Режим на Пиер Дюкан - 25 част

  • 25 303
  • 597
  •   1
Отговори
# 585
  • По широкия бял свят
  • Мнения: 395
Здравейте! Не съм писала отдавна, но ви чета редовно.В петък ми се лепна летният вирус - много беше гадно. Наложи се цял ден да съм на пакетче солети. Знам, че е голямо нарушение и сега не смея да се претегля. За капак съм в МЦ и се чувствам подута. След 2 дни ще се измеря. Дано има с какво да се похваля.

# 586
  • По широкия бял свят
  • Мнения: 395
Фоли, ти на 3та фаза ли си или на 4та? Любопитно ми е има ли завършили напълно програмата?

# 587
  • Мнения: 272
Лека и от мен

# 588
  • Мнения: 111
е сложих си линийка ама пак съм сгафила с цифрите нещо

# 589
  • Мнения: 11 547
Маша fingerscrossed имаш стиснати палци и от мен.Успех с интервюто! Hug Блеки моят хубавец и той е в 6 клас,ама с тази нова програма.... ooooh! направо не ми се мисли. Класната днес ни понаплаши,че материалът е доста труден и не е като за 6 клас. #Cussing out Отивам и аз да спя.Лека и спокойна. smile3524Джини да не мина при петичките? Sunglasses

Последна редакция: вт, 11 сеп 2007, 23:58 от mama007

# 590
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Момичета, ама сте писали, писали.....
Аз днес цял ден бях навън с бебо - да се възползвам от хубавото време и сега  немога да ви изчета!
Много ми се спи и ще пиша повече утре!
На смесен съм все още, но ще се тегля в петък... Peace

# 591
  • Мнения: 270
 Hug хайде лека нощ и утре ще се видим на по чаша топло мляко и палачинка  Hug

# 592
  • Пловдив
  • Мнения: 14 068
Маша, късмет  Peace С теб  сме  Hug
Момичета, лека нощ от мен, че съм капнала, пускам нова темичка.
Утре ако има за корекции ми се обаждайте, всъщност съм сигурна че ще има, защото нещо ми  се спи (да не повярва човек, че по това време ще ми се спи), но просто ме побъркват като за начало от работа - подготвяме програма за откриването, вкарваме чинове от коридора по стаите, искаха да ме хванат да мия и пода, но не са познали, малката е с мен и търчи из цялото училище и бягам след нея, на всичкото отгоре и родителски срещи, бягам за изследвания все още, абе не е за разправяне.  ooooh!
Айде вече да не ви досаждам, лека нощ!

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=222391.new#new

# 593
  • Мнения: 2 331
Били, честито намаление!  smile3501 newsm51Сложи децата на аватара и ще имаш място в подписа.

Благодаря,Кри!Знаех си,че, като споделя,ще ми помогнете!Ей затова ми е хубаво тук-при вас!

СПЕЦИАЛНО ЗА КРИ                                       ЗА ВСИЧКИ ВАС

                                    

не съм ви чела още,че много се замотах.ще чета сега!
режимна съм.липсват не повече от 200г. като гледам кантара,ама не съм сигурна и ще чакам да закове твърдо на 60кг. и тогава ще се  bowuu

Последна редакция: ср, 12 сеп 2007, 10:00 от Били хлапето

# 594
  • Мнения: 2 331
от целия тоя списък , колкото и голям да изглежда...-вариантите се свеждат до яйца, риба, пиле печенко, а и кисело мляко и извара...ама и те са в лимитирани количества...и отвреме на време глезотийки от рода на тричави палачинки и кекса на Фоли...
Е, Мис Д, не е чак така - пуешко, телешко, рулца от раци, дробчета, кюфтенца...

снощи обяснявам на мъжа ми в какво се състои режимът ми и той стигна до извода, че това е правилно хранене без плодове.като му разясних третата фаза, ме попита:" че то това диета ли е вашето?ей така трябва да се научим да ядем!"  newsm78 'ми прав е човекът!!! Thinking Peace

# 595
  • Мнения: 5 873
 Hug Heart Eyes Hug

поздрави,целувки и до после.  bouquet

# 596
  • София
  • Мнения: 2 245
Hug Heart Eyes Hug

поздрави,целувки и до после.  bouquet

Ванче, ела в тема 26 Simple Smile http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=222391.new#new

# 597
  • София
  • Мнения: 2 613
Мише- сега видях снимките, браво, наистина много добре изглеждаш  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт