Един бърз въпрос за боята...-още един въпрос

  • 1 088
  • 19
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • София
  • Мнения: 4 966
Момичета боята или къната се слагаше на мръсна коса? newsm78

Сега си взех една боя,но косата ми е на два дни,дали трябва първо да  я  измия  или мога директно да мажа?
Мерака ми е сега да се боядисам тази вечер,за това и озаглавих темата като"бърз въпрос".

Мерсиии Hug

Последна редакция: вт, 04 сеп 2007, 00:27 от Исайкова

# 1
  • Мнения: 2 829
боята се слага на мръсна коса Peace,
поне аз така моята я слагам

# 2
  • София
  • Мнения: 819
И едно време къната, и сега боята винаги клепам на мръсна коса Peace

# 3
  • Мнения: 444
Светлите бои май бяха на чиста (но не съм много сигурна ) , а тъмните със сигурност на мръсна !

# 4
  • Мнения: 4 496
Боята слагам на мръсна коса,но ми се е случвало да реша да се боядисвам,а на последното миене да съм сложила балсам-е,мия и боядисвам... Grinning

# 5
  • Варна
  • Мнения: 815
И двете знам, че се слагат на мръсна коса.

# 6
  • София
  • Мнения: 4 966
Много ви благодаря за скорострелните отговори!    bouquet

Отивам да се боядисвам. Wink

Може да се закрие темата.

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
На мръсна коса!  Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 4 966
Момичета,срам не срам се сетих още нещо.
Боядисах се.Сега изчаквам действието.После слагам ли шампоан или изплаквам само с вода.... Embarassed???????

# 9
  • Мнения: 66
само с вода без шампоан, чак утре или ако имаш възможност вдругиден си измии косата с шампоан

# 10
  • Мнения: 3 782
Исайкова, следващия път когато решиш да се боядисваш просто прочети упътването! Peace
Аз като боядисвам мама почти всеки път с различна боя /и то на Палете/ пише различни неща - един път на суха, един път на мокра,на чиста или мръсна коса.
А за шампоана, аз мисля поне веднъж трябва да се изплакне с шампоан след като си се боядисала.

# 11
  • София
  • Мнения: 4 966
Аничка,бе 2 пъти прочетох опътването,но не пишеше чиста или мръсна да е косата.
А за шампоана,съответно-се притеснявах да не остане мръсна косата.

Както и д а е,боядисах се.Лошото е ,че си потъмних цвета и вместо кафяво,ми стана почти черно Cry Confused,но постоях май малко повече с боята,за това.
Здраве да е...

Мерси още веднъж.

# 12
  • Мнения: 17 407
Каква марка е боята? НЕ се притеснявай, след няколко измивания няма да е черна. Аз винаги си я измивам с шампоанм, щото се боядисвам черна и няма измиване само с вода.

# 13
  • Мнения: 3 782
Той ще се отмие цвета, не се притеснявай, ама верно каква е марката боя? Ти не беше ли с леко червеникава коса?

# 14
  • София
  • Мнения: 4 966
АМи Лореал-кастинг

Аничка,бях с кафяв цвят,може на осветление да е имало съвсем лек нюанс на червеникаво...Такъв си ми беше естествения цвят.
Сега малко ме е яд,че се боядисах,защото нали се потъмни цвета,а аз исках даже по светличко.

Но карай.
Уж за да има повече блязък.Е поне блясъка го има,и трите бели косъма ги няма.

# 15
  • Мнения: 17 407
Кастинг-а се нанася на нечиста, но влажна коса. Важно е, че си доволна от резултата Simple Smile

# 16
  • Мнения: 3 782
Мен по тази причина ме е страх да се боядисвам, искам само да си подсиля цвета ако мога, ама не става. Окепазявам се и после ме мързи да се боядисвам. Нищо тя ще слегне косата ти. Иначе имаше много хубав цвят. П.с. може да се покажеш с новия. Peace Исайкова.

# 17
  • София
  • Мнения: 819
След боядисване мия косата с шампоан и след шампоана слагам балсам-стабилизатор, обикновено вече има във всяка опаковка с боя, а ако няма се пръскам със заздравителя на GLISS.  Peace

# 18
  • Мнения: 211
От кастинга косата винаги първия път става черна. Като я измиеш 2-3 пъти ще изсветлее.

# 19
  • София
  • Мнения: 4 966
Мерси Hug

Общи условия

Активация на акаунт