Хора следете си сметките към М-тел

  • 12 753
  • 163
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 079
Ще видим ...  Thinking
Може и да не им дреме, но пък може и да ги посъбудя .... Rolling Eyes
Чакай да си видя първо сметката, а после ще си поговорим на Вие, ако трябва.

# 31
  • Мнения: 6 167
преди няколко години, доста, всъщност прекратих отношения с МТел.
мисля, че прекалиха в един момент. Sick
сега имам карта Прима, която използвам докато съм в БГ.
единственото предимство на МТел което ми служи е, че използвам сайта за безплатни смс-и.

# 32
  • София
  • Мнения: 4 753
От години ме прецакват, а от една година съм и на Loop..Е няма такава простотия, честно. Говоря с един номер извън Loop и всичките ми други приятели са също в мрежата,а  плащам сметки от порядъка на 60-70 лева  #Cussing out Не пиша смс-и често.
Направи ми впечатление, че сметките ми станаха двойни, откакто провеждам по 1-2 разговора с чужбина и то за не повече от 1-2 минути.
Мисля следващия месец да ги зарязвам..

# 33
  • Мнения: 1 813
От години ме прецакват, а от една година съм и на Loop..Е няма такава простотия, честно. Говоря с един номер извън Loop и всичките ми други приятели са също в мрежата,а  плащам сметки от порядъка на 60-70 лева  #Cussing out Не пиша смс-и често.
Направи ми впечатление, че сметките ми станаха двойни, откакто провеждам по 1-2 разговора с чужбина и то за не повече от 1-2 минути.
Мисля следващия месец да ги зарязвам..

И аз съм на LOOP  Tired

# 34
  • София
  • Мнения: 4 753
От години ме прецакват, а от една година съм и на Loop..Е няма такава простотия, честно. Говоря с един номер извън Loop и всичките ми други приятели са също в мрежата,а  плащам сметки от порядъка на 60-70 лева  #Cussing out Не пиша смс-и често.
Направи ми впечатление, че сметките ми станаха двойни, откакто провеждам по 1-2 разговора с чужбина и то за не повече от 1-2 минути.
Мисля следващия месец да ги зарязвам..

И аз съм на LOOP  Tired
Дано да си доволна. Ние както групово минахме на LOOP около 20 човека, така и групово ще се откажем. Има 1-2 доволни. В интерес на истината в началото бяхме доволни.

# 35
  • Мнения: 1 813
От години ме прецакват, а от една година съм и на Loop..Е няма такава простотия, честно. Говоря с един номер извън Loop и всичките ми други приятели са също в мрежата,а  плащам сметки от порядъка на 60-70 лева  #Cussing out Не пиша смс-и често.
Направи ми впечатление, че сметките ми станаха двойни, откакто провеждам по 1-2 разговора с чужбина и то за не повече от 1-2 минути.
Мисля следващия месец да ги зарязвам..

И аз съм на LOOP  Tired
Дано да си доволна. Ние както групово минахме на LOOP около 20 човека, така и групово ще се откажем. Има 1-2 доволни. В интерес на истината в началото бяхме доволни.
Ние също групово,цялата банда приятелки минахме на LOOP.Сега доста голяма част от нас плащат по 50 60лв сметки  #2gunfire

# 36
  • Мнения: 4 176
Като ги хванеш кво? Дреме им. Няма да те чуят дори.
Нас не ни интересува ТЕ дали, ще чуят. важното е ние да се чуваме. Нали всичко е за пари? Важното е такива случай да се разгласяват. Като ги удари по джоба и тях и, ще видят те. А когато направят системата за запзване на номерата стой та гледай.
То и сега има някаква система дето запазваш номера, но кода различен- ега си тъпотата.

# 37
  • Мнения: 1 685
 smile3521 smile3521 smile3521
И ние със съпруга ми ги зарязахме тази година/след 7-8 използване/-ама все "нещо" имаше-и понеже нямам нито време нито нерви и излишни пари да се разправям със съдилища-се отказахме .От новия оператор-младия- за сега сме доволни! Hug

# 38
  • София
  • Мнения: 228
Явно аз съм единствената доволна от Мтел.   Rolling Eyes Абонат съм им от 1999 година. Говоря по-малко - плащам по-малко, говоря повече - плащам повече. Не съм имала проблем до сега. Доволна съм от предлаганите им услуги и покритие. И разпечатките си чета без проблем.  newsm78
За известно време имах карта на Глобул. Търчах из апартамента като луда, че да търся сигнал. Обаждах се, проверяваха покритието, всичко било ок. Смених 3 телефона, защото си мислех че е от тях. Ми не беше. Прекратих договора.  #2gunfire

# 39
  • София
  • Мнения: 622
И аз се чудех какво става със сметките напоследък- последните 3 месеца е нещо невероятно- плащам с 40 лв повече от преди, а говоря също толкова. Последният месец страшно много се ограничавах и пак дойде 89 лв.  Shocked

# 40
  • Мнения: 5 370
Явно аз съм единствената доволна от Мтел.   Rolling Eyes Абонат съм им от 1999 година. Говоря по-малко - плащам по-малко, говоря повече - плащам повече. Не съм имала проблем до сега. Доволна съм от предлаганите им услуги и покритие. И разпечатките си чета без проблем.  newsm78
За известно време имах карта на Глобул. Търчах из апартамента като луда, че да търся сигнал. Обаждах се, проверяваха покритието, всичко било ок. Смених 3 телефона, защото си мислех че е от тях. Ми не беше. Прекратих договора.  #2gunfire

Дълго време се чудех дали да го напиша и аз това, че да не ме "емнат", ама ай да се присъединя към тебе.И моите сметки варират, а най-интересното е, че докато бях в майчинство, плащах почти по 80-90 лева, смених договора с такъв, дето се говори 10 мин. за 30 ст. и се родих. Доста по-надолу паднах и сега държа диапазона 40-55лв.

# 41
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
В два телефона, вкл и моя, напоследък срещам разни минути за Интернет и данни/факс, като не са били потребявани таквиз услуги. Всичко друго е наред. Но не съм търсила информация от другата страна, нямаше време. То трябва в някой офис да отидеш,  да им надуеш главите, да ти обърнат внимание и т.н..
Но миналия месец сменихме групата на галактически планове и ще обърна внимание дали всичко е благоприлично. Мерсим пак!  Peace
Приятелят на сестра ми е в също положение. Миналия месец 30 лв.интернет ,този 12 лв. Като отишъл в офиса им ,муказали,че не може да е от неговия тел,защото няма настройки и му дали код с който да блокира всякакви такива екстри.Пусна жалба и му се о бадил една да каже,че ще я разгледат,но той може да си вкл и изкл. настройките когато иска.  Този месец същата история.
А аз съм на релакс 500 и мин месец имам изговорени само в групата 650 мин Rolling Eyes .това са едни 11 часа почти.Но не съм погледнала разликата над 500 по каква тариха са ги сметнали. Сега и това ще проверя.

# 42
  • Мнения: 494
Съпругът ми говореше много по работа и все плащаше около 200 лв(средно).И така 2 години,всеки месец.После се разболя и 3 месеца не ползваше почти никакъв телефон.Аз също не съм говорила по неговия.Първият месец-сметка 200 лева.2-я-250,а 3-близо 300 Shocked Shocked Shocked...И това не сега,а преди няколко години.Тъй, че Сопрано не е прав,че понеже сега били "стари пушки"-затова,пък,видиш ли,с новите не било...Такива са си били винаги!
Веднага след случая минахме на друг оператор,а от м-тел още си чакат сметките от нас.Да чакат! #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 43
  • Мнения: 4 176
Има 1-2 поста. които, ще подмина все едно не съм чела.
Темата е по-скоро предупреждение да си ги следите, защото е повече от очевадно, че опарените са повече от доволните( което пак не е показателно).Мен ме интересува само и единствено моята сметка.
 От там нататък- ваша работа.

За сега сметката ми е все още 90 ст. Следя стриктно. Правя си даже бекап на телефона веднъж седмично. Дано са си поправили"грешката", въпреки, че като се сетя как едната операторка ми говореше, че са в групата навъртяни, а друга, че били от вчера, а трета, че тяхна грешка....все едно работят за различни компании тия хора.

# 44
  • Мнения: 1 313
Моята сметка всеки месец има посочени минути разговори с *88 и др. безплатни на М-тел. Никога не съм ги ползвала. Все се каня да звънна да питам как се получава.

Общи условия

Активация на акаунт