Благодаря ти,че си моето момиче

  • 9 718
  • 129
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 8 917
Бих предпочела да съм имала страхотен баща, който вече е починал... Да има за какво да си спомня с усмивка, дори да ме боли от загубата му... Но при мен е обратното Sad

Аз бих предпочела твоят вариант, Рени.....защото този, който ти предпочиташ е страшно болезнен....част от теб вече я няма....спирам да чета темата, защото наистина адски много боли...

Нямам право да определям чия от двете ви болки е по-голяма, но съм сигурна, че са достатъчно силни и различни. С цялото ми съчувствие и уважение и към двете ви...не предпочитайте чуждата болка. Непозната е и затова може да се окаже непосилна.
Съгласна.Не съм искала да обидя никой с "предпочитания", още повече Рени, която ми е супер симпатична /без да съм я виждала/ съфорумка. Peace

# 121
  • Мнения: 1 895
Аз имам само хубави спомени Laughing Татко много често го нямаше - работа...Но пък като се върнеше ми четеше приказка и често заспиваше над книгата, а аз го будех ококорена и питах "И после какво станало?"И той, милият, продължаваше да чете, въпреки умората Hug 8 години бях самО дете, та имах цялото внимание и на двамата - всичките гушканици, целувки, милувки, мили думи и поощрения - за тях бях най-най-.Дори с мама бяхме измислили специална математическа формула, която изчисляваше колко много ме обича Laughing Все още си я ползваме, когато искаме да си го напомним Flutter До ден днешен ако някой има късмета да ни критикува със сестра ми пред мама и тате - тежкО му Twisted Evil
Когато се роди сестра ми тя стана "на татко момичето". Но не мога да кажа, че съм ревнувала. Получавах достатъчно внимание, а и тяхните занимания бяха твърде спортни за моя вкус. Сега като сме на куп все си пият двамата кафето. Радват ме - аз не пия кафе и не пуша, та гледам да не им развалям идилията.
На бала ми татко  ме покани на танц преди да тръгна и пя през цялото време с Ерик Клептън "You Are Wonderful Tonight" Blush и това при положение, че не знае английски...беше много мило. Помня и погледа му когато ме видя за първи път бременна, в началото на 8 месец. Ходеше след мен сякаш ще се разпадна и трябва да е наблизо да ме събира Laughing
Сега е луд по дъщеря ми, а тя доста ми прилича.Все едно с нея наваксва всички моменти, които е пропуснал да бъде с мен и сестра ми.Татко е пич. Дядо също  е пич. Надявам се някой ден и децата ми да смятат мъжа ми за пич.

# 122
  • Мнения: 1 006
Съгласна.Не съм искала да обидя никой с "предпочитания", още повече Рени, която ми е супер симпатична /без да съм я виждала/ съфорумка. Peace

Много сме шести номер у форОмО.  Crazy Все по-малко ме привлича писменото общуване, защото се разбираме /пак е нещо де... Grinning/ , но погрешно.

Не се изказах с контекст, че виждам обида в репликите ви и с цел да ви помирявам. Исках да кажа само, че понеже не познаваме чуждата болка не би трябвало да си мислим, че е по-малка от нашата.

Последна редакция: пт, 05 окт 2007, 14:24 от SAKRI

# 123
  • Мнения: X
Ами всъщност имам.
Често идваше да ме "рисува", когато си лягах. Много обичах, сега рисувам дъщеря ми по същия начин  Grinning

# 124
  • Мнения: 435
 pandora, разкажи, как се рисувате!

# 125
  • Мнения: 857
Помня, че абсолютно всяка вечер, преди да си легна, целувах татко по бузките, както и той мен.И това продължи до към 3-4 клас.Също така бях " на татко скъпоценното камъче"   Heart Eyes / и все още съм / Mr. Green

# 126
  • София
  • Мнения: 2 896
Нищо добро не мога да кажа за баща ми - съжалявам  Sad

И аз така  Confused

# 127
  • Мнения: 123
celuvame se za leka no6t.ve4e sam na 22,omajena s dete Hug i vse o6te e taka

# 128
  • Мнения: 1 006
Имаше момент, в който татко ми живя повече от три години сам. Майка ми беше извън Бг.И двамата с брат ми изпадахме в паника, ако той не си вдигне веднага мобилния и започвахме да си звъним един на друг кой кога точно го е чул и какво е казал. Татко ми тогава ни бъзикаше, че от нас не може едно гадже да завърти. Laughing И двамата с брат ми много го обичаме, трудно ми е с думи да опиша колко...Брат ми е страхотен мъжкар, татко ми много се гордее с него. Много обичам да съм заедно с тях двамата и да се топля от това, което виждам в еднаквите им погледи.

Миналата година татко ми навърши 60 години. Тази година много се чудих какво да му подаря за рождения ден, защото на близки или любими хора не обичам да подарявам общоприети или очаквани вещи. Винаги влагам някаква символика. Той ми каза, че не иска нищо, защото това, което му поднесох за 60год. му юбилей му стига за този, за следващия и всичките му останали животи на Земята... Heart Eyes Подарих му това. В красив, цикламен шрифт в стилна рамка в същия цвят. Закачил си го е насред хола:

На моя татко

Не помня кога за последно ти казах: "Обичам те!"
Не помня кога за последно погалих с ръка
косите ти с мъдрост обкичени...
Не зная дали съм добра дъщеря.
Мечтаеше с мен - макар да бях малка.
Ти си до мен и в смеха, и в плача.
И когато през сълзи примигвам
ти нежно поглеждаш в моята душа.
В твоята прегръдка утеха намирам.
Ти даваш ми много - не искаш нищо,
мечтаеше само да стана Човек.
И знам, че понякога плакал си скришно
за моите болки - и търсел си лек.
Научи ме всички до мен да обичам,
научи ме силна да бъда - дори
когато душата на болка обричам
да не показвам на никого моите сълзи.
Незная дали добра дъщеря съм,
незная дали се превърнах в Човек,
но знам, че съм още дете във душата
и искам във парка да тичам със теб.
Не помня кога за последно ти казах: "Обичам те".
Не помня кога за последно погалих с ръка
косите ти с мъдрост обкичени...
Обичам те, татко, дори и когато мълча...

ЧЕСТИТ 60-ТИ РОЖДЕН ДЕН, МИЛИЧЪК МОЙ ТАТКО !


Твоята Руми
25.05.2006 г.
[/i]

Последна редакция: пт, 05 окт 2007, 22:54 от SAKRI

# 129
  • София
  • Мнения: 3 099
"Не винаги съм съгласен с нещата, които правиш, но винаги ще бъда зад гърба ти - каквото и да направиш!"

Обичам те, татко!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт