Екстра Фит - унищожител на мазнините - дражета за отслабване

  • 4 977
  • 74
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 958
здрасти,не не пи6е нищо на опаковката пи6е само да се пият по две и това е,а за един ден трябва да се изпият 8.Ве4е е четвърти ден и нищо ,самоедно не мога да си обясня как може да лажат хората така. smile3516

4 дена и нищоооо  Shocked Кофти, дано не се окажат вредни по някакъв начин както се чува за Редуктила и Ксеникала и т.н.  Praynig

А храниш ли се обилно - т.е. големи количества храна, всеки ден нещо шокоалдово и хляб например  newsm78 Тегли се на кантара, мери си обиколките и вредните храни, които знаеш кои са поне предполагам че си ги изключила и все пак се чудя как може да няма поне 1 кило в минус до сега... А като си помисля, че повярвах на това и чаках само някоя от вас да се похвали с големи минуси още първите дни, а сега всички сме разочаровани и най-вече тези от вас които ги пият  Cry Hug

Снежка с твоите кила и аз бях така почти и сега съм толкова колкото теб... Каква е тзи диета с пиле и ориз!!!!!!????????  baby_neutral

# 46
здрасти миранди даизклщчила съм ги вредните храни и пак нищо само дето се ядосвам smile3515.Ако има някакво подобрение ще ви пиша

# 47
  • Мнения: 105
                Нали Ви бях казала, че колежката си поръча... е решихме да си ги разделим по 1 опаковка,/ тя си поръча 2 - те са по 100 в кутийка, напомняща на Кенди подсладителя/...

                Тези, които са си го поръчали да кажат моля, разтварят ли им се, като ги сложат в топла вода?

                 1. Изобщо не можеш да ползваш механизма - като натиснеш, да падне хапчето - просто се задръства, защото са много тънички и мънички хапченцата;
...е, отворих си капачето от горе и така ги вадя, както се казва - "Бял кахър"...
                  2. Да, ама много трудно се разтварят - трябва да е вряла водата и да го натискаш с лъжичка да се раздроби, иначе си остава на дъното...
             ... и при мен няма резултат за сега - 4-ти ден...
 
здрасти,не не пи6е нищо на опаковката пи6е само да се пият по две и това е,а за един ден трябва да се изпият 8.Ве4е е четвърти ден и нищо ,само едно не мога да си обясня как може да лъжат хората така. smile3516

                 Къде го прочете това? На моето пише само "Приемете едно или две дражета във всяка чаша по избор, според вкуса на потребителя" И не е посочено  "...8"...
                 Тези хора да не пращат различни неща? Thinking
Пристигна и листовка "Че специално  и само за  "Вас" разполагаме с крем за отслабване, който чудесно ще допълни действието на хапчетата..."    Joy

# 48
zdrasti.mi nali vav vestnika pi6e 4e 8 hap4eta otgovarqt za svalqneto na edin kilogram.I na men mi bqha pratili sa6tata bru6ira za krema abe samo lajat horata i tova e .I moite hap4eta sa6to se raztvarqt mnogo trudno i az si gi izsipah v druga kutiq 4e v tazi ne izlizat vaob6te a ako izleze to e s4upeno,az ve4e gi piq 5 den i ni6to  Sad

# 49
Цитат
Къде го прочете това? На моето пише само "Приемете едно или две дражета във всяка чаша по избор, според вкуса на потребителя" И не е посочено  "...8"...
                 Тези хора да не пращат различни неща? Thinking
Пристигна и листовка "Че специално  и само за  "Вас" разполагаме с крем за отслабване, който чудесно ще допълни действието на хапчетата..."    35
zdrasti.mi nali vav vestnika pi6e 4e 8 hap4eta otgovarqt za svalqneto na edin kilogram.I na men mi bqha pratili sa6tata bru6ira za krema abe samo lajat horata i tova e .I moite hap4eta sa6to se raztvarqt mnogo trudno i az si gi izsipah v druga kutiq 4e v tazi ne izlizat vaob6te a ako izleze to e s4upeno,az ve4e gi piq 5 den i ni6to Sad

# 50
  • Мнения: 105
Ще ги попия още малко и ще ги върна... Белким върнат парите... Praynig
Преди няколко месеца като си поръчах едни хапчета, пак така от реклама във вестник - и нищо не ми подейства, но ми върнаха наистина парите, като им изпратих обратно шишенцето и хапчетата, които останаха.

# 51
  • Мнения: 6 958
Ще ги попия още малко и ще ги върна... Белким върнат парите... Praynig
Преди няколко месеца като си поръчах едни хапчета, пак така от реклама във вестник - и нищо не ми подейства, но ми върнаха наистина парите, като им изпратих обратно шишенцето и хапчетата, които останаха.

А как доказваш, че не са ти подействали? Да не би да те теглят като ти ги донесат? Малко глупаво, ама седя и се чудя с какво ще им докажеш, че не са ти подействали?  newsm78

# 52
  • Мнения: 13 512
zdrasti.mi nali vav vestnika pi6e 4e 8 hap4eta otgovarqt za svalqneto na edin kilogram.I na men mi bqha pratili sa6tata bru6ira za krema abe samo lajat horata i tova e .I moite hap4eta sa6to se raztvarqt mnogo trudno i az si gi izsipah v druga kutiq 4e v tazi ne izlizat vaob6te a ako izleze to e s4upeno,az ve4e gi piq 5 den i ni6to  Sad
Пиши на кирилица!

# 53
Цитат
А как доказваш, че не са ти подействали? Да не би да те теглят като ти ги донесат? Малко глупаво, ама седя и се чудя с какво ще им докажеш, че не са ти подействали?  newsm78

здрасти знаеш ли как ще докаже.Ми те ако са и подействали мислиш ли че ще ги връща,нали така.Кой би върнал хапчетата при наличието че има резултат от тях

# 54
  • Мнения: 6 958
Цитат
А как доказваш, че не са ти подействали? Да не би да те теглят като ти ги донесат? Малко глупаво, ама седя и се чудя с какво ще им докажеш, че не са ти подействали?  newsm78

здрасти знаеш ли как ще докаже.Ми те ако са и подействали мислиш ли че ще ги връща,нали така.Кой би върнал хапчетата при наличието че има резултат от тях

Това ясно, НО ако сте изпили цялата опаковка и няма хапчета, а само празна кутийка върви докажи че не си свалила от тях... може дори да приемем че действат и някой наистина е свалил излишните си 10 кила например с тях, но пък иска да мине по тънката линия и да си върне парите на техен гръб примерно, какво правим тогава...  newsm78 hahaha Joy hahaha

Голяма шашма е всичко от всякъде...  ooooh!

Какво стана има ли вече поне 1 кило в минус, колко дни направихте момичета?

# 55
здравейте,ми в обявата и във брошурата пише че ако не сме доволни можем да върнем  и празна кутийка или с хапчета.Но и аз незнам това не гарантира че ще варнат парите,аз смятам да пробвам да видим защото ги пия вече цяла седмица и нищо нито даже половин килограм не съм смъкнала та камо ли кило.А пък ако се закелешат с парите аз пазя вестника в него има поместен един текст който уж е сертификат за гаранция с който можеш да ги съдиш.но не вярвам и не искам да се стига до там. #2gunfire

# 56
  • Мнения: 105
       Изобщо нищо не ме питаха, даже и не ми звъннаха, а аз и тел.ном им написах в писмото, с което връщам"остатъка". Просто ми дойде бележка, че имам пощенски запис. То така и пише - "...без никакви въпроси и уговорки..."
    Според мен далаверата е, че ако 100 %,  25 % да си направят труда да го върнат , другите 25% да са за рекламата и опаковката, 10% за самите хапчета /някви обикновени билкови/... еми то 50% печалба от 12 000 лв / 200 човека по 60 лв/ са си доста добра сума... #Crazy

Може и да не е така, но нещо подобно е цялата работа май... newsm78

# 57
  • Мнения: 505
В програмата на съботния "24 часа" имаше подобна реклама. Само дето там с 1 хапче се сваля 1кг.  Laughing точно така пише "поръчайте толкова хапчета, колкото кг. имате за сваляне".

# 58
  • Мнения: 6 958
В програмата на съботния "24 часа" имаше подобна реклама. Само дето там с 1 хапче се сваля 1кг.   Laughing точно така пише "поръчайте толкова хапчета, колкото кг. имате за сваляне".

Това вече е ЯКО гавра...  Mr. Green

# 59
  • Мнения: 23
Здравейте и аз се излъгах да си купя тези прословути хапчета , като знам че няма вълшебно хапче, ама на.....Пия ги вече 7-ми ден и нищо, а съм и на диета.Така че НЕ СЕ ЛЪЖЕТЕ ДА СИ ГИ КУПУВАТЕ.

Общи условия

Активация на акаунт