Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 25

  • 17 061
  • 315
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 2 559
За завивката от каталога: аз бях писала на тези от Ла Редут относно тази оферта и ми отговориха, че поради технически проблем кода не може да се използва през интернет, а само с поръчка по факс или обикн.поща

# 256
  • Мнения: 1 270
получих чек за сумата, която трябва да ми върнат
обаче пише че трябва да го приложа към следващата поръчка  newsm78
ама като ги пускам по интернет

# 257
  • Мнения: 2 559
skrita , освен да им пишеш и да ги питаш дали може да го сканираш и да им го пратиш по е-мейл

# 258
  • Мнения: 1 178
Купувам детска шапка, камуфлаж синьо/бяло....ако някой продава Simple Smile
Заради нея щях да правя поръчка... ама взе че свръши.

Последна редакция: вт, 11 сеп 2007, 13:44 от Dodo79

# 259
  • В офиса
  • Мнения: 4 033

Бях поръчала едни памучни пуловерчета на децата за 6,56 евра /1 бр супер са.


Къде намери памучни момичешки пуловерчета? Давай линк веднага  Sunglasses
Аз забелязах, че момчешките им са масово памучни, а момичешките акрил (с незнамсикакъв touch) А аз акрил не ща да купувам.

# 260
  • София
  • Мнения: 6 577

Бях поръчала едни памучни пуловерчета на децата за 6,56 евра /1 бр супер са.


Къде намери памучни момичешки пуловерчета? Давай линк веднага  Sunglasses
Аз забелязах, че момчешките им са масово памучни, а момичешките акрил (с незнамсикакъв touch) А аз акрил не ща да купувам.
то ако можех да намеря линка бих ги пуснала Rolling Eyes , ама май вече ги няма pull forme djelabbah - ей това им е името а това цвета -rose pâle . имаше ги в бледо розово и в убито цикламено. на врата и на ръкавите имат нещо като дантелки от самата прежда. ако трябва да снимам мойте, но ако ги няма вече едва ли бих била полезна  Rolling Eyes ???

# 261
  • Мнения: 3 576
Днес и аз си взех нещата Simple Smile
От всичко съм много доволна, особено от едни маратонки Адидас, които вече ги няма в сайта, но са страхотни за цената си от 20EUR.
За детето накупих обикновени панталончета и блузки за детската, много са мекички и приятни.

# 262
  • Мнения: 4 371
Наде, ако си писала, сори, ама съм изпуснала цялата тема Embarassed Кой размер взимаш за малкия?

# 263
  • Мнения: 1 196
Моля, някай да помогне с превода   Praynig   Praynig   Praynig
Vous nous avez communiqu? r?cemment
votre adresse e-mail, nous vous
en remercions !

Vous allez ?tre inform?(e) de l'actualit? du site
laredoute.fr et recevoir des informations
concernant vos commandes.
 
....et si vous profitiez en plus de nos offres personalisees
et  dis nombreux avantage qu,offre laredoutr.fr

Je dis "oui" a plus de privileges
1. je midentifie dans mon espace client
2. je coche "oui" pour recevoir plus de bons plans

# 264
  • Мнения: 4 371

Тази чанта и аз я чакам, заслужава ли си?  Thinking
И полата е много хубава
Аз я имам (благодарение на Над Таб  bouquet), бежова, много си я харесвам Simple Smile

# 265
  • Мнения: 3 576
Наде, ако си писала, сори, ама съм изпуснала цялата тема Embarassed Кой размер взимаш за малкия?
Панталончетата 102 са му леко дълги - екстра, блузките пак 102 - може и да му омалеят до края на зимата, в момента са му съвсем точно.Суитчер Okaou- 114 т.к те винаги са по-малки от стандартния размер.
Общо взето принципа ми е: обикновената Ларедутска марка я взимам точно според ръстта, а Okaou винаги по-големи.

# 266
  • Мнения: 4 202

Тази чанта и аз я чакам, заслужава ли си?  Thinking
И полата е много хубава
Аз я имам (благодарение на Над Таб  bouquet), бежова, много си я харесвам Simple Smile

Утре ще я видя и на живо, че ми е дошло известие  Wink
Нали може да се носи през рамо?

# 267
  • Мнения: 3 421
Мене пък само оферти ми пращат,ама аз нали съм си наумила следващото намление да чакам Mr. Green

# 268
  • Пловдив
  • Мнения: 4 146
http://www.laredoute.fr/vente-pull-fille-effet-cache-coeur-okaou … t=1&hasprev=1

Хм, само това намерих момичешко памучно  newsm78
А съм виждала уж доста... Аз съм поръчала тези в лилаво, чакам ги
http://www.laredoute.fr/vente-2-sous-pulls-longs-enfant-prix-min … t=1&hasprev=1

# 269
  • София
  • Мнения: 480
Някоя от вас да е пускала поръчка през последните 2-3 дни? Само на мене ли ми искат такива измислени такси за доставка?

Общи условия

Активация на акаунт