Похвалете своята боя за коса

  • 24 355
  • 108
  •   1
Отговори
# 75
  • София, център
  • Мнения: 3 455
L"OREAL   casting   Peace  много съм доволна от нея 

И аз съм с нея, от 7 години!

# 76
  • Мнения: 891
Лореал Кастинг.  Peace   

# 77
  • Мнения: 128
Велатон, най-светло русото. Корените ми стават еднакво руси с останалата част на главата, без предварително да обезцветявам.
обаче как изгаря косатаааа... иначе цвета става  супер

# 78
  • София
  • Мнения: 2 356
доволна съм от Кюне много, не ми изтощи косата, хвана супер, но фризъорка ме боядиса. Тъмна съм.

# 79
  • Мнения: 115
Велатон, най-светло русото. Корените ми стават еднакво руси с останалата част на главата, без предварително да обезцветявам.
обаче как изгаря косатаааа... иначе цвета става  супер

Момичета, а има ли нещо общо тази Велатон с професионалните бои на Вела? Наистина ли изсветлява толкова силно? Аз съм много доволна от професионалната, ползвам най-светлите цветове, но трудно я намирам и понякога се налага да взимам друга марка. Някой да е ползвал и двете и да може да сравни?

# 80
  • Мнения: 1 546
Похвалвам Гарние 100%, особено кафевия цвят!
И АЗ!

И аз, ама русите нюанси  Peace

# 81
  • Мнения: 419
Аз съм най-доволна от Лореал Кастинг.За мен това е най добрата боя!

# 82
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 На мен най-много ми харесва резултатът след боядисване със Cинемакс 7.1( светло пепелно кестеняво), но тук( София) не знам къде се продават и си купувам Гарние, но не това е моят цвят.

# 83
  • Мнения: 230
А някой може ли да ми каже, каква е разликата м/у различните серии на l'oreal - напр. кастинг, рецитал, екселанс и пр. Доколкото разбирам, кастинг се препоръчва, когато няма побелели коси,..как стои въпроса с другите серии. Кои са безамонячните бои, които споменавате, че ползвате?

Аз все не си купувам бои на  l'oreal, защото съм чувала, че са нетрайни. Това вярно ли е?

# 84
  • Мнения: 103
Iramira Cинемакс я има на Алабин с/у съдебната палата в едно малко магазинче Peace

# 85
някой да е чувал нещо за "Vitality"........или нещо такова Thinking

# 86
  • Мнения: 17 409
А някой може ли да ми каже, каква е разликата м/у различните серии на l'oreal - напр. кастинг, рецитал, екселанс и пр. Доколкото разбирам, кастинг се препоръчва, когато няма побелели коси,..как стои въпроса с другите серии. Кои са безамонячните бои, които споменавате, че ползвате?

Аз все не си купувам бои на  l'oreal, защото съм чувала, че са нетрайни. Това вярно ли е?

Кастинг е безамонячна, покрива до 40% бели коси. ПОлзвала съм и Рецитал- отми се на второто измиване.Скоро си купих и Фериа, но се уплаших от цвета, който се получи, като почнах да нанасям на косата си  и я изхвърлих. ЗА мен КАстинг е най- трайната от всички, които съм ползвала( имам и бели коси).

# 87
  • Мнения: 17 409
някой да е чувал нещо за "Vitality"........или нещо такова Thinking

ИСках да пробвам безамонячната, но нямаше моят цвят. Чувала съм, че са много хубави, също  както и трайните.

# 88
  • Мнения: 90
L'OREAL CASTING  newsm10

# 89
  • Мнения: 1 417
А за червен цвят коя е най-добра? След прочетеното май Wellatone. До сега съм се боядисвала само в салон и ми правеха страхотни червени цветове, но смесват бои + оцветители, тъй като обаче май скоро няма шанс да стигна до салона, а имам страхотни корени май ще прибягна до домашно боядисване...И боята да е щадяща, че след последния страхотен цвят събирах шепи коса Confused

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт