Гледахте ли за извънземното същество в Аспарухово?

  • 15 969
  • 186
  •   1
Отговори
# 105
Ще те убия, мерзавецо!
Знаеш ли колко струват иглотерапията и психотерапевта след това?

истинското извънземно ми е на една ръка разстояние ако се сещаш. мога да ви организирам групов оглед ахаха.

# 106
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Не ме вълнува.
Мога да позная от пръв поглед.
Ако разбираш за кое орлово око става дума.

# 107
  • София
  • Мнения: 2 840
В Сърбия също се появил извънземен в селския двора на някаква госпожа. В 6 сутринта отишла тя да си такова чушките и доматите и то клечало в сребрист костюм. Питала го от де се е взел в нейния двор и глух ли е, че не й отговаря. После хукнала до комшията бай нам кой си, ама той й казалу че извънземното все пак в нейния двор се е заселило и да се оправя. Туй е накратко историята, преди малко я прочетох във форум НЛО на дира.  newsm78

А бабата от ромски произход ли е?
Това е балканско нашествие, но при братята сърби са облечени, бе, в сребристо - да беше в златно - съвсем фешън щяха да са го докарали.А нашето, последното, е дибидюс горкото, от по-бедните ще да е...

# 108
  • Мнения: 6 417
Бабата казва, че бил в сребристо или златисто - и тя не разбрала  Thinking

# 109
  • София
  • Мнения: 2 840
Бабата казва, че бил в сребристо или златисто - и тя не разбрала  Thinking

е, как може, бе, трябва да се уточняват тия неща на място.
Ей наште братя как подробно описват - едното кат' Зоро, другото го видяхме - голо, босо, само дето не е бременно и пред печката, че щяхме да знаем, че е средностатистическа извънземна домакиня.

# 110
  • Мнения: 1 312
Искам да живея в Аспарухово.
Сериозно го искам.
Ако въпросното дърво е част и прилежание на някоя спретната,не задължително малка къщурка Mr. Green,бих се жертвала Crazy
Продажница съм Embarassed.

# 111
  • София
  • Мнения: 2 840
Искам да живея в Аспарухово.
Сериозно го искам.
Ако въпросното дърво е част и прилежание на някоя спретната,не задължително малка къщурка Mr. Green,бих се жертвала Crazy
Продажница съм Embarassed.

Сори, ама То си търси ромка Naughty

# 112
  • Мнения: 25 716


Сори, ама То си търси ромка Naughty

Логично. Трябва му жена, за да му ражда деца, все пак, не да му яде само парите...  Whistling

# 113
  • Мнения: 2 070
Дивиана ми разправяше таквиз истории за две места на Черноморието.
Най-добре да вземе да разкаже сама.
И мен тогава леко тръпки ме побиха. Даже Две форумски мами бяха наблюдавали едно и също нещо тогава.

# 114
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Току що ми изпратиха това: http://www.vbox7.com/play:0490a235
Същото ли е?

Това не е наше  Joy Joy
http://www.vbox7.com/play:67794221
Откраднали сме го от Испанците  Joy

# 115
  • Мнения: 263
Току що ми изпратиха това: http://www.vbox7.com/play:0490a235
Същото ли е?

Това не е наше  Joy Joy
http://www.vbox7.com/play:67794221
Откраднали сме го от Испанците  Joy

Да, същото е. Поредната измама  Laughing

# 116
  • Мнения: 1 952
Не сме го откраднали, просто ТО е внос от Испания Simple Smile

# 117
  • Мнения: 984
НЕ е извънземно - Кмета тайно, собственоръчно, дегизирано чисти Максудата! Чи изборити тропкат нъ врътътъ!

# 118
  • Мнения: 1
Здравейте на всички. Аз съм от Варна и искам да хвърля поне малко яснота върху първата снимка с човечето на клоните. Снимката видях преди около 2 месеца. Показа ми я мой познат, който ми обясни, че заедно с приятели били на палатки. Правели си обща снимка /с цифров апарат/ и чак след като разглеждали всички снимки после видели странната фигура на дървото и направо се втрещили.
Никой не е толкова смел, че да се снима с това нещо. За другото филмче вече стана ясно, че е менте, а за циганите от Аспарухово нищо не бях чувала.
Ще се опитам да ви постна оригинала на снимката по-късно.

# 119
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Смешно ми е.Тия цигани,много плашлив народ бе..........
Наскоро в нашето малко градче,полицията се беше вдигнала на крак цял месец,охраняваха,ромите из махалата,защото някакво наричано от някой "нинджа""извънземно" и т.н вечер се разхождало по покривите на къщите.
Имаше доста версии,една от които беше,че някакъв ром от махалата го затрупала бетонна плоча и човечеца си починал на място.Ама защото не са му направили курбан,духът му тормозел цялата махала.
Цяла седмица покой нямаше,чак във къщи се чуваше думкането за прогонване на духа и т.н.
Оказа се,че някакъв с умствени отклонения човечец,решил да се маскира като чучело и да прескача от къща на къща. Mr. Green
При нас работят няколко души от махалата,и като ги видех,как им са подути очите,почвах да ги разпитвам що така.
А те съвсем сериозно ми обясняваха,как дежурят на смени вечер,защото въпросното същество било,като батман направо.От покрив на покрив прелитало. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт