Хора следете си сметките към М-тел

  • 12 752
  • 163
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 1 770
Mtel са масови крадци. След като години ни точиха не само стотинки, но и левчета, решихме окончателно да ги отрежем от семейната ни история. Последни месеци на договора ни с тях. Край. Те просто преминаха всякакви граници и безсрамно ни ограбваха.

# 151
  • Мнения: 9
M-tel често правят грешки и ако не следиш,наистина ще имаш неприятности в края на таксуващият период....

# 152
  • София
  • Мнения: 228
Плащам всеки месец около 50 лева на Мтел. Този месец говорих съвсем малко и ми дойде малка сметка - 18,05лв. Явно само мен НЕ МЕ лъжат тия хора.  newsm78
Относно Вивател, дето били много коректни. Наскоро ходихме в един СПА хотел в Кюстендил. Оказа се, че през тридневния ни престой там сме ползвали РОУМИНГ!!! Обадихме се на Вивател и от там ни казаха, че някакъв Македонски оператор заглушавали сигнала им. На въпроса ни след като знаят какво се случва, защо не направят нещо, операторката каза че това не е от нейната компетенция, а и не знаела към кого да ни насочи.  #Crazy Долни измамници! Изхвърлихме картите им!

Последна редакция: нд, 04 ное 2007, 20:52 от lidiya_ilieva

# 153
  • Мнения: 49
Mtel са си мошеници.Работата ми е свързана с много разговори на ден,сега като останах в къщи минах на релакс500 с 10 безплатни номера -плащам същите суми като преди ,само че  не говоря толкова.Просто съм без думи.

# 154
Абе тези оператори са големи мошенници.Аз съм на релакс 200 и ми режат главата,а от къде идват тези сметки не се знае. Laughing
Мисля да се откажа.

# 155
  • Мнения: 278
Аз съм чувала, че имат отдел в който следят кой каква сметка прави и ако случайно се отпусне човек да говори малко повече, забрави да ти падне сметката пък дори и да ти е изключен телефона. За сега съм доволна от Глобул.

# 156
  • Мнения: 794

Относно Вивател, дето били много коректни. Наскоро ходихме в един СПА хотел в Кюстендил. Оказа се, че през тридневния ни престой там сме ползвали РОУМИНГ!!! Обадихме се на Вивател и от там ни казаха, че някакъв Македонски оператор заглушавали сигнала им. На въпроса ни след като знаят какво се случва, защо не направят нещо, операторката каза че това не е от нейната компетенция, а и не знаела към кого да ни насочи.  #Crazy Долни измамници! Изхвърлихме картите им!


В граничните зони трявба да се внимава, защото ако няма добро покритие, телефона се "настройва" да работи с клетка, която излъчва по-силен сигнал най-грубо казано.... Такава най-вероятно е имал македонски оператор...

Обикновено  обаче се получава "welcome sms", което е индикация, че ползва роуминг.

# 157
  • Мнения: 791
И аз да се оплача с пресен случай от вчера  ooooh!
Мъжът ми говори безплатно в групата /съответно и моят номер е в тази група/. Установихме, че някои от разговорите ни се таксуват, лъжат за момента със 7лв и нещо  Shocked 
Уж щели да му ги приспадат накрая  Crossing Arms , дрън дрън! А ние се чудим защо като си следим разговорите с други номера, пак идват големи сметки  Crazy

# 158
  • Мнения: 6 164
Аз се прецаках много лошо, наистина се подновява договора автоматично, след изтичане на срока, прочетох си го. Sad Късно, къснооо...
Но пък звъннах на *88 и се разбра защо така изведнъж е започнало да ми брои стотинки, като говоря с мъжа ми. Защото системата като е подновила договора ми автоматично, не е подновила програмата, на която съм и той вече не ми е бил безплатен.  Shocked Но оправиха проблема де... Ама ако не бях си засекла?!  ooooh! Чиста случайност беше, че този месец реших да си засичам сметката. Щях да ахна на края на месеца!!! Откаченяци.  Close

# 159
  • София
  • Мнения: 228

Относно Вивател, дето били много коректни. Наскоро ходихме в един СПА хотел в Кюстендил. Оказа се, че през тридневния ни престой там сме ползвали РОУМИНГ!!! Обадихме се на Вивател и от там ни казаха, че някакъв Македонски оператор заглушавали сигнала им. На въпроса ни след като знаят какво се случва, защо не направят нещо, операторката каза че това не е от нейната компетенция, а и не знаела към кого да ни насочи.  #Crazy Долни измамници! Изхвърлихме картите им!


В граничните зони трявба да се внимава, защото ако няма добро покритие, телефона се "настройва" да работи с клетка, която излъчва по-силен сигнал най-грубо казано.... Такава най-вероятно е имал македонски оператор...

Обикновено  обаче се получава "welcome sms", което е индикация, че ползва роуминг.
Извинявам се, но Кюстендил едва ли е гранична зона.... все пак по мои изчисления до гранична зона ги делят доста километри.  newsm78
Welcome sms получихме в неделя, когато си тръгвахме ... твърде късно бих казала. Тогава им се обадихме.
Според мен Вивател отлично знаят за този проблем и умишлено не го отстраняват.

# 160
  • Мнения: 794
Lidia  много близо до Кюстендил има КПП (мисля Гюешево ако не се бъркам  newsm78), което е на едно възвишение, сигнала съвсем спокойно може да стигне до града... Вивател едва ли печелят от този роуминг толко много... Истината е една - нямат добро покритие все още  Wink

# 161
  • Мнения: 550
да кажа сега на хората към м-тел, че като се регистрират в сайта и имат достъп до подробна разпечатка с дата и час на обаждането, в екселски формат и много лесно може да се проследи. всеки разговор или смс си е с единична цена. аз лично си ги тегля тези файлове и си ги преглеждам когато имам време, до сега не съм хващала нищо нередно....
вярно един път имах една фактура с някаква отстъпка примерно 7.05лв и много се зачудих какво е това, прегледах си разпечатката и видях че са ми таксували едни разговори, които са ми по 1ст/мин, по-скъпо. после са се поправили явно. сигурно ако си бях проверила сметката в този момент когато знам колко съм говорила и видя, че е по-скъпо Thinking

# 162
  • Мнения: 1 224
М-тел са абсолютни измамници. Миналият месец си проверявам сметката - 42лв, след една седмица ми се нулира, стойност на фактурата 186лв.. Е как става това ? Тарифният ми план е м-тел релакс 500,имам 500 безплатни минути към 10 номера на М-тел . Освен с тези 10 номера да съм говорила с 1/2ма човека на глобул , да съм писала и смси.. но няма как да се случи за 1 седмица да набича 140 лева отгоре.. После се оказа,че 2 от номерата от групана не ми били вкарани в безплатната група и разбира се аз съм си виновна,грешката си била моя. Пък и друг случай имам.. Бях на някакъв тарифен плат - 100 безплатни минути и 50 безплатни смс-а към Мтел . Идва ми разпечатка със изпратени над 300 смс-а ! Обаждам се на *88 , те ми казват , че 50-те ми безплатни смс-а са извадени от разпечатката и, че останалите 300 са без тези 50. Демек аз изпращам по 400 смс-а на месец.. Аз целодневно да пиша смс-и , пак няма да мога да изпиша 400 ! Направо са.. нямам думи. Ама Мтел или Глобул.. Един дол дренки са  Sick

# 163
  • Мнения: 838
май е система всички да лъжат,а единственото спасение едва ли не всеки ден да си проверяваш баланса-изтощително,но няма как.От три месеца съм на релакс 500-до момента два пъти подред се случва да ми начислят сметка за номер от групата-и двата пъти обаче ми възстановяват сумата,но за мой късмет и двата пъти веднага си проверявах сметката и ужасена от размера и,звъня и на момента се поправят.единствения лек е -ОТВАРЯЙ СИ ОЧИТЕ!

Общи условия

Активация на акаунт