Каква козметика използвате за бебетата си?

  • 5 379
  • 145
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 46
съвсем в началото до към 3 мес. не съм я къпала с никакви средства само с водичка и ползвах след баня един английски крем който честно казано миришеше на мас явно това беше едната съставка.След това съм ползвала Мустела от която съм доволна,също така и Бюбхен пак съм доволна.

# 91
  • по света
  • Мнения: 1 587
Мустела,много съм доволна.

# 92
# 93
  • Мнения: 274
Бюбхен и съм много доволна. Кремче за подсичане съм ползвала и на Мустела.

# 94
  • Мнения: 3 315
 Rolling Eyes   ами от вси4ки марки съм ползвала   Hug   но предимно Бюбхен    Peace

# 95
Бебешко олио на Бюбхен , а за зачервено дупе съм най-доволна от български крем Здраве - синя кутийка с бял надпис. newsm10
 Ползвала съм и един македонски крем за подсичане Павлодерм- също го бива.

# 96
  • Варна
  • Мнения: 124
Всичко на Нивеа

# 97
  • Мнения: 180
Бюбхен и Мустела, доволна съм и от двете особено от Мустела. Сапун на Нивея и крем за подсичане правен в аптека.

# 98
  • Мнения: 220
ние след баня се мажем с масчица от прасето от село  Mr. Green / лека му пръст.... /

за дупе взех на нивея крема ама не чувам добри отзиви от жените в къщи...

иначе Бочко е върха, ама си викам - айде да взема Нивея, щото уж проверена марка....

за дупето на каката купувах един италиански крем в лимонено-зелена тубичка с нарисувано мече на нея, фирмата май беше Синалко, ама сега не мога да го намеря никъде....

# 99
  • Мнения: 208
Всичко на Саносан-много съм доволна

# 100
  • Мнения: 27 524
Нищо специално. Каквото ми падне, без Свитзал, ужасно миришат  Sick

# 101
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Бюбхен, Мустела и Клоран. Лятото ползвах и слънцезащитния крем на Чико.

# 102
  • Мнения: 711
Откакто се е родил, използвам само козметиката на Бюбхен.
За Джонсън не съм чувала добри отзиви.


 Peace

# 103
  • Варна
  • Мнения: 506
Кват падне.  Не мисля, че има голямо значение (стига да не е с хиперчувствителна кожа бебо - такива според мен са за Мустела).
Шампоанът ни е Бюбхен, лосионът - беше Себамед, сега е Саносан, за дупето - Бочко или Ексципиал.....

# 104
  • София
  • Мнения: 3 787
От раждането до годинката-Бюбхен.След това-каквото ми хареса Grinning

Общи условия

Активация на акаунт