Някоя интересна случка която сте имали

  • 2 198
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 029
Брои се разбира се. Ама момчето сигурно нещо по-жизнерадостно е имал предвид. Като го чета как разказва за певеца Илия луков ( тоя пък кой е? ), новите шкафчета, украсата и изобщо......представям си щастливи, леко малоумни детски подскоци, придружени от дружно цвилене. И ти изведнъж - бам, един размазан.  hahaha

да ти кажа... Илия Луков и деца, празнуващи в Пирогов (???).... са ми почти толкова стресиращи, колкото и размазания.

# 16
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Илия луков ( тоя пък кой е? )

ХА!
Ние сме били извънземи....хайде-хайде, моля-моля...

# 17
  • Мнения: 2 212
Ох аз верно изтрещявам, ама и вас си ви бива...смешни случки в болници....илия луков, деца празнуващи, размазани...абе направо ми иде да се плесна и да се събудя, през нощта форумите се побъркват, не завиждам на тия, при които сега е ден... Crazy

# 18
  • Мнения: 313

Аналогичен случай в наше село...един коч се качи връз един друг и на оня му се изправиха рогите.   bouquet

# 19
  • Мнения: 185

Аналогичен случай в наше село...един коч се качи връз един друг и на оня му се изправиха рогите.   bouquet
Е нее,ще падна Joy hahaha

# 20
  • Мнения: 2 212
Търси се доброволец да ме банне или ще се самоУбеся...направо ми иде да цитирам подписа на франзела калина, която от толкова време не съм засичала, че не и знам ника понастоящем, дано не се обиди....
само се сещам, че ако всички списващи тук ни вземат в някоя болница (само предполагам психиатрия), там определено ще е вссело  Party

# 21
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Ще те банна за 5 минути да видиш, че и модераторите сме хора с големи сърца.

# 22
  • Мнения: 6 029
ester, щи ритна идин шамар. стига спамила. дай по същество.

другото, което се сещам... когато приеха щерката с алергичен шок в болница... бяха й турили система и й бяха шинирали ръката.. а тя пее разни прекрасни песнички на черно фередже. ама нали малка, не й се разбира. аз й шъткам да млъкне. а другите майки ми казват "ама защо й се карате, вижте как хубаво пее". от тогава не слушам черно фередже. засрамих се много.

# 23
  • Мнения: 2 212
Ще те банна за 5 минути да видиш, че и модераторите сме хора с големи сърца.
И аз те обичам, знаеш  Heart Eyes и ако го направиш наистина, това мисля ще е най-хубавото нещо, което ми се е случвало в последните 24 часа (поне) ...

# 24
  • Мнения: 9 050
ester, щи ритна идин шамар. стига спамила. дай по същество.

другото, което се сещам... когато приеха щерката с алергичен шок в болница... бяха й турили система и й бяха шинирали ръката.. а тя пее разни прекрасни песнички на черно фередже. ама нали малка, не й се разбира. аз й шъткам да млъкне. а другите майки ми казват "ама защо й се карате, вижте как хубаво пее". от тогава не слушам черно фередже. засрамих се много.

Много се смях. Вместо " щерката ", прочетох " шефката ". И първо се зачудих, че жената е пяла, ама викам нещо от алергичния шок ще да е. Обаче като прочетох, че е и малка  #Crazy Доста мислих какво точно работиш.....

# 25
  • Мнения: 6 029


Много се смях. Вместо " щерката ", прочетох " шефката ". И първо се зачудих, че жената е пяла, ама викам нещо от алергичния шок ще да е. Обаче като прочетох, че е и малка  #Crazy Доста мислих какво точно работиш.....

олеее... аз до сега все шефове съм имала. шефки не. па и най-добрия шеф да е.. няма да отида в болница с него/нея. май трябва да си лягаме.

# 26
  • Мнения: 9 050


Много се смях. Вместо " щерката ", прочетох " шефката ". И първо се зачудих, че жената е пяла, ама викам нещо от алергичния шок ще да е. Обаче като прочетох, че е и малка  #Crazy Доста мислих какво точно работиш.....

олеее... аз до сега все шефове съм имала. шефки не. па и най-добрия шеф да е.. няма да отида в болница с него/нея. май трябва да си лягаме.



Абе и за това, че си я придружила се учудих, обаче като прочетох, че шефката ти е малка, ми се стори много логично да я придружиш. Смени щерката със шефката в историята и печелиш класацията. То няма класация, ама пък и ти не си видяла Илия луков, така че и на това трябва да си доволна.  Wink

Айде кажете кой е тоя Илия луков, дееее! И това луков фамилията му ли е? А защо се пише с малка буква?

# 27
  • Мнения: 2 212
има едно нещо като гуугъл, след което има избор на изображения (не е задължително може и само инфо) там пишеш илия луков и се просветляваш... а що се пише с малка буква, щото се пише в 01:15 часа и е известно още като мързел   bowuu

# 28
  • Мнения: 6 029
от гуглето. мнооого е умно, да знаеш.

# 29
  • Мнения: 9 050
Абе казваше Как' Сийка - като не знайшq питай чичко Гугъл. Ама аз нали съм руса - забравих.....

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт