Лошо мирише

  • 5 698
  • 98
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 2 378
У нас никой не пуши, нито аз, нито мъжът, на децата съм забранила! Laughing Та миналата година правихме по-генерален ремонт в кухнята. Оттогава карам гостите да запалят една цигара поне, по да се "очупи" въздуха, така да кажа..., ама никой не ще. Все надвесени извън прозореца фасат... За 00-та пък да не говорим. В сестра ми обаче е друго. Там тоалетната е царството на мъжа й. И си пуши на воля. Ама пък там никой не ходи. Имат тоалетна чиния и в банята. Peace

# 16
  • Мнения: 2 716
Значи мога да си сложа тоалетна чиния на терасата и така да си реша проблема.
Вълчо, не съм сигурна, че изобщо може да се повлияе на милото в тоя му навик. Още повече, имаме ли право да се врем в личното пространство на хората и да ги модифицирааме?
Гаден навик. Лошо ухае. Банята задържа миризми. И пр. Ама като му е кеф.
На мен като ми е кеф да преям с пържоли, дали ще ми е приятно, ако милото налети със свирепа доза разум и заплахи за затлъстяване....
 

# 17
  • Мнения: 2 818
Непушач съм, а това някой да пуши в тоалетната или асансьора е доста противно  #Cussing out

# 18
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Пушач съм, но в 00 никога ! Ама никога ! Има си тераси ! За асансьора сега си признавам, че съм палила и не ми е пукало, но вече не го правя - веднъж влязох след един дядо, който беше пушил вътре ...  Sick Явно в самия момент на пушене е ок, но после мирише отвратително  Embarassed

# 19
  • Мнения: 3 423
Не познавам хора, които пушат в тоалетната.
Не подозирах, че има такова явление.

# 20
  • Мнения: 2 891
Виждала съм тоалетна със специално пригодена библиотека и метален пепелник. Явно е единственото място, където индивидът може да намери спокойствие.

Лично аз не понасям миризмата. Имам, обаче съсед, който пуши в банята. Осмърдява всички по щранга  Crossing Arms

# 21
  • Мнения: 2 716
И в асансьора е отврат.
По едно време гонех съседите с цигара. Или демонстративно ги пусках да влязат първи, а аз (с 2-те деца за колорит) предлагах да изчакам. Обаче няма оправия. След третата забележка ти лепват етикет "мрънкало" и точка.
Давайте идеи.

# 22
  • Мнения: 4 585



Ами ти сама стигна до решението. Едно клякало в един ъгъл на терасата,
с дъска и т.н. Да седне, да изпуши фас, да му подейства очистително
и да заминава в тоалентата. Виж, за съседката може да е шоу.

# 23
  • Мнения: 2 716
Това е план "А" .
А ако не подейства?


# 24
  • Мнения: 3 334
втора опция  Peace

# 25
  • Мнения: 2 211
Лично аз не понасям миризмата. Имам, обаче съсед, който пуши в банята. Осмърдява всички по щранга  Crossing Arms

И ние имаме такъв съсед. Познай какво се случва ако забравя да включа вентилацията в банята? Ние не пушим и много се дразним. Някой път ми идва да  #2gunfire

# 26
  • Мнения: 4 585


Тоест? Да отиде след това в тоалетната и там пак да запали?
Ами свързваш тоалетната чиния на терасата с мръсния канал,
сменяш патрона на бравата на тоалетната със секретен и да
си пуши на терасата, докато ака.

# 27
  • Мнения: 2 716
Или да се отучи от акането. И без това и то мирише.

# 28
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Или да се отучи от акането. И без това и то мирише.




 Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 29
  • Мнения: 698
Като си помисля само за смрадта на цигари в тоалетната и ми се повдига  Sick - ама аз съм досадница на тази тема, като всеки бивш пушач.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт