Списък ОкрБ - Варна

  • 1 201
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 100
valenciq, успех!  Hug
Гледам тук за еднократни чаршафи се пише, в окръжна ги водеха някакви памперси, които се слагат на чаршафите (ако за същото става въпрос).
За лепенките, те ще ти кажат, че трябва да си вземеш една водоустойчива 25см. Казали са ти кога можеш да се къпеш. Последния ми дрен го махнаха на 4-тия ден и чак тогава ми сложиха лепеката и се изкъпах...тогава се почувствах човек  Mr. Green Йод не използвах, миех си се със сапун. Но от нощници определено имах нужда. ГЛедай да са такива с копчета отпред, за да можеш да кърмиш Simple Smile И един съвет от мен - не се отказвай от кърменето ако не ти слезе веднага кърмата! Трябва малко търпение! На бебетата на родилите секцио майки се дава АМ. Аз не давах, за да свикне да суче и да започнем да се кърмим успешно. Отклоних се от темата  Blush За бебето само памперси и мокри кърпички. Сигурно съм повторила някой, но прочетох нещата по диагонал, за което се извинявам  Hug
А, да, и само да спомена, че персонала в ОКРБ е много добър, много ми помогнаха!  Peace

# 16
  • Варна
  • Мнения: 208
Мерси Джиджа. Аз и затова съм се насочила там. Hug

# 17
  • Мнения: 17 413
Не е вярно, че се дава АМ на бебетата, родени със секцио.

# 18
  • Мнения: 2 100
Не е вярно, че се дава АМ на бебетата, родени със секцио.

А какво им дават да ядат, докато майките си ги поемат?

# 19
# 20
  • Мнения: 2 100
Дренка, не съм съгласна с теб  Naughty

Дават им Фризолак. Дават го на бебетата докато са сигурни, че майките могат да кърмят. В началото им дават 20 или 30мл АМ (не си спомоням), после го коригират според кърмата на майката.

# 21
  • Мнения: 17 413
Добавката е кърма- така знам аз. Ако не си съгласна, акушерките лъжат. Раждала съм 2 пъти там със секцио - за АМ изобщо не е ставало дума.

Последна редакция: вт, 06 ное 2007, 17:32 от Дренка

# 22
  • Мнения: 554
И аз знам, че е кърма.

Общи условия

Активация на акаунт