Дайте мнение за тези автомобили!

  • 1 860
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 161
Медунка,тази не ти ли харесва? Wink

# 16
  • Мнения: 1 765
Верно, че всяка кола като е нова е хубава, но избирайки автомобил, задължително трябва да направиш сметка и какво биха ти стрували евентуалните резервни части и консумативи. Аз също много харесвам японските автомобили, но при тях ти режат главата от кръста....баща ми има Тойота Ярис и е лудница направо...

Аз бих избрала Опела, може и да съм пристрастна, защото и ние сме с опел...но това е моето мнение   Simple Smile

Успех в избора  bouquet

# 17
# 18
  • София
  • Мнения: 1 951
Верно, че всяка кола като е нова е хубава, но избирайки автомобил, задължително трябва да направиш сметка и какво биха ти стрували евентуалните резервни части и консумативи. Аз също много харесвам японските автомобили, но при тях ти режат главата от кръста....баща ми има Тойота Ярис и е лудница направо...

Аз бих избрала Опела, може и да съм пристрастна, защото и ние сме с опел...но това е моето мнение   Simple Smile

Успех в избора  bouquet
Именно,заради скъпите оригинални части,не се съгласих да купим японска кола.въпреки,че навремето точно такава Корола ми спаси живота.

# 19
  • София
  • Мнения: 210
Японска кола  newsm80
Ние се спряхме на новата Тойота Корола. За да не се притесняваш за частите, най-добре е на всеки 3 години, когато изтече гаранцията да взимаш новия модел от същата марка. В последните години вносителите са разработили достатъчно механизми, които ти позволяват да го правиш без да се охарчиш много.

# 20
  • Мнения: 1 113
...
Ами това е. Искаме да е по-големичка и дизел.

Ако искате да е голяма, Сузуки Игнис не е за вас - тя е малка градска кола.

# 21
  • В кошера...
  • Мнения: 527
Нещо не Ви разбирам - естествено, че ще си купя, която искам, но след консултация със съответния майстор, техник или какъвто там трябва да е. ХИПП - не ми е целта да получавам "правилен отговор" - всеки има свой такъв. Беше ми интересно да чуя различни мнения /даже не съм ги виждала някои коли "на живо"/ и сметнах, че тук е подходящо да питам. Аз от технически х-ки не разбирам - гледам и аз само екстериор и интериор.
 Chanel - това някаква грешка ли е? Класът коли, за който питам, е доста далеч от Navara-та. Ааааааа ooooh!, сега видях, че ме будалкаш! Ми ако ми го дадат за по-малко парички, що да не го взема. То без това по нашите пътища само с такова ще се предвижваме в скоро време.
Сиата е супер, обаче много отровен цвят - мъжо нема да го одобри Joy

# 22
  • Мнения: 2 161
Chanel - това някаква грешка ли е? Класът коли, за който питам, е доста далеч от Navara-та. Ааааааа ooooh!, сега видях, че ме будалкаш! Ми ако ми го дадат за по-малко парички, що да не го взема. То без това по нашите пътища само с такова ще се предвижваме в скоро време.
А,изобщо не те будалкам.Аз не обърнах внимание на цената нито на тази,нито на другата кола.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 951
В момента карам Сеат ,и съм много доволна.Следващата ,надявам се да има такава пак ще е такава.

# 24
  • Мнения: 2 407
Сузуки, моята колежка го има и е много доволна.

# 25
  • Мнения: 1 455
Бих си взела японска кола.
Любими са ми Тойотите,а от изброените ми харесва Нисана. Peace

# 26
  • Мнения: 7 837
Никой не каза добра дума за корейците. А всъщност, те в последните години, правят все по-добри коли, достатъчно конкурентни на Тойота или Хонда, но разликата в цената е очевидна. Поне така е за тукашния пазар  Simple Smile

# 27
  • Мнения: 1 455
Кейси не знам,може и да си права,аз проучвах за мини вановете и цените нямат разлика между една Тойота и една Киа примерно.За леките коли не съм  правила сравнение.

# 28
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Никой не каза добра дума за корейците.
Докато е здрава колата - да.
Оттам нататък - питай който искаш собственик, добро няма да чуеш.
Бившата на скъпия има едно тико, платил го е поне 5 пъти отгоре, то не бяха ремонти и чудеса и познай, че не може да тръгне с него да закара децата до морето, 'щото ще се разпадне някъде по пътя, аз ходя с моята 15-годишна кака Лана.
Същата история е с Хюндаите, частите им са специфични, по-малко от 700-800 лв. или хилядарка при влизане в сервиз не те оправя.
А се чупят бързо.

# 29
  • Мнения: 4 473
Японец му е майката. Твърдо.

Общи условия

Активация на акаунт