Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 25

  • 17 050
  • 315
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 270
А на мен и оферти спрряха да ми изпращат  Joy
И аз чакам януари вече

# 271
  • Мнения: 4 202
Някоя от вас да е пускала поръчка през последните 2-3 дни? Само на мене ли ми искат такива измислени такси за доставка?

Доставката е 5-6 евро, а след това начисляват някаква допълнителна такста, която е към 10-12% от стойността на поръчката, но от друга страна имаш детакс, което е - 20% (май толкова беше тяхното ддс). Общо взето доставката не излиза много скъпо.

# 272
Някоя от вас да е пускала поръчка през последните 2-3 дни? Само на мене ли ми искат такива измислени такси за доставка?

Да не би да имаш повече от 25 артикула?
На мен ту ми изчезват нещата от кошницата ту се появяват. Единия път ми изчезнаха намаленията. Нещо сайта не е наред според мен.

# 273
  • Мнения: 4 202
Някоя от вас да е пускала поръчка през последните 2-3 дни? Само на мене ли ми искат такива измислени такси за доставка?

Ще ти дам един пример и ти ще кажеш дали е така и при теб.
В момента в кошницата имам продукти на стойност:74.85 Евро
Детакса (махането на ддс) е: -12.72 Евро
Доставката: 5 Евро

Значи става 74.85-12.72+5= 67.58 Евро

Минавам към 3та стъпка и там ми начисляват някаква такса от 7.48 Евро

И тотала ми става 75.06 Евро
Фактически оскъпяването е с по-малко от 1 евро

Ако сумата е по-малка оскъпяването е по-голямо, защото ддсто не може да покрие всичко.

# 274
  • Мнения: 3 419
ей сега го получих-за кое важи това намаление?
La vente nocollection enfant est ouverte

-60%* sur la marque nocollection.
La vente est accessible jusqu’au 13 septembre à 15h.

Une sélection pleine de tendresse et de poésie.

Robes chasubles pour écolières studieuses, blouses à froufrous et robes en soie pour petites filles coquettes, pulls moelleux et pantalons tout doux pour être bien au chaud.

Tendance chic pour petites princesses modèles !

 и още нешо-поръчах на 28 август,колко още трябва да чакам за доставката Thinking

# 275
  • София
  • Мнения: 480
red shoe, благодаря за бързия отговор. Многократно съм поръчвала и досега не е било така. Например на 2-ра стъпка в момента имам
Montant de ma commande :     
339,42 ?
 Remise offre spéciale :
-132,86 ?
 Détaxe :
-33,86 ?
Frais de traitement :
Pour les livraisons hors métropole, les frais de transport seront calculés à l'étape de validation finale de votre commande.
6,00 ?

Total à régler :     
178,70 ?

Когато премина на 3-та стъпка обаче ми начисляват нещо допълнително, което се променя като добавя/махна нещо от кошницата и е свързано с килограмите.

 Les frais supplémentaires pour la livraison de cette commande sont de 20,65 ?

TOTAL A PAYER       199,35 ?

Това е при 15 артикула. И досега съм имала разминаване в парите между 2-ра и 3-та страница, но не с толкова много и затова не съм обръщала внимание. Даже при първата ми поръчка си спомням, че на 3-та стр. бяха по-малко паричките от 2-ра и съответно толкова ми изтеглиха от картата. Реално ли е това, което ми таксуват от 20.65Евро?

Май аз съм се заблудила нещо - сега си сумирах отделно цените на артикулите и се получи 206.54евро, така че май всичко е наред.

# 276
  • Мнения: 4 202

 и още нешо-поръчах на 28 август,колко още трябва да чакам за доставката Thinking

Моята от 28ми вече е в пощата, но днес не успях да отида да си я взема.

# 277
  • Мнения: 3 419

 и още нешо-поръчах на 28 август,колко още трябва да чакам за доставката Thinking

Моята от 28ми вече е в пощата, но днес не успях да отида да си я взема.
е нормално ли е това забавяне?

# 278
  • Мнения: 855
Продават се тези маратонки - http://www.laredoute.fr/vente-adistar-110-adidas.aspx?productid= … t=1&hasprev=1
Номер 41 1/3, ако някой носи 40 номер, ще му са добре  Peace Цената е като в сайта

# 279
  • Мнения: 4 202

Ами толкова е, това са 12те процента Les frais supplémentaires pour la livraison de cette commande sont de

Но пак не ти излиза по-скъпо, защото реалната стойност на поръчката ти е
Montant de ma commande :     
339,42 ?
 Remise offre spéciale :
-132,86 ?

Koeto e rawno na 206,56 ?

Ако си поиграеш и събереш цените на всички артикули в кошницата ще получиш точно сумата 206,56 ?

А ти ще платиш 199,35 ?

Последна редакция: вт, 11 сеп 2007, 17:26 от red shoe

# 280
  • София
  • Мнения: 971
Доста девойки ме питаха дали могат да поръчват с моята карта.

по примера на темата за Promod предлагам да ме запишете в началото на следващата тема, че събирам поръчки и можем да поръчваме заедно.


# 281
  • Мнения: 4 202

 и още нешо-поръчах на 28 август,колко още трябва да чакам за доставката Thinking

Моята от 28ми вече е в пощата, но днес не успях да отида да си я взема.
е нормално ли е това забавяне?

Чакала съм и по 3 седмици, понякога се бавят

# 282
  • София
  • Мнения: 971
нормално е, няма как да знаеш кога ще дойде, аз пък съм чакала месец и 1-2 дни, а съм получавала пратка и на 10тия ден.

# 283
  • Мнения: 1 196
Имам нужда от малко помощ. Получих писмо е заглавие Information Newsletters и съдържание:

Vous nous avez communiqu? r?cemment
votre adresse e-mail, nous vous
en remercions !

Vous allez ?tre inform?(e) de l'actualit? du site
laredoute.fr et recevoir des informations
concernant vos commandes.
 
....et si vous profitiez en plus de nos offres personalisees
et  dis nombreux avantage qu,offre laredoutr.fr

Je dis "oui" a plus de privileges
1. je midentifie dans mon espace client
2. je coche "oui" pour recevoir plus de bons plans

Моля някой да каже за какво става дума?   newsm78    newsm78

# 284
  • Мнения: 3 419
нормално е, няма как да знаеш кога ще дойде, аз пък съм чакала месец и 1-2 дни, а съм получавала пратка и на 10тия ден.
ще ми пратят предполгам известие,нали? и откъде наистина се получават поръчките?

Общи условия

Активация на акаунт