За мъжете,които ни купуват....

  • 3 866
  • 73
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 568
Дедазнам,не съм се замисляла.... newsm78

Аз съм много честолюбива и ми доставя огромно удовлетворение да знаят хората около мен и да са убедени,че съм мъжко момиче,защото наистина съм такава! Peace
Но може би не трябва да ми пука!!!

Ако си хубава,мъжете винаги ще се съмняват в твоята неподкупност.Ще се научиш да не си гълташ езика с времето и да излизаш ,както ти казваш "с финес" от ситуацията.Но какво ще направиш,ако мъжът е освен богат и много красив или поне чаровен и мил?



  loveuuu    tooth tooth

Само да не се наложи аз да плащам накрая hahaha

# 61
  • София
  • Мнения: 748
Моля, кажете ми как е "Неприлично предложение" на английски, ще ми се да го сваля и да го гледам! Сори, че спамя, ама да не пускам цяла тема!

"Indecent proposal"  Peace
Благодаря!

# 62
  • Мнения: 677
Някои мъже нямат време. Някои жени приемат. Що се чудите толкова?
Аз пари не давам. Разчитам на други неща.

# 63
  • Мнения: 138
според мен, мъж който се опитва да "купи" една жена, просто не заслужава внимание!

иначе за майтапа, може да го запознаете с ...тарифите за купуване на циганки, да си прецени може ли да си го позволи, като се даде знак че... вие сте много над това ниво Joy

в тази връзка намирам "Неможеш да изкараш толкова пари в целия си мизерен живот за да ме купиш" за доста свежо  hahaha
Да,такъв мъж определено не заслужава внимание! Това ми хареса за тарифите на циганките  Joy

# 64
  • Мнения: 138
Ех, сещам се за един сладур, който, след като го отрязах, така се вбеси, че ме нарече "малко източноевропейско бедно момиченце". Той можел да пътува толкова редовно със самолет, колкото аз с автобус, излизал с кинозвезди и т.н. Laughing Как се осмелявам аз да не го искам. Crazy
Че да си излиза с кинозвездите тогава ! Joy

# 65
  • Мнения: 3 674

.......в тази връзка намирам "Неможеш да изкараш толкова пари в целия си мизерен живот за да ме купиш" за доста свежо  hahaha


 Joy Joy Joy  Не се бях сетила за такъв отговор...Наистина е свеж! Peace

Последна редакция: пн, 17 сеп 2007, 22:11 от roza66

# 66
  • Мнения: 984
В такава ситуация ще се притесня и няма да мога адекватно да закова нахала...случвало ми се е - гадно е. Чувстваш се като стока за продан.
Такива мъже се опитват да поставят искането си по такъв начин, че то да изглежда като най-простото и логично действие, което трябва да извършиш. Омерзително и унизително.

# 67
  • Мнения: 2 407
Вземам парите и бягам......

# 68

.......в тази връзка намирам "Неможеш да изкараш толкова пари в целия си мизерен живот за да ме купиш" за доста свежо  hahaha


 Joy Joy Joy  Не се бях сетила за такъв отговор...Наистина е свеж! Peace

Свеж... да, може би... Но представи си как ще се почувстваш, ако след остроумния ти отговор човекът те изгледа съжалително-подигравателно и се изсмее на глас, след което си тръгне...

 Naughty Naughty Naughty

# 69
  • Мнения: 2 161
Което е почти сигурно.Отговорът не е от най-свежите.

# 70
  • по света
  • Мнения: 1 587

.......в тази връзка намирам "Неможеш да изкараш толкова пари в целия си мизерен живот за да ме купиш" за доста свежо  hahaha


 Joy Joy Joy  Не се бях сетила за такъв отговор...Наистина е свеж! Peace

Свеж... да, може би... Но представи си как ще се почувстваш, ако след остроумния ти отговор човекът те изгледа съжалително-подигравателно и се изсмее на глас, след което си тръгне...

 Naughty Naughty Naughty
И може би ще бъде прав........

# 71
  • Мнения: 4 841
Някои мъже нямат време. Някои жени приемат. Що се чудите толкова?
Аз пари не давам. Разчитам на други неща.


 Peace Сумират се: пет излизания на кафе, едно на кино/изложба/концерт, едно на вечеря, едно на бар, два-три букета (евентуално), разходите за двайсетина телефонни разговора и горивото за взимане/докарване на мацката... Определено се спестява време. Какво пък  Hug

# 72
  • Мнения: 3 674

.......в тази връзка намирам "Неможеш да изкараш толкова пари в целия си мизерен живот за да ме купиш" за доста свежо  hahaha


 Joy Joy Joy  Не се бях сетила за такъв отговор...Наистина е свеж! Peace

Свеж... да, може би... Но представи си как ще се почувстваш, ако след остроумния ти отговор човекът те изгледа съжалително-подигравателно и се изсмее на глас, след което си тръгне...

 Naughty Naughty Naughty
Да ..и какво като ме погледнел подигравателно и си тръгнел.... Joy Ще се застрелям от мъка....че така ме погледнал ли... ooooh!... Joy Joy Joy Важното е финала....че няма да му стане играта...и ще си тръгне с празна кошница... Mr. Green А как ме бил погледнал...въобще не ме притеснява .Да гледа както си иска....hahaha Някоя форумка беше описала подобна ситуация..мисля че Еовин беше... Wink

Последна редакция: вт, 18 сеп 2007, 22:48 от roza66

# 73
  • София
  • Мнения: 17 592
"Не, благодаря"

Общи условия

Активация на акаунт