по-малък плод

  • 4 562
  • 53
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 069
Стискам палци всичко да мине добре Peace
Пожелавам ти сила и не знам дали това ще те успокои, но природата изхвърля  ембриона, който е болен или с малформации!Всяко зло за добро!
Кураж мила Hug

# 46
  • Мнения: 474
Съжалявам пате, но както четеш тук много майки са преживяли това /влючително и аз/, но пък сега бубата ми е на лице  Heart Eyes И при теб ще стане така, не се притеснявай........ Надявам се всичко при теб да мине безпроблемнно.... Praynig

# 47
  • Мнения: 814
пате,
гледай напред. Сега не ти се вярва, но много скоро всичко ще се оправи  Hug

# 48
  • BG
  • Мнения: 2 217
здравейте моля ви за мнението ви и ви благодаря предварително на тези от вас който ми пишат.Последният ми цикъл беше на 9,07 обаче от тогава до сега получих кафяво течение и днес се оказа че плода  по размери отговаря  на 5 г.с. предлагат ми аборт какво да правя !ПОМОЩ
Здравей, пате!
За съжаление не си написала от кой град си, но ако си от София или близо, бих те посъветвала да отидеш при доктор Марков (знам, че преглежда във Фемина - във форума има негови координати ако решиш да отидеш при него). Той може би е най-добрия (или един от най-добрите) във феталната морфология - ще те прегледа и ще ти каже за какво става въпрос.
Аз лично преживах голяма драма преди да родя, и то защото не всичко се вижда на ултразвук - така че не се паникьосвай преди да получиш поне още едно мнение.
Стискам палци и ти желая успех!   bouquet

# 49
  • BG
  • Мнения: 2 217
БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ВИ ЗА РАЗБИРАНЕТО ! СТИСКАЙТЕ ПАЛЦИ ВСИЧКО ДА Е ОК !
Пате, извинявай - не бях видяла този пост.   Sad
Стискам палци всичко да е наред!  Praynig

# 50
  • Мнения: 148
Всичко да е наред, живи и здрави!!!!!!!!!!! Но аман от некадърници bash

# 51
  • Мнения: 3 116
Пате, съжалявам миличка   Sad

Стискам палци всичко да е минало добре  Heart Eyes

# 52
  • Мнения: 552
Стискам палци...И на мен ми заявиха че трябва да правя кюритаж ама както виждаш устискахме я някак си!
Отидох на друг гинеколог и той изключително голямо внимание обърна на ситуацията...така че и Аз смятам че трябва да отидеш на друг лекар,ако вече не си!  Peace

# 53
  • Мнения: 474
Пате, мина ли всичко? Как си сега? Пиши.....  Hug

Общи условия

Активация на акаунт