Garnier Pure 3 в 1

  • 42 846
  • 133
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 50
Аз съм много доволна.Кожата ми наистина е почистена.

# 121
  • София
  • Мнения: 901
Момичета а какво ще кажете за тези почистващи тампони на Гарние които от скоро рекламират?

Присъединявам се към питането Peace

И аааз! И аз! Mr. Green Mr. Green Заслужават ли си или...  Crossing Arms

# 122
  • Мнения: 1 477
Аз пък никъде не мога да си го намеря!  Cry  Даже в един на Гарние ми казаха,че нямало вече внос на този продукт.Някои знае ли нещо подобно или много здраво са ме метнали?   Crazy
Аз също го търсих , и на мен ми казаха , че няма внос. Купих си лосиона -още не мога да кажа резултат.
Ако  някой от Пловдив знае къде мога да намеря 3в1 , моля да каже.   newsm78
В Метро го има.

# 123
  • София
  • Мнения: 478
Присъединявам се към доволните Peace Супер е Grinning

# 124
  • Мнения: 434
Аз съм доволна от почистващите тампони. Peace На мен лично много ми допаднаха. Simple Smile

# 125
  • Мнения: 0
и аз го използвам  много съм доволна   thumbsup  Hands Clap  Wink

# 126
  • Мнения: 422
И аз ползвам почистващите тампони, не виждам голяма разлика , не ми е помогнало, но не ми е навредило така,че съм от доволните  Grinning

# 127
  • Мнения: 1 440
Взех си почистващите тампони и кремчето Pure A от чисто любопитство докато бях в Пампорово. Тогава останах много доволна от резултата и си го ползвах всеки ден, но като се върнах в Бургас като че ли ефектът вече не беше същия newsm78 Забелязала съм подобна тенденция и преди с други козметични продукти. Явно климатът в планината влияе благоприятно на кожата ми. Сега само от време на време ги ползвам. Иначе ми миришат много свежо и чисто Peace

# 128
  • Мнения: 1 629
аз съм доволна от цялата им серия Пюр А Peace

# 129
  • Мнения: 341
Аз съм доволна само от почистващите продукти от серията Pure - 3 в 1, ексфолииращия гел и лосиона. Кремовете не ми предпазват кожата от лъщене и освен това ми запушват порите и ми излизат пъпки.

# 130
  • В светлото бъдеще на своята приказка...
  • Мнения: 222
аз съм доволна от цялата им серия Пюр А Peace
Абсолютно! Вече втора поредна година използвам серията "Pure A" и смело мога да кажа, че продуктите се възприемат от кожата ми повече от добре. Изключително доволна съм и смело ви я препоръчвам. Flutter

# 131
  • Мнения: 131
Аз по добро нещо от 3в1 не бях пробвала и после си взех крема, лосиона, ес-о-ес стикчето, тампоните и другата маска  Grinning (така като се замисля май малко съм прекалила) всичките продукти ми се отразяват много добре и кожата ми е много хубава.

# 132
  • плевен
  • Мнения: 644
Сестра ми сега е в пубертета и има доста пъпки по лицето.Взела си е този продукт и наистина е доволна.Мие се всяка сутрин и вечер,а понякога постоява с него като с маска-червенината изчезва моментално и при редовна употреба пъпките изчезват.Цената му варира между 8-9 лева в зависимост от магазина

# 133
Аз използвам Garnier Pure 3 in 1 и съм много доволна от него.Ексфолира много добре ,а относно черните точки може би има ефект ,защото станаха по-малко.Но всеки тип кожа е различен.На мен ми действа!  newsm10 newsm10 pletka

Общи условия

Активация на акаунт