Какво точно е агент на ДС и защо толкова ги плюят?

  • 4 904
  • 140
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 326
Жените не стават за доносници, т`ва е истината.

Понеже пият много Спрайт.

Е, по-добре клюкарки, нал` тъй?
Мъжете-доносници са умеели да пазят тайна. Дори и сега отричат гадовете. Като партизани на разпит.

# 136
  • София
  • Мнения: 2 840
Жените не стават за доносници, т`ва е истината.

Понеже пият много Спрайт.

Е, по-добре клюкарки, нал` тъй?
Мъжете-доносници са умеели да пазят тайна. Дори и сега отричат гадовете. Като партизани на разпит.

Е, замислих се...тая реклама на Спрайт е мега сексистка, бе.
Що ли не взема да ги съдя newsm78

# 137
  • Мнения: 1 165
На мен пък ми направи впечатление, че липсват роми,агенти на ДС. И това , ако не е дискриминация...

# 138
  • Мнения: 25 623
Жените не стават за доносници, т`ва е истината.

Понеже пият много Спрайт.

Аз не пия Спрайт, затова съм само обикновена клюкарка.  Mr. Green

# 139
  • София
  • Мнения: 15 467
С какво подслушването на лични разговори и донасянето, че приятелят ти разказва виц против властта е служба към родината?
И аз съм разказвала вицове, но никой нищо не ми е направил.Съпругът ми пък работеше в УБО,заради голямата заплата и всяка вечер или сутрин, когато се върнеше от работа ми "доносничеше" кой от членовете на ЦК и техните семейства е ходил на банкет, кой какво е ял за вечеря,защото им се караше храна с коли, кой с кого е купонясвал.

А да ви кажа ли как получихме 4-стаен апартамент? Съпругът ми още не беше  в УБО.Писах писмо до Тодор Живков с наивната мисъл,че той ще го прочете. Описах положението в което живеем,колко души сме, жилищната площ и попитах имам ли право на отделно жилище.Дадох го в приемната на Министерския съвет.Отговорът беше да чакам отговор до месец.Нито дядовци и баби,нито родителите ми бяха членове на БКП.И аз не бях. Чаках отговор не месец, а шест месеца и получих направо писмо да отида да си избера апартамент от няколко нови. Без връзки. Един приятел на дядо ми беше натопил баща ми ,че ремонтира телевизорите и колите на съседите.Нищо не му направиха на баща ми, още го търсят всякакви хора за ремонти.А можеше да го обявят за капиталист и частник, но не го направиха.

# 140
Сопранов, според мен ти плея хейтваш щото никой не те е канил у службите и това здраво те е комплексирало, заставяйки те да пиеш джин с тоник, но и уиски.

Няма нищо срамно в това, да си част от службите за сигурност на страната си освен ако не си патриот, а мека китка.
Срамно е това, че много от разобличените агенти мълчат гузно или се оправдават при положение, че във всяка друга държава това е въпрос на чест.
В САЩ, Русия или Великобритания - всички са горди да са агенти. Само у нас това е лоша дума, само тук ги е срам да признаят.

Освен това смесват доносник с човек от службите. Има разлика.

Общи условия

Активация на акаунт