Режим на Пиер Дюкан - 25 част

  • 25 297
  • 597
  •   1
Отговори
# 15
Запис и от мен Hug - 1 съм ама още нямада местя лентичката Whistling

# 16
  • Мнения: 5 873
Браво на Добричка! smile3501

# 17
  • Мнения: 853
Добричка newsm10

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Добричка, браво!

# 19
  • Мнения: 2 331
здравейте, момичета!
добре дошли на новичките!ще ви хареса тук!
Кри,Добричка,радвам се за вашите прогонени килца!
я пак да си кажа.живеем в блок с дървена тежка входна врата,която не се затваря-развалена е.цяла нощ се тряска яко.днес задвижих нещата за нова врата.отдавна говорим,че трябва да се направи,ама никой не подема.всички навити,но от единия апартамент ме питаха защо не сме мислили, като сме купували апартамент на първия етаж.какво е това мислене на парче -не знам!няма да ви разказвам останалите реплики от този сорт,но...много гадно.сега вече не ми се занимава с вратата.само ще ви кажа,че ние движим въпроса за поправка на теча от покрива.нищо, че сме на първия етаж.
ух,споделих си!
иначе съм си режимна.въртя се около 61-61.200кг.ама съм на ПЗ и не очаквам друго.

# 20
  • Мнения: 11 546
Здравейте и от мен! Laughing Добре дошли на Криси,Жужи и Лейди!  wavey Тук наистина е много уютно и приятно и килограмите падат с лекота. Laughing Кри,Добричка Соня браво за смаленията! smile3501 Аз изпратих моите гости и днес ще съм по-активна.Иначе съм режимна,но като стана въпрос за трета фаза трябва да си призная,че ме е страх да я започна щото да не се омажа...Днес времето е много кофти и никъде няма да ходим.Цвети наистина жалко,че не случихте хубаво време за морето,но дори и само да се разходите и починете пак ще ви се отрази по-добре отколкото ако не отидете никъде.Така,че радвайте се на времето прекарано заедно с цялото семейство. family Аз отивам да си направя едно кафенце,че днес ми е много сънено и заспало.Лек и усмихнат ден на всички! Hug

# 21
  • В.Търново
  • Мнения: 444
Добър ден на всички.
Първо да честитя на малката принцеска рожденния ден с малко закъснениеSad

Да е здравичка, да слуша мама и тати и да намерия принца, който да слуша нея Simple Smile
Вещи, а за теб

За поста на ШЕРИФ и за трите дечица.
Докато наваксам със старата тема и нова се появи. Аз се чудя че страниците си седяха 30 и не се увеличаваха и ще ви изчета Simple Smile
Моля да ми смениш цифрите на 1 страничка Simple Smile)
Аз вчера не можех да стана от леглото, толкова много ме болеше корема. Все едно някой с нож ме реже. Днес тъкмо си мислех, че ми е минало и преди малко пак, но поне е по-мъничко. Може и да изстинах с това пътуване Sad
Поздрави на всички и на новите Дюканки и на старите ветеранки за свалените килограми  bouquet

# 22
  • Мнения: 272
    bouquet::Ей сладур ки, вие сте способни да върнете надеждата и на най-отчаяния  човек.
 Знам, че ще свалям трудно, та нали преди да започна с вас свалих -13.  Скапах си тотално метаболизма с много  глад и това, че спрях цигарите също е някаква пречка да свалям ,но  нали и аз като всеки жив човек се надявам да мръдне и проклетия кантар .Видимо много съм свалила даже вчера се напъхах в пола която не съм носила от много години, Знаете ли винаги когато съм чела как някой казва на диета съм спазвам всичко стриктно, а не свалям си мислех   тази мацка нещо ни връзва  явно си похапва и от забраненото и ето, че и на мен се случи толкова ,съм стриктна ,че чак се вманиачавам .Но ще чакам.
 Вещи браво за това ,че не си рухнала за тези три месеца и си успяла ще последвам твоя пример. Е не е било случайно това, че те предложих за шериф то се е било длъжност само за теб, дисциплина ,воля и инат. Heart Eyes
 Ванче  значи да се прикрепя към теб ще си спретнем купон, на тиха музика и чай от мента за да не се нерв им .  Heart Eyes
Момичета благодаря ,че ви има не съм научила на всички имената за което се извинявам, но ви прегръщам и целувал всички за подкрепата.  bouquet
АЗ Милена  bouquet

# 23
  • Мнения: 853
Били явно навсякъде проблемите са едни и същи,и при нас е тъй все едни разправии и пазърлъци къде за покрив а,къде за входа ,за осветлението абе няма оправия #Crazy
 007,Пепи,Милена bouquet

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Милена, просто нямах избор. 10 години почвам да гладувам, постигам нещо и накрая си го връщам + бонус някое друго кило отгоре. И ако се откажех щях да мина над 100, а най-лошото беше, че се срамувах от себе си. И имаше само два пътя - да стискам зъби и да чакам, или да подема отново по пътечката на възходящата посока. Е, явно бях достатъчно изплашена, за да чакам - и в края на краищата търпението ми се възнагради Simple Smile

# 25
  • В.Търново
  • Мнения: 444
desi_val , много кафенца си спретнала тази сутрин. Ще трябва да те повишим и теб в длъжност-само да я измисля каква да е точно   bouquet

# 26
  • Мнения: 5 873
Ванче  значи да се прикрепя към теб ще си спретнем купон, на тиха музика и чай от мента за да не се нерв им .  Heart Eyes
newsm19    newsm10

# 27
  • Мнения: 853
desi_val , много кафенца си спретнала тази сутрин. Ще трябва да те повишим и теб в длъжност-само да я измисля каква да е точно   bouquet
hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy

# 28
  • Провинция
  • Мнения: 313
Момичета аз отивам на работа,за съжаление почивката свърши.Там поне няма начин да не съм режимна.Успех на всички в свалянето на грамчетата(нали знаете-грамче,по грамче=килограмче).Поздравления за всички свалили.До утре на кафенце! bye

# 29
  • Мнения: 853
Приятна работа Пухче Hug

Общи условия

Активация на акаунт