Велоергометър или кростренажор за вталяване

  • 75 738
  • 87
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 2 958
Ние си избрахме Нео - велоергометър . Нямаме кой-знае какви претенции . Wink Важното е да се спортува. Днес ще си го купим. 
И аз мисля ,че с постоянство всичко се постига! Peace

# 46
  • Мнения: 274
мерси за отговорите, и аз се спрях на Нео, цената е перфектна ,а останалото зависи изцяло от постоянството ми Simple Smile

# 47
  • Мнения: 402
Можеш ли да ме светнеш за каква цена говорим, интересува ме кростренажор, сега проучвам офертил

# 48
# 49
  • Мнения: 15 648
Имала съм велоаргометър, сега имам кростренажор. Да ви кажа честно доволна съм и от двете. Определено помагат за отслабване. Разликата е, че кростренажора помага за стягане на дупето.
За да имат ефект трябва да се ползват 3-4 пъти седмично и най добре в комбинация с L-carnitine и Fat Burner. Много помагат.  newsm10

# 50
М да и аз имам велоергометър. Карам го почти всеки ден по 30 мин.,на 2 степен в бързичко темпо! Много съм доволна!  Hug

# 51
  • София
  • Мнения: 2 958

Точно този си купихме. Grinning  И вече го ползваме с пълна пара. Даже и децата...  Party

# 52
  • Мнения: 4 678
newsm10Успех

# 53
  • Мнения: 4 621
Кростренажор Peace

# 54
  • Мнения: 15

Точно този си купихме. Grinning  И вече го ползваме с пълна пара. Даже и децата...  Party

Здравейте! И аз съм се навила за велоергометър. Мисля да си купя този модел. Още ли го ползвате  с пълна пара? Има ли ефект? Аз имам да свалям предимно в областа на корема... Cry

# 55
  • Мнения: 1 424
Кростренажор  Peace

# 56
Ако питате мен - Кростренажор !  Peace

# 57
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
моя е такъв
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09027561
много съм  доволна.  Peace

# 58
  • Мнения: 205
моят клин е с памучна подплата и е 58лв. Без подплата е 47лв, но тя попива потта и изолира, предпазва от получаване на обрив например и т.н.
Пера го след всяка тренировка в пералнята на 30 градуса и си е ок.  Laughing


Можеш ли да ми дадеш информация как се сдоби с клинчето? Поръча от сайта или си го купи от магазин? Много ми харесаха антицелулитните, навих се да си купя! Благодаря!
Знам, че е извън темата, извинявайте!  bouquet

# 59
  • Мнения: 1 404

Точно този си купихме. Grinning  И вече го ползваме с пълна пара. Даже и децата...  Party
StaM ,доволна ли си още от нео-то?Запалих се много,ходихме днес до тукашния техномаркет,но имаше само един и то дефектен SadСега дилемата ми е дали да изчакам до 14,когато ще идвам в София или да си поръчам по интернет кростренажор на Хамър,защото велото им е много скъпо.Чудя се и кое е по-подходящо за бременни-май велото,че натоварва по-малко.

Общи условия

Активация на акаунт