Каква бебешка козметика?

  • 6 588
  • 122
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 406
Мустела!!!

# 31
  • Мнения: 421
Аз да се разпиша,че искам да следя и темата.

Имам позната с аптека и тя каза,че по-добро от Мустела нямало,но...
Кое е по-добре от СебаМед и Бубхен?   И като цени,занм,че Мустела води класациите, а след това от СебаМед и Бубхен,кое е по скъпо?

# 32
  • Мнения: 2 100
ProstoAz, сега докато чета отговорите и разглеждам в нета да видя ориентировъчно как се продуктите в съотношение цена-качество Simple Smile SebaMed са по скъпи от Bubchen. Аз съм ползвала за себе си SebaMed и честно казано ми дразнеше малко кожата, тъй че съм малко скептично настроена към тази марка. Това си е мое мнение, разбира се  Peace

# 33
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Аз ползвах,и продължавам да ползвам Бюбхен.Много съм доволна Peace

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Имаш ли възможност, ползвай Мустела. Наистина е най-добра. Ако нямаш - от средна класа - Нивеа, също не създава проблеми. Рекламирам мустела по 2 причини - шампоана за коса и тяло, макар и 18 лева, стига за 6 месеца, така че е евтин, 2 - крема против подсичане - детето ти няма да се подсече, ако го ползваш, а иначе тръгне ли да се подсича - няма оправия. Моята племенница е с много нежна, чувствителна кожа, която само да докоснеш и се зачервява - ползваха само мустела, нямаха проблеми, но когато се подсече детенцето /понеже го мажеха с много малко крем против подсичане, иначе нямаше да се случи/- накупиха се разни лекарства, кремове, специални мазила - нищо не помогна, тогава аз взех на Мустела крем за вече подсечено дупе - скъпичък е, но , вярваш или не, от второто намазване и племенницата оздравя. Та ... скъпото излиза евтино.

# 35
  • Мнения: 421
Благодаря ... май наистина ще се ориентирам към Мустела като за начало ...скъпо - нескъпо !

# 36
  • София
  • Мнения: 276
SebaMed!   bouquet

# 37
  • Мнения: 1 196
БЮБХЕН!
Цените са съвсем приемливи!А и ако детето няма проблемна кожа - не виждам защо трябва да се дават маса пари за мазила,вместо за нещо друго!

# 38
  • Мнения: 1 092
аз ползвам само Бюбхен и съм много доволна Peace.....поради тази причина не съм купувала от другите марки и не мога да изразя мнение

# 39
  • Мнения: 7 947
Нашата кожа е предимно суха и откакто използваме Себа Мед - сме страшно доволни!Цялата серия е страхотна, между другото и аз ползвам кремовете им за възрастни!

# 40
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Докато Дари беше съвсем малко бебе- Клоран. След това на около 6мес. започнах да ползвам Бюбхен и съм много доволна, все още тази козметика употребяваме, като от време на време сменям с Дисни, Клоран и Мистела.

# 41
  • Мнения: 724
Само Мустела и съм много доволна

# 42
  • Мнения: 353
Само и единствено Мустела и съм много доволна. Малко е скъпа, но си заслужава. Peace

# 43
  • Мнения: 5 362
Използвах козметиката на Нивеа.
От скоро сме на А-Дерма.

# 44
  • Мнения: 17 407
Джиджа, коричките могат д асе махнат, ако предварително се намаже главичката с бебешко олио и след това измиваш с гел/шампоан. АЗ до момента съм ползвала олиото на ХИП- много добро, измиващ гел на Бюбхен, крем- пяната на Пупина и козметиката на Бочко. Не е казано, че трябва да е Мустела, ако ти е скъпа, не се изхвърляй Peace

Общи условия

Активация на акаунт