Каква помощ ви е най-нужна?

  • 2 272
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Забелязвате ли от какво най-малко имаме нужда? Или може би това е нужда, която по някакъв начин още в самото начало човек гледа да задоволи? Това е нуждата от съчувствие. Не ни трябва съчувствие, трябват ни дела, неща, които могат да се организират и направят.

Споменаваше се нещо за някакви  дневни центрове за деца. Има ли ги въобще? Те биха решили проблема с наглеждането през деня и донякъде със социализацията.

Форумът съдейства за съчувствие, подкрепа, информация, а в моя случай и за финансиране, макар че не е работа на мамите да ми го осигуряват.

Оф, мисля си разни работи, не знам...

# 16
  • Мнения: 588
     Нуждая се от помощ в отглеждането на детето, тъй като нямаме баби, които да ни помагат и в края на деня се чувствам физически и психически съсипана. Нуждая се също и от финансова помощ, за да увеличим частните уроци при логопеда, което  ще помогоне на детето ми да непредне още повече с говора. Нуждая се от помощ за социализация на детето ми и от повече информираност, помощ и разбиране при интегрирането на децата ни.

# 17
  • Мнения: 3 540
Ние се нуждаем от правилно лечение и се надявам тази учебна година учителите да работят с нея като  дете с проблем. Praynig

# 18
# 19
  • София
  • Мнения: 2 351
1,4,7,9

Най нужна ми е финансова помощ.За терапевти.Искам да опитам и друг тип медицина, но пак трябват средства.За социализацията - голям проблем ми е, но не виждам кой ще ми помогне, ако сама не го направя.

# 20
  • Мнения: 3 504
Катина, и аз посочих същите. Като има финанси, ще имаш за специалисти, за разни процедури ...

# 21
  • Враца
  • Мнения: 871
4,6,7,9

# 22
  • Мнения: 2 116
2 6 и 9! Макар че не бих го определила като Изслушване и съчувствие , а като РАЗБИРАНЕ на проблема!  Peace

# 23
  • Мнения: 572
 Искам и аз да кажа макар че не съм гледала  детето ми а само племенницата, 7 и 8 ми се струват нае належащи за мен

# 24
  • Мнения: 604
1,4,7 и 9 са моите отговори и бих добавила, че имам нужда от лекар, който е компетентен по всички въпроси, отнасящи се до заболяването на дъщеря ми. Специалист, който следи в международен мащаб новостите, свързани с това заболяване и да наблюдава детето ми и да консултира мен за необходимото лечение, изследвания и тенденции.
Лилибон, прекрасна тема  Hug

# 25
  • София
  • Мнения: 9 861
Гласувах с две опции
-помощ за привличане на вниманието на общественността към проблема
За мен е изключително важно хората да знаят,че децата са различни,имат различни потребности,изглеждат различно,вършат различни неща.Искам когато кажа,че детето ми е на 6 години,а все още не говори,да не ме гледат като най-голямата нещастница на света,а да се опитат да разберат и помогнат.
-помощ при социализирането
Ето това ми е много болен въпрос,още повече сега,преди тръгването ни на градина за втора година.Искам да дадат шанс на детето ми да покаже своите способности,нищо повече.

# 26
  • Мнения: 534
7,9-това са неща които са нужни на сина ми,като младеж с аутизъм-ако обществото е наясно със проблема,няма да се плаши ,съответно няма да го изолира и съответно ще му помогне да се социализира.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Green dream, дано намериш такъв лекар. Аз имам чувството, че повечето трябва ти да ги консултираш за новостите, въобще много голяма част са "коне с капаци" - имат някаква идея за стандартно лечение и почти не се замислят дали не се налага някаква промяна според конкретното дете. в това отношение хомеопатията ми допада, че търси човешките проблеми зад заболяването, но за съжаление, тежките неща не се лекуват с хомеопатия...

# 28
  • Мнения: 3 914
Аз имам чувството, че повечето трябва ти да ги консултираш за новостите, въобще много голяма част са "коне с капаци" - имат някаква идея за стандартно лечение и почти не се замислят дали не се налага някаква промяна според конкретното дете. в това отношение хомеопатията ми допада, че търси човешките проблеми зад заболяването, но за съжаление, тежките неща не се лекуват с хомеопатия...
Това все едно аз съм го писала,Lilibon    bouquet
Гласувах Peace

# 29
  • Мнения: 11 315
Не мога да се включа с отговор, но поне да ви пожелая успех и реализиране на тези желания!
Имате право на тях, дано някой от горните етажи прогледне най-после Peace

Общи условия

Активация на акаунт