От коя банка теглихте кредит?

  • 5 207
  • 64
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 432
Друга.Прокредит банк  Grinning

# 61
  • Мнения: 125
Aз мисля от Пощенска да тегля,нещо тука не виждам клиенти на Си банк????Аз също много се колебая коя банка ще ме върти най-малко и най-бързо ще ми отпусне кредита, защото за мен това е много важно...

# 62
  • Мнения: 80
Алианц - ипотечен.След няколко  пъти рефинансиране,започнало от Булбанк преди 4-5 г,следва ЦКБ,следва ДЗИ и  най-накрая  Алианц. До  сега  по  изгодни  условия не  бяха  ни  предлагани . Добри  условия на кредита+ кредитни карти  + безплатна  застраховка живот на кредитополучателя и на ипотекирания имот. На  мен  лично ,ми  хареса  това,че  няма  такса  за  предсрочно  погасяване,защото  само  от  последното  рефинансиране към ДЗИ   загубата  ми  от  т. нар. наказателна  такса  за  предсрочно  погасяване  беше  около   7 800  лв.  Crossing Arms .Обикновено  за  рефинансиране  правя  много  сериозно  проучване,но  сега   се обърнахме  и  към  една  консултантска  фирма,която  след  проучване,също  препоръча  Алианц. Единственото  нещо ,от  което  се  дразня  всеки  път   е,че  служителите  в  банката  са  любезни,но  доста  мудни. А   на  банката  все  пак   част  от  работата  и  е  да  ти  спести  време,нали?

# 63
  • Мнения: 296
SG Експресбанк за нашите изисквания, най-добри условия. Доволни сме!

# 64
  • Мнения: 852
Предстой ми да тегля тези дни кредит.Бях се спряла на Райфайзен или ДСК,но говорих с един познат работещ в Централна Коооперативна банка и той почти ме убеди  по телефона да пробвам при тях/не ми е чак толкова близък и незнам дали да му се доверя/.Моля,дойте съвет и някой има ли,който да е ползвал услугите им,моля отвиви!  bouquet 

Те взимат процентче за доведен клиент. Или някаква форма на бонус. Нищо не ти пречи да видиш и двете. Сравни си условята в moitepari.bg




Благодаря ти за съвета  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт