Екстра Фит - унищожител на мазнините - дражета за отслабване

  • 4 992
  • 74
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 516
stelitka_70 ,
пиши ни всичко за тез дражета Praynig Praynig Praynig Ще чакаме с нетърпение.Успех newsm10

# 31
  • Варна
  • Мнения: 912
Записвам се да следя резултата. Бих ги пробвала веднага (склонна съм да вярвам, че има хапчета, които помагат, бях открила такива, но от простотията ми и от лакомията отново съм по форумите за дебеланки  Embarassed ), но кърмя и въпреки гаранцията, че са 100% натурални не смея да опитам.  newsm78 Мисля дали да не се обадя и да попитам дали стават за кърмачки. . . Ще помисля още малко.

# 32
  • Мнения: 6 958
Записвам се да следя резултата. Бих ги пробвала веднага (склонна съм да вярвам, че има хапчета, които помагат, бях открила такива, но от простотията ми и от лакомията отново съм по форумите за дебеланки  Embarassed ), но кърмя и въпреки гаранцията, че са 100% натурални не смея да опитам.  newsm78 Мисля дали да не се обадя и да попитам дали стават за кърмачки. . . Ще помисля още малко.

Кои са тия хапчета които са ти помогнали все пак?  newsm78 А теб те съветвам и да са натурални и да не са недей точно сега да пиеш каквото и да било по време на кърмене  Rolling Eyes

# 33
  • Мнения: 22
stelitka_70 , успех и от мен  thumbsup

и аз се записвам  Grinning  По кило на ден ..... newsm12 , ако е вярно, производителите ще ги позлатиме ми се струва  sohappy

# 34
  • Варна
  • Мнения: 912
Кои са тия хапчета които са ти помогнали все пак?  newsm78 А теб те съветвам и да са натурални и да не са недей точно сега да пиеш каквото и да било по време на кърмене  Rolling Eyes
Преди около 3 години пих Слинеа, мисля, че те тогава се появиха на пазара или поне аз тогава научих за тях. Бяха доста скъпи, поне за моя джоб - около 55 лв. за 3 седмици. Отслабнах видимо (на кг не знам колко, з/то нямах кантар тогава), дори в лице (да не говорим за останалите части) а то слабее последно, поне при мен. Бях много щастлива, не толкова от резултата(и от него също де), колкото от това, че съм открила начин да слабея без тормоз. Отдадох се след това на голямо ядене, за да мога да експериментирам отново, но . . . Не стана така, както го мислех.  bashСлед това купувах още 4 пъти (оле като си помисля колко пари са това, ми иде да се   #2gunfire ) но нямаше резултат и аз не мога да си обясня защо  Cry Пусти пилешки акъл.  smile3511 Сега гледам са ги пуснали на промоция в аптеката до нас - за около 15 лв в комплект с крем за отслабване, но не помня какъв точно и мислех да си купя, за да имам като спря да кърмя, но видях, че срокът им изтича в края на годината. Това е историята, не с happy end за съжаление.

# 35
zdraveite,az si pora4ah tezi hap4eta i dnes 6te si gi vzema ako ima rezultat 6te vi pi6a da znaete dali sa efikasni ili sa laja

# 36
  • Варна
  • Мнения: 912
ще чакам резултат с нетърпение, дано си доволна   bouquet
другите, които казаха, че са си поръчали се покриха нанякъде  Rolling Eyes

# 37
дано наистина съм доволна,вече изпих парвите си осем хапчета за днес,те са супер малки,зелени.
И се пият с кафе или чай но много трудно се разтварят даже почти немогат и накрая имат странен да не кажа отвратителен вкус на билки Confused
Но най-важното е да има резултат,ще чакаме и ще видим smile3528 чао за сега

# 38
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
А дано е така както пишат . Ще взема да си поръчам и аз . А дали може направо на място да отида да си ги взема и да избегна така наречените пари за опаковка и разходи !?

# 39
Здравейте, за първи път влизам във форум, но исках да споделя мнението си за тези прословути хапчета. Момичета, не си давайте парите!!! Аз си ги поръчах, чаках ги с нетърпение и накрая... нищо!!!! #Cussing out Пия ги стриктно, дори минах на лек хранителен режим, уж да има по-голям ефект... днес ми е 5-тя ден, а резултатът е  -0 кг., т.е. все съм си толкова. Чудя се дали наистина ще ми се възстановят парите, ако ги върна?! Пишете дали при вас има ефект. Стискам палци!!!

# 40
 newsm78 ох какво да ви кажа,и аз вече ги пия втори ден и нищо и вече почвам да съжалявам че си ги порачах.Абе само лъжат хората.Втори път няма да се излъжа да си порачам нещо Cry

# 41
  • Мнения: 6 958
Здравейте, за първи път влизам във форум, но исках да споделя мнението си за тези прословути хапчета. Момичета, не си давайте парите!!! Аз си ги поръчах, чаках ги с нетърпение и накрая... нищо!!!! #Cussing out Пия ги стриктно, дори минах на лек хранителен режим, уж да има по-голям ефект... днес ми е 5-тя ден, а резултатът е  -0 кг., т.е. все съм си толкова. Чудя се дали наистина ще ми се възстановят парите, ако ги върна?! Пишете дали при вас има ефект. Стискам палци!!!

Много лошо и то за 5 дена нищо, ужасссс  #Crazy Пиши пак да кажеш как върви  Praynig

newsm78 ох какво да ви кажа,и аз вече ги пия втори ден и нищо и вече почвам да съжалявам че си ги порачах.Абе само лъжат хората.Втори път няма да се излъжа да си порачам нещо Cry

За 1 ден едва ли ще си проличи, но не зависи ли все пак и с какво се храниш? Към опаковката пише ли нещо за дадено примерно меню например или нещо такова?  newsm78

# 42
здрасти,не не пи6е нищо на опаковката пи6е само да се пият по две и това е,а за един ден трябва да се изпият 8.Ве4е е четвърти ден и нищо ,самоедно не мога да си обясня как може да лажат хората така. smile3516

# 43
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
А аз тъкмо се зарадвах , че намерих по лесен начин да се отърва от останалите 20 килограма , а то кво излезе . Пуу да му се невиди , ще се тренира здраво и ще си ям пилето с ориз  Whistling.

# 44
  • Мнения: 916
А аз тъкмо се зарадвах , че намерих по лесен начин да се отърва от останалите 20 килограма , а то кво излезе . Пуу да му се невиди , ще се тренира здраво и ще си ям пилето с ориз  Whistling.

Да няма някаква диета пиле с ориз...мммм...звучи вкусно. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт