RAXEVSKY - супер яко

  • 4 147
  • 69
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 541
За толкова години (около 5 мисля) от както открих магазина им на Гурко съм си купила 1 пола и един съвсем безличен потник. Полата е хубава и все още активна в гардероба ми, понеже я нося рядко. Е освен тези две неща нищо друго не съм си купила от там. И в мола магазина им проверявах до преди време и пак nada. Определено стилът им е малко лелински, особено напоследък. Минали са в графата ми "не си струва времето да се разглежда" . С продавачките им не съм имала проблеми, ама може би защото аз самата не държа особенно много да съм любезна с лошо гледащи такива  Twisted Evil

# 46
  • София
  • Мнения: 3 880
много са ми лелченски, а пък някои модели доста кичозни
Гала я обличаха с такива дрехи докато водеше "На кафе" Thinking

# 47
  • Мнения: 6 164
Като цяло не ми допадат моделите Confused, рядко се случва да се намери нещичко, което ми е в стила. Но ми е скъпо.

# 48
  • Мнения: 150
Въпрос на стил,разбира се. На мен определено ми харесват. И ми харесват именно заради умелото съчетание на елегантен стил и артистични орнаменти.

# 49
  • Мнения: 150
Изкушавам се да допълня още нещо по-темата, след като я разгледах цялата - обърнете внимание, че тук се говори именно за RAXEVSKY, а не за парцалките на теранова и кенвело

# 50
  • Мнения: 14 491
Не ги харесвам особено, не са младежки.
Аха  Peace

и на мен са ми лелчести.   Peace

# 51
  • Мнения: 1 180
Не ми харесват!

# 52
  • София
  • Мнения: 2 061
Не ги харесвам особено, не са младежки.
Аха  Peace

и на мен са ми лелчести.   Peace

И на мен. Въпреки, че работата ми изисква да се обличам елегантно, дрехите на Раксевски ми изглеждат твърде кичозни и неподходящи за работа. Про-скоро за сватби идр. такива събития. Но дори и за тези поводи, просто не са по моя вкус. Предпочитам по-изчистени и елегантни дрехи. Peace

# 53
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Раксевски италиански ли са?

# 54
  • София
  • Мнения: 2 061
Не!Мисля, че са си български.

# 55
  • Мнения: 150
Ще си позволя да копна тук едно инфо от друг сайт за раксевски - защото нито са италиански,нито български - RAXEVSKY
Компанията „Raxevsky“ е създадена през 1976 в Атина от Елени Раксевски и Джорджос Мортзучос.
В момента световно-известната марка може да се похвали с 29 годишна история, 47 магазина в пределите на Гърция и 5 на територията на Европа.
Стратегията на фирмата е да развие верига магазини с марката Raxevsky, които, характерни с уеднаквената си визия, да заемат централни търговски райони в големите европейски градове.

Основната идеология, на която компанията се уповава е да създава облекла, които следват модното звучене, но същевременно се отличават със собствена индивидуалност. Това са колекции дрехи подходящи за всеки момент от деня или вечерта и съответно за различни по тип поводи. Стремежът е към качествени стоки на достъпни цени.
Линията е главно ориентирана към дамите около 30 години.

# 56
  • София
  • Мнения: 2 061
Летиция, мерси за инфото, не знаех, че са гръцки..... Thinking

# 57
  • Мнения: 150
И в този и в другият форум питам следното - разбрах, че в Пловдив има outlet на raxevsky. Някой знае ли нещо повече по въпроса - къде, какво, що - боклуци ли са - какви са цените. А случайно дали пък няма outlet на raxevsky и в софия.

# 58
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
много са ми лелченски, а пък някои модели доста кичозни
Гала я обличаха с такива дрехи докато водеше "На кафе" Thinking

Мисля,че точно Гала никога не е изглеждала тип "лелка",макар,че на възраст отговаря. Laughing 

# 59
  • Мнения: 150
подкрепям те Ели

Общи условия

Активация на акаунт