С каква дължина на косата е по секси една жена?

  • 15 793
  • 82
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Мъжът ми си пада по дългокоси, чернокоси каки, ноооо се ожени за първата си руса мацка със средна дължина на косата.Е сега вече се води дори дълга.Само като му кажа че отивам на фризьор и целия настръхва колко ще се подстрижа  Joy

# 31
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Според мен няма значение дали е дълга или къса,важно е да е поддържана и с подходяща прическа.

# 32
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Ще цитирам мъжа ми, защото до колкото разбрах е интересно мъжкото мнение.
"Аууу, като те погаля по врата се стряскам, защото изведнъж ми напомня за мъж!" Simple Smile Това когато си бях подкастрила здраво вратлето.
А моето мнение съвпада с това на Рени. Тъпо е някак да видя 55 годишна госпожа развяла буйни къдри до кръста.  Mr. Green Дългата коса трябва да е поддържана иначе ефекта и е обратен.

# 33
  • Мнения: 830
Дължината на косата няма нищо общо със сексапила на една жена.Сексапила е излъчване то или го има или го няма,колкото до косата тя трябва да е подържана.

# 34
  • Мнения: 1 152
Моят мъж не харесва жени с къси коси, ама изобщо! Казва, че дългата коса е част от женствеността.

# 35
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Моят мъж не харесва жени с къси коси, ама изобщо! Казва, че дългата коса е част от женствеността.
И моя. За нищо друго не ми се бърка, освен за дължината на косата. Като се постригах какво мърморене беше... После и за щерките... Tired

# 36
  • в провинцията
  • Мнения: 249
Е какво имате против дългите коси при по-възстрастните жени? Мадона като е на 50, зле ли изглежда? Ами я се опитайте да си представите Йорданка Христова с къса коса...
Мисля, че добре поддържаната коса отива на всички възрасти. Аз съм на 35 г. и не мисля да се постригвам скоро.

# 37
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Мадона се поддържа като цяло и изглежда по-млада, въобще не изглежда на 50. Пък и тя не е с буйна грива до кръста. Но на една обикновена жена на 50 год., с вече отпусната кожа на лицето и тялото, ще й отива повече нещо по-семпло... Я си представи някоя "стара чанта" с тежък грим и буйни къдри до кръста- не е секси, нали?

# 38
  • Мнения: 2 035
Абсолютно подкрепям мнението на Рени   bouquet

Първо под дълга става въпрос в случая за коса до кръста, а на Данчето Христова прическата си е точно до раменете - средна дължина
/че даже аз на това си му викам къса коса  Grinning /,  която напълно отговаря на годините и  Wink

И да не забравяме, че Мадона полага какви ли не грижи за визията си, а една нормална нашенка която е над 50 и кусур години и няма възможност за месечен, а камо ли за всекидневен стайлинг представяш ли си я с едно завехнало вече лице и една "чума" спускаща се около него, която я прави още по "увяхнала"...брррррррррр.....грозна работа  Sick

# 39
  • Мнения: 4 451
Мадона се поддържа като цяло и изглежда по-млада, въобще не изглежда на 50. Пък и тя не е с буйна грива до кръста. Но на една обикновена жена на 50 год., с вече отпусната кожа на лицето и тялото, ще й отива повече нещо по-семпло... Я си представи някоя "стара чанта" с тежък грим и буйни къдри до кръста- не е секси, нали?
Абсолютно. Виждала съм в действителност и е много грозно наистина. Sick
И моят мъж ме предпочита с дълга коса. Mr. Green

# 40
  • Мнения: 3 314
ами мъжете казват,4е косата няма зна4ение но харесват дълги  Hug  поне така си мисля аз  Mr. Green

# 41
  • Мнения: 1 047
Както казаха мнозина, зависи от доста фактори сексапила.
Ако трябва да избирам, то избирам средно-дългата коса. Не харесвам както мн. късите, така и мн. дългите.
Искам да пипитам тези, на които косите им стигат до дупето, не са ли имали неприятни ициденти с тях? Embarassed

# 42
  • Мнения: 1 568
Както казаха мнозина, зависи от доста фактори сексапила.
Ако трябва да избирам, то избирам средно-дългата коса. Не харесвам както мн. късите, така и мн. дългите.
Искам да пипитам тези, на които косите им стигат до дупето, не са ли имали неприятни ициденти с тях? Embarassed


Не разбрах въпросът за дължината на косата ли беше или за дължината на полата? Joy Joy Joy

# 43
  • Мнения: 157
Средна дължина,добре подържана.

# 44

Общи условия

Активация на акаунт