Декупаж (салфетна техника)- 7

  • 42 112
  • 290
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: X
irinii ,  с мастилено -струен принтер ли си изпринти картинката?
Vessselka,  с другата лъжичка стават чуден комплект.

# 91
  • Мнения: 278
Листата са се получили супер, само цветето лееко неясно изглежда. Ако е цвете това де... Embarassed


Цвете е Grinning-роза. Листата и на мен ми харесаха. Основата се оказа малко по-тъмна отколкото беше нужно за тази бледорозова роза. Мисля, че върху обемната част на цветето трябваше да сложа още два-три пласта от салфетката, а не само един както направих, защото памъкът много белее. Или трябваше да оцветя памука...Знам ли newsm78

Кампари (по Сопранов)   Това с паното е............много яко Laughing Sunglasses

chiges Много добре се е получил трансферът Simple Smile А това с плщнката Laughing Laughing Laughing е свършило страхотна работа. Харесва ми този "дефект"  bouquet

Последна редакция: вт, 11 сеп 2007, 12:59 от looloo

# 92
  • Мнения: 237
Кога успяхте всички, тц-тц-тц  newsm10. Нова тема отворили, на всички проявили се поздравления. Сигурна съм, че ще изпусна много , но паното на Кампари ми хареса много, лампата на geniko е супер, на риа много ми хареса кутията за ключове. Текстилния декупаж на irinii е много интересен. Ох, ще изпусна много от вас.
Моя несполучлив транфер
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=159550&photo=16

Последна редакция: вт, 11 сеп 2007, 13:19 от orkud

# 93
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Малко неща и от мен - последните три странички
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=130412

# 94
  • Мнения: 2 123
Кампари, мастилено-струен е принтера, да , и нямаше проблем. Има една специална настройка за печат върху текстил /чак вчера я открих/ и го сложих на нея с идеята, че  ще разпознае материала като по-различен.
Веселка, ти си стана едни специалист по лъжиците  Hug Много весели и пъстри са. Simple Smile Аз пак да попитам - боядисваш ли ги предварително с нещо и мислиш ли че стават за ползване в кухнята, миене и т.н.
мадлена, кутията за ключове ми е фаворит!

# 95
  • Мнения: 278
Малко неща и от мен - последните три странички
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=130412

Всичко много ми хареса Simple Smile
Кутията за ключове със свещ ли си я правила?
 Кажи ако обичаш как точно направи бутилката и люляковата чиния. Чинията обратен декупаж ли е?

Кутиите са много оригинални. Бинт?

# 96
  • Мнения: X
irinii,
каква марка ти е принтера?И къде по дяволите е тази настройка? Thinking
madlena,
на мен синята бутилка ми е фаворит.Брей, колко време не се беше включвала и сега направо ни заля с творби!
orkud ,
защо да е несполучлив трансфера?Малко са бледи цветовете но иначе си е шест.Ако обясниш как точно го прави, може и да открием защо са се получили така бледички.

# 97
  • Мнения: 1 065

Да ти пратя моя мъж с наплюнчения му палец?  Mr. Green Когато го обвиних, че ми е опропастил картинката (доста места белеят), той каза: че ти нищо не беше направила- имаше поне още един слой хартия. И твоята ми се струва мътна, като че има още за триене. Иначе е много добро съчетание.
Какво да ви кажа, работливи пчелички такива, хубави кутии, лъжици, боди и т.н., но най- много ме изкефи кутията за ключове на madlena- много ми допада този метод със свещ дето се прави.

# 98
  • Мнения: 1 303
Благодаря Ирини Grinning.Не ги боядисвам с нищо,обикновени дървени лъжици.Аз лично не мисля да ги ползвам в кухнята WinkПокрити са с акрилен лак-мисля че е отровен newsm78,но пък е против влага

# 99
  • Мнения: 2 123
Кампари, принтерът е HPdeskjet 920 c. Стъпките, с които стигаш до въпросното меню са:
1. Отварям снимката през Windows Picture Viewer /стандартната програма за снимки/
2. Натискам иконката за Print
3. Оттам ми се отваря PhotoPrinting Wizard
4. Отварят ти се всички снимки от папката, избираш тази, която искаш и оттам ти се отваря прозорец, който съдържа възможности за избор на тип подаване на хартия /дали ще подаваш ръчно, автоматично или пък пощенски пликове т.н./ това е paper source, а под него има опция Media - там са изброени над 50 типа принт - за релефна хартия, гланцова хартия, хартия за картички, а също и  HP iron-on transfer. Аз избрах това.

Предварително закрепих салфетката както си е сгъната върху лист А4

Стискам палци и дано съм била полезна

# 100
  • Мнения: X
irinii,

ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ!    bouquet  bouquet  bouquet
Чаках да ми отговориш и да отиваме  при джипито, за да ваксинираме първокласничката.
Сега няма да мога да пробвам, но щом опитам ще кажа какъв е резултата.

Последна редакция: вт, 11 сеп 2007, 14:43 от Анонимен

# 101
  • Мнения: 278
Момичета, искам да декупажирам едно...................табло на кола Laughing Laughing

Моля ви, дайте ми съвет! Дали първо да залепя мотива и после отгоре да подсиля с някакви боички, и отново салфетка или.....Как да стане, с оглед на това, че повечетотабла са черни? Мисля си и за вариант да изглежда като напукано/състарено, но с тази техника нямам никакъв опит само чета и гледам, та....да се пробвам за първи път баш на колА Laughing Laughing не ми се ще Simple Smile

Това е все още на етап идеен проект Rolling Eyes Все още нямам визия за изображенията в/у таблото Simple Smile

# 102
  • София
  • Мнения: 316
Днеска цял ден изрязвам и лепя пеперуди.Вече ми се зави свят. LaughingТака освежих лампата в кухнята.Само остава да я лакирам,че лакът е в мазето. http://www.snimka.bg/album.php?album_id=164552 на 5 стр.
Харесаха ми мн. и лъжицата,и къщичката за ключове,и бутилката.Супер сте  bouquet

# 103
  • Мнения: 440
   Ето ме и мен най-сетне-то красоти то чудо само за 2 дни. #Crazy
Вел много съжалявам за малката,дано не сериозно- HugСкорошно оздравяване ви пожелавам
ккаатт  радвам се че се престраши да се включиш-Добре дошла в отбора! Heart Eyes
Кампариии паднах от смях с твоя клиент,а ти толкова се притеснява-стила,цвета не знам си кво hahaha
Лоло с кутията не си се изложила може би е трябвало всички листенца 3Д да направиш/да не ти се е досвидяло като мен  Laughing/
Е за купичките се подценяваш,много са си хубави.Чак цялата стена множко ще стане,но можеш да пръснеш тук-таме от тези цветчета-много оригинално ще бъде.
Дидиди -аз мисля,че в тоя форум има шпиони да знайш Thinking.Виж в аптеките-тия за еднократна у-ба/с които преглеждат гърло/ може да са по-дълги и по-евтини-докато и те се събудят  Grinning
Риа кутията за ключове най си ми хареса  bouquet
Обявявам за Кралица на лампите Генико Two Hearts и за Кралица на лъжиците Весела Two Hearts
Ирини това боденце е тъй сладко,кутията за салфетки страшно ми хареса-от какво и от къде е  love001
Браво и на Мадлена smile3525-стоя,стоя пък като се засили и 3 страници напълнила,а гърлото на бутилката как си го правила-много ми хареса,ще обясниш ли Praynig
Валари за да се получи на квадратчета или паяжинки нанасяй краклето веднъж напречно ,веднъж надлъжно,а не винаги в една посока.Или пък последния слой кракле нанеси тампонирайки
Оркуд обясни как си процедирала,за да разберем къде си сгрешила-станало е малко бледичко,може би не си обелила докрай всичко? newsm78

Последна редакция: вт, 11 сеп 2007, 20:32 от mirage72

# 104
  • Мнения: 2 123
geniko, поздравления!!! пеперуденият световъртеж си е струвал - страхотен!!!

Общи условия

Активация на акаунт