Бг-мамма след 10 години

  • 5 090
  • 114
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 459
След 10 години- друг акъл.
Някои от старите няма да пишат, на тяхно място ще се появят нови, колелото се върти  Laughing

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 23 715
Вие майтап си я мислите тази работа...
Бг-мамма е нещо огромно и ще става още по-влиятелно.
Ех, добре че сме от старите пушки. Тогава "а едно време как беше когато бяхме още 600 човека и си пишехме личните домашни истории" съвсем ще си го идеализираме.
Ще има след нашите деца-нашите студенти- нашите внуци
Ще си направим и сдружение "Трета възраст"
Га беши туй времи, забрайла съм Mr. Green Laughing
Според мен след 10години ще изгонят всички стари пушки, защото ще състаряваме форума. Войната "стари" срещу "нови" ще е довела до кръвопролитие. "Старците" ще си висим в някой ъгъл, като старчески дом. Да не се пречкаме на новите. Средно старите с патос ще си спомнят "времето, когато бяхме само 50 хиляди"  Joy

# 32
  • Мнения: 5 370
След 10 години ще съм на 41 . #CrazyНе ми се мисли за това време. Naughty

Знайш като те наритам!  #Cussing out
Пикла!  Crossing Arms
hahaha Joy А па аз ще съм на цели 46 пък, нанннааанаааанаанаааана smile3533 smile3533
Ще съм мама на начална степен пубер -жив и здрав-в 5-6 клас и тогава вместо тема"прехласва се-проблем ли е това"??-ще пиша "Прехласва се по дъщерята на Х...ама тя е по-голяма от него-давайте акъл какво да правим?" Mr. Green

# 33
  • Мнения: 25 669
Някои от старите няма да пишат, на тяхно място ще се появят нови, колелото се върти  Laughing

Още една пикла за ритане!  Mr. Green
И що няма да пишат старите? Щото ще им треперят кунките и няма да нацелват клавишите ли?  smile3515

# 34
  • Мнения: 459
Някои от старите няма да пишат, на тяхно място ще се появят нови, колелото се върти  Laughing

Още една пикла за ритане!  Mr. Green
И що няма да пишат старите? Щото ще им треперят кунките и няма да нацелват клавишите ли?  smile3515

 Laughing Ми `щото и аз едно време скачах на ластик, ама сега ццц. И в Мирката писах, и в Лафчето на Дир.бг писах.

# 35
  • Мнения: 984
И що няма да пишат старите? Щото ще им треперят кунките и няма да нацелват клавишите ли?  smile3515
Щото ще си забравят паролата постоянно, а няма да има кой да им я припомни! Laughing

# 36
  • Мнения: 4 451
И що няма да пишат старите? Щото ще им треперят кунките и няма да нацелват клавишите ли?  smile3515
Щото ще си забравят паролата постоянно, а няма да има кой да им я припомни! Laughing
Ох, не, ще ме уморите тази вечер. smile3532 И тогава няма да има mari_anka след 10 години. Joy

# 37
  • Мнения: 212
..... Еди отдавна ще е шеф на Майкрософт за Азия......

Само не разбрах защо прати Еди чак в Азия  Mr. Green Mr. Green
А иначе не забравяйте че форума е български и е тук в България т.е. нищо не е сигурно и ясно за бъдещето...

# 38
  • София
  • Мнения: 3 099
След 10 години ние няма да разбираме какво 6te pi6at 4avetata тук... До тогава азбуката ще е сведена до 5-6 знака и техните комбинации. Дали ни треперят ръцете няма да е важно.
Зачеването и раждането ще бъдат изнесени извън тялото на жената и мъжа. Сексът ще е психически процес.
Някъде там, забутани ще пишат на неразбираем език по неразбираеми теми някакви странни стари хора.

# 39
  • Мнения: 10 758
И що няма да пишат старите? Щото ще им треперят кунките и няма да нацелват клавишите ли?  smile3515
Щото ще си забравят паролата постоянно, а няма да има кой да им я припомни! Laughing
Crossing Arms
Само да ми паднеш след 10 години, наш ли как ща наритам Crossing Arms

# 40
  • София
  • Мнения: 3 428
А виртуален лифтинг ще предлага ли?
Само за някои привилегировани членове, разбира се.

# 41
  • Мнения: 7 474
След 10 години ще съм на 41 . Не ми се мисли за това време. Naughty

Не се коси наборе  Flutter Само дет ти може да се оплакваш от зетя тогава,
ама ще помагаме  Hug
Тогава ще има повече теми от типа "Снахата е дзвер"   Joy

# 42
  • Мнения: 3 423
На 41 преспокойно може да родите
следващото чаве, че и да го кърмите.
В родилния дом с мен в стая лежеше
първескиня на 41 и нонстоп кърмеше.

Допълвам, че Касиди ще пусне поредна
тема за естетическия вид на пеперудите
и тая тема няма как да не навърти 100 стр.
Защото ще има толкова много за казване.

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 23 715
На 41 преспокойно може да родите
следващото чаве, че и да го кърмите.
В родилния дом с мен в стая лежеше
първескиня на 41 и нонстоп кърмеше.
Успокой се! Под влияние на Бу ще кърмим на само на 41, ами и внуците на 61.

# 44
  • Мнения: 1 312
Ще има виртуален хоспис за пристрастените ветерани  Crazy
Да не се бутат на младоците в краката.
Аз ще бъда при свежото агнешко,щото надали ще ги докарам до 200 мнения с тия темпове Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт