И във Видин есен наближава, пак студено ще ни става - 9 част

  • 17 204
  • 296
  •   1
Отговори
# 45
здравейте,аз се позагубих малко,4е имах доста ходения за пореден път по лекари,то и тия дни ме 4акат о6те няколко прегледа,амаа ми се струва,4е няма да устискам до тогава!Налегнали са ме контракций особенно от сно6ти от 8 ве4ерта до сега неспират,та днес мисля да подпаля телефона на докито и да ме види данеби да е ре6ила бебата наистина да излиза!Стискайте ми палци!Като има не6то ново 6те пи6а пак(ако не съм влязла в болницата да раждам!)

# 46
  • Мнения: 720
Аni4ka86, стискам палци всичко да мине ОК и скоро да се похвалиш с бебче  Hug Hug Hug
Чакаме хубави новини  Grinning

# 47
  • София
  • Мнения: 5 289
Здравейте Hug.
Йо душата не ти се обадих щот нямаше кога да се видим,бяхме на сватба,напред назад и.......Всъщност в събота следобяд мислех да излизам по Широка и щях да ти се обадя,обаче дребния като го сви корем и само лежеше и се гушкаше,мислех че ще има разтройство и седяхме сто часа вкъщи.Накрая излезнахме чак привечер и то поседяхме на Фантата,колкото да не е без хич.Ама като гледам и ти си скитосвала из София,откъде са тия снимки?

# 48
  • Мнения: 2 657
М да скитосвахме....снимките са в Най Клуб Wink

# 49
  • София
  • Мнения: 5 289
Довечера пак ще пътувам за Видин,до неделя съм там.Йо очаквай включване. Wink

# 50
  • Мнения: 2 657
Довечера пак ще пътувам за Видин,до неделя съм там.Йо очаквай включване. Wink

с нетърпение-още утре ми се обади и питай мъжа ти за онова дето говорихме на ли4ни,4е мойте свършиха Sick

# 51
Здравейте на всички видинлиики и от мен Simple Smile!  Аз искам да ви попитам ако можете да ми препоръчате добър гинеколог във Видин,ама наистина добър,защото вече не знам при кой да ида,преди 2 месеца направих спонтанен аборт,уж за сега всичко е наред и мисля пак да пробваме за бебе и този път не искам да се повтаря,така че ще ви бъда много благодарна ако ми препоръчате някой който наистина си разбира от работата.Мерси предварително!

# 52
  • Видин
  • Мнения: 685
Вики, аз съм доволна от Руслан Милев, той ми води консултациите и е много добър точно за бременност. Поне според мен. Доволна съм и от Маша Йосифова, тя ме израждаше, но не работи със Здравната каса.
Йо, като излизате ми звънни да се видим, ако искаш.
Аничка, стискаме палци всичко да е наред и скоро да си гушкаш бебчето.

# 53
Мерси Niya и аз съм чувала добри отзиви за Милев,но ме притеснява това,че той може да води добре една бременност,но ако е проблемна или до някъде рискова не знам дали ще успее,защото моя приятелка също направи спонтанен аборт и като беше прокървила той единственото което и беше казал е,че:"това е божа работа или ще го задържиш или не".Затова не знам на кого да се доверя при евентуално следваща бременност.Ще съм много благодарна ако на някоя от вас се е случвало подобно нещо да ми каже какво е направила после, при кого е ходила?

# 54
  • Мнения: 2 910
Вики, на мен бременността ми водеше Милев, но през пръсти по мое мнение. Тогава още не знаех за форума и не бях много компетентна по този въпрос, но нито веднъж той не ми изписа витамини или фолиева киселина или изобщо нещо, което трябва задължително една бременна да пие. Явно и на хемоглобина не ми обърна внимание, защото е бил по- нисък, отколкото трябва и в болницата падна много, вследствие на което ми преляха 2 банки кръв Confused
След раждането отидох на преглед при Панов и останах очарована от вниманието, което ми обърна. Мои познати и приятели също са доволни от него като специалист.

# 55
  • Мнения: 2 657
Ния,утре може да звънна да се видим по Широка,дано и Карчева се обади днес,4е хич незнам сега с коя карта е...

# 56
  • Мнения: 720
Аз също съм очарована от Панов  Hug
Имах проблем с албумина, но благодарение на него всичко беше ОК. При болки в стомаха реагира на минутата (събота вечер) и ми изписа лекарства, обясни защо точно тях ми дава. Има ехограф и лаборатория в мед. център и ти спестява разкарването. Обяснява много подробно абсолютно всичко - за добавките - коя за какво е, с какво да се храня, дори за козметиката. След като родих ходих при него и ми обясни много неща за кърменето, който никой друг не ми ги беше казал. Нищо лошо не мога да кажа за него, освен, че в кабинета му се чака много. Wink
Мое мнение, аз лично съм много доволна  Grinning

# 57
Мерси на всички за съветите и може би ще се доверя на Панов,и нещо друго да попитам на колко седмици трябва да си за да ти се направят първите изследвания и какви трябва да са те за да знам и да си направя съпоставка с това каквото ще ми правят на мен,като забременея.

# 58
  • Мнения: 720
viki_22, само да кажа, че има и отрицателни отзиви за Панов. Но аз лично не мога да си кривя душата много съм доволна Grinning
За седмиците не знам  newsm78 При мен потвърдиха бременноста в 8 г.с., но аз тогава отидох, така че ... не знам.

# 59
  • Мнения: 2 657
viki_22, само да кажа, че има и отрицателни отзиви за Панов. Но аз лично не мога да си кривя душата много съм доволна Grinning

май визираш мен Mr. Greenаз не съм доволна от него

Общи условия

Активация на акаунт