Режим на Пиер Дюкан - 25 част

  • 25 342
  • 597
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 270
Кри, какво лошо има в пушено пуешко филе newsm78 newsm78 че на мен си ми звучи иидеално
Деси, хайде от днес и двете сме сериозни и режимни- няма да се излагаме  Confused
ралче, честити нови придобивки, да си ги носиш със здраве...между другото човек много се мотивира като тръгне по магазините...
Кри, хайде и ти скоро да се похвалиш с нови дрешки Simple Smile)
михаела77, да ти кажа, че с тия бири...опропастяваш режимчето, бирата си е течен хляб...

# 436
  • София
  • Мнения: 2 245
михаела77, да ти кажа, че с тия бири...опропастяваш режимчето, бирата си е течен хляб...


Знам аз, че е много лошо, ама нали сме хора все пак  Sad

# 437
Здравейте,

Да питам ударния режим 10 дни ли да го правя? Честно казано мисля че няма да издържа, а имам да свалям 10 кг? Много благодаря предварително за отговора и дерзайте с мен  Grinning Hug

# 438
  • Мнения: 1 241
Здравейте,

Да питам ударния режим 10 дни ли да го правя? Честно казано мисля че няма да издържа, а имам да свалям 10 кг? Много благодаря предварително за отговора и дерзайте с мен  Grinning Hug

Здрасти,
по-добре го направи 5 дни

# 439
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
Привет сладурки  Heart Eyes
Само казвам, че съм режимна, нямаше ме, защото нямахме компютър  Confused Вече всичко е наред. Отивам да ви чета, че сте писалиииии  Crazy
Другото което е - тресе ме треска, защото предстои РД на малката и още не сме решили къде ще празнуваме, обикаляме разни детски клубове...изобщо  ooooh! Та не знам кога ще се включа пак.
На всички свалили - честито   bouquet
Добре дошли на завърналите се  Hug
Хубав ден, милички и до скоро  Heart Eyes Hug

# 440
  • Мнения: 2 331
Здравей, HubaBuba!Кога е РД на дребосъчко и на колко става?
 Cry Cry Cry досега се мъчих да си сложа линийка, за да е по-лесно за вас да ме наблюдавате.всичко добре,копнах адреса и ....нямам място в подписа!ама по ми е мерак да си изтипосам дечковците там,отколкото линийка..................ама и линийка искам,пък!!! Cry Sad Cry Sad newsm78

Последна редакция: вт, 11 сеп 2007, 16:03 от Били хлапето

# 441
 Icecream  много благодаря за бързия отговор. Значи днес 11.09.2007 съм 67кг, може да ме включите в онзи списък Mr. Green, желано тегло 57кг.  Grinning

# 442
  • Пловдив
  • Мнения: 14 117
На свалилите грамчета и килограмчета - браво  smile3501
Алона, добре дошла  welcome Вече са ти отговорили че 5 дена е добре, от 10 изобщо няма смисъл.  Naughty На първа страничка ще те впиша в новата темичка.
Буба, изчезна внезапно и аз вчера заблудих всички, че си в Габрово. Пък ти си се покрила зад компютъра и си траеш  Tired
Мис-Д, може би Кри е имала предвид че пуешкото филе е доста солено  Sick
Момичета, смятам да махам от списъка тези, които много отдавна не пишат тук, особено тези, които само са наминали, а после ги гледаме, че са в други гладуващи режими  Mr. Green
Пловдивчанките, ама много сте несериозни,  ето утре е сряда, а почти никой нищо не казва. Е, аз последно казвам четвъртък (за да има още един ден да мислите) Да се съберем някъде в 19 часа например. Някъде в центъра? Или околностите? Кажете до утре вечер колко от вас ще дойдат със сигурност, за да имам предвид колко човека ще сме и дали ще има нужда от резервация.  lalalala

# 443
  • Мнения: 11 581
Ей,до обяд като бях свободна не можах да вляза във форума,след това пък хукнах по задачи и не ми остана време.Минавам само да кажа по едно "Здрасти" пък довечера ще пиша.Добре дошли на новите Дюканки. wavey Както е казала Кри-тук килограмите падат с лекота. newsm10.Сега отивам на родителска среща. Sunglasses

# 444
  • Мнения: 853
Деси, хайде от днес и двете сме сериозни и режимни- няма да се излагаме  Confused
Обещавам най тържествено Hug

# 445
  • Мнения: 853
[Като начало вземи се притегли, може да се постреснеш  Twisted Evil
Вещи много си жестока Confused,но ще го направя като се прибера от работа
  bouquet

# 446
  • Мнения: 710
Разбрах че трябва да пия много вода,това ми е голям проблем,не се сещам просто и имам чувство че ще се удавя от толкова течности.Има ли някой който е  имал същия проблем?Как се справихте?По принцип знам отдавна че 1.5 л.-2 л. е хубаво да поема човек,забравям и това е то. ooooh!

# 447
  • Мнения: 402
Вещи, ще следя темата и ако имам възможност ще дойда да се запозная с вас, хем да питам всичко което ме интересува и да получа информация от извора.
Надявам се, че нямате нищо против моята компания! Grinning
Къде предлагаш да е срещата?

# 448
  • Мнения: 3 202
Здравейте!  Hug Днес нещо беше сбъгнало и страдах сутринта по вас! Не че имам време да изчета всичко...  Sunglasses
Аз вчера хапнах малко маслини и да ви кажа: не правете така! На другия ден - никакъв отрицателен резултат - изглежда са били по-солени! Внимавайте с маслините!
А уж съм на протеини!  newsm43
Аз да ви кажа! Всяко прегрешение води до неприятни резултати, които могат да ви извадят от рамновесие. Умната!!!

# 449
  • Пловдив
  • Мнения: 14 117
[Като начало вземи се притегли, може да се постреснеш  Twisted Evil
Вещи много си жестока Confused,но ще го направя като се прибера от работа
  bouquet

Мдааааа    

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт