цитросепт

  • 13 693
  • 58
  •   1
Отговори
# 30
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
да, има го в почти всички аптеки

# 31
  • Мнения: 36
Luba6ka, моля те напиши ми как лекуваш гнойна ангина с цитросепт.Имам син на 3 и половина години, който миналата година постоянно  боледуваше от гнойна ангина.Влизахме от антибиотик в антибиотик.Пихме различни имуностимуланти.От м. декември започнах всеки ден да му давам цитросепт по собствено решение след като прочетох за тези капки.Два месеца не беше боледувал и миналата седмица пак се разболя от гнойна ангина и пак пихме антибиотик.

# 32
  • Станимака
  • Мнения: 123
 Лекувахме гнойната ангина, както е написано на листовката - по 1 капка на килограм телесно тегло, разделено на 3 приема.
Освен това пихме и капки прополис. Това ни го предписа хомеопат. Преди това заведох на личната и тя предписа антибиотик, като беше пила преди две седмици пак. Много се чудих кое лечение да започна, защото детето имаше 39 градуса температура и много се съмнявах, че хомеопатичното лечение ще помогне , но реших да пробвам. Още на следващия ден и спадна температурата, а след два дни започнаха да изчезват гнойните налепи. Аз бях страшно доволна, че се разминахме с антибиотика. Така съм я лекувала няколко пъти.  Ноември месец махнахме сливиците, защото получаваше бодежи в сърцето и специалиста реши ,че е най-добре да се извадят. Сливиците вредят още на бъбреци и стави. 

# 33
  • София
  • Мнения: 1 423
Хванах грип през декември и започнах да го лекувам с цитросепт- една седмица ни жива, ни умряла...ама температура не вдигам. И се заблудих, че ми минава- не вдигнах температура но започнах много да кашлям и възпалението тръгна към белия дроб. Започнах антибиотик чак след седмица, заради това че не вдигнах никаква температура. Цитросептът само замаза работата! И някъде четох, че специално за бъдещи мами не е хубав , че потискал овулацията.

# 34
  • Мнения: 36
Luba6ka, когато лекува дъщеричката си от гнойна ангина с цитросепт и детенцето имаше температура, освен цитросепт и прополис, даваше ли и лекарства за понижаване на температурата. Капките цитросепт само когато детето беше болно ли ги даваше, или всеки ден.На каква възраст извадихте сливиците. При моя син все още да чукна на дърво не са оказали влияние върху други органи и аз за това се страхувам от тази интервенция. 

# 35
  • Станимака
  • Мнения: 123
 Не съм давала друго за понижаване на температурата, но ако се страхуваш давай Панадол или Нурофен. Само съм я лекувала с Цитросепт, не съм го давала профилактично. Сливиците ги изкарахме на 10 г., преди това бях твърдо против, но когато ни казаха, че те може да вредят на сърцето се решихме. Както каза лекаря УНГ по-добре е да се извадят здрави сливици, отколкото да страдаме после цял живот ако се отразят на някой орган, защото процеса е необратим.

# 36
  • София
  • Мнения: 7 097
Аз пък не видях ефект от Цитросепта  Rolling Eyes Давам го на дъщеря ми вече 4 месеца и през това време изкара 2 вируса, един бронхит и една скарлатина. Градинските сополи и покашлянето изобщо не ги броя. Всеки месец е болна, а преди това, когато й давах Есберитокс не е боледувала изобщо. Ходи на градина плътно 3 месеца без отсъствие.

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Нати жалко , че на Калина не и подейства добре цитросепта. Аз съм много доволна. И на мен и на детето ми действа много добре. Смени го с Есберитокс щом не боледува когато го приема.

# 38
  • София
  • Мнения: 7 097
Смени го с Есберитокс щом не боледува когато го приема.

Точно това си мисля и аз, защото вчера свършихме последната опаковка Цитросепт и се чудя какво да й взема сега  Thinking Малко офф, ама си спомням, че Есберитокса ни го предписаха като за начало на курса в края на август. Дали има някакво значение, ако го започнем сега  newsm78

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Няма никакво значение. Давай смело, дано детето да се стабилизира и да спре да боледува, че тази зима ви дойде много.

# 40
  • София
  • Мнения: 7 097
Няма никакво значение. Давай смело, дано детето да се стабилизира и да спре да боледува, че тази зима ви дойде много.

Благодаря  Simple Smile
Още повече, че ни предстои махане на третата сливица в началото на април и искам да я позакрепя и стабилизирам.

# 41
  • Мнения: 3
здравейте!може ли да се използва цитросепт по време на кърмене! newsm78

# 42
  • София
  • Мнения: 7 097
здравейте!може ли да се използва цитросепт по време на кърмене! newsm78

В листовката пише, че може да се използва от кърмачки.

# 43
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Нати дано да се закрепи детето. Много ли ви е голяма 3 сливица, че са взели решение да се маха?
На Марти беше възпалена 1 към 2 степен, имаше течност в средното ухо и набъбнала евстахиева тръба. Поради ,което беше направила 5 последователно отита. Бях се видяла в приключения с тези уши. Марти беше на възрастта на Калина като имахме тези проблеми. Помогнаха ни в транспортна болница и се разминахме с операциите.

# 44
  • Мнения: 1 883
Помогнаха ни в транспортна болница и се разминахме с операциите.

Сподели мила кък закрепихте положението  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт