рязане на нокти

  • 2 633
  • 49
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 315
reja gi s bebe6ka noktoreza4ka dokato spi -zapo4nah edna sedmica sled izpisvaneto i sega gi reja vednaj na 6-7 dni no ne do dano

# 46
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Започнах да ги режа към 2-я месец, защото се дерепе ужасно. Пъро го правех докато спи, но сега вече ме усеща, затова се борим, докато успея да ги отрежа Mr. Green Mr. Green

# 47
  • Мнения: 2 381
Режа ги не до дъно, когато забележа, че са порастнали.Напоследък 2пъти седмично.В началото ми беше по-лесно.Извършвах процедурата, докато бебка суче.След това имаше период, когато  не ми даваше да й докосна ноктите.Вече се разбираме в това отношение и безпроблемно й ги режа Wink

# 48
До 40 ден почти сами падаха или само трябваше да ги подръпнеш и като люспичка се откъсват *те са мекички*  , но после стават яко резливи и ги режа почти до долу. Обаче това е много трудно заимание...и уж все ги режа и как успява някой път и с отрязани току що нокти намира начин и се драска -може би остава в ъгълчето или незнам...

# 49
  • BG
  • Мнения: 2 217
Не помня кога беше точно,но беше скоро след изписването,защото му бяха дълги и се одраскваше.Правех го докато спи и не много дълбоко,просто колкото да няма нокътче.Това за растеж нагоре не съм го чувала

И аз така. Само да допълня, че използвам нокторезачка вместо ножица, защото има ограничител и ми е по-лесно.

Общи условия

Активация на акаунт