да кажа АКО НЕ БЕЩЕ ТИ, ЕДВАЛИ ЩЕШЕ И МЕН ВЕЧЕ ДА МЕ ИМА!
 Както ти така и много други ми давате кураж да продължа и сега се чувствам силна и мига да помагам на другите! Имам много въпроси и затова питам! Поне знам че тук ще ми отговорят

# 19
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
мила ще ти отговорим, а дори и да знае човек отговорите - пак има нужгда да сподели
и знаеш ли - ти си силна и би се справила и сама, но съм благодарна, че имах честта да се запознаяя с теб и Вяра...за мен наистина е чест да ви познавам - вас всички пишещи тук
но ти и Вяра ще останете в сърцата на много хора, защото ти имаше смелостта да ги допуснеш до прекрасната ви любов - макар и кратка...
ВЯра е в сърцата ни и ти също и ще останете там завинаги...

# 20
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
meyz,  Hug

и моето дете живее в болка, всеки ден ме гледа измъчено и не се усмихва и аз не знам какво го чака, но искрено ти желая утеха и покой!

мила Лилибон, не те познавам лично, но болката ти я нося и аз като камък в сърцето си...да имаше как да я понося вместо теб... само да можеше да ти помогна с нещо...
дано Криско някога ти се усмихне! мечтая за това...може би не за повече но за това....

Общи условия

Активация на акаунт