От кога обличате пижамка?

  • 1 913
  • 31
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 26
Вярно си е че моя син вече го броя за голям - на година и половина, но тои спи бос от миналата есен т.е. когато беше 3 месечен. Не ме притесняват босите и студени крака, а голия кръст, за това ползваме пижами-гащеризончета. Направило ми е впечатление че когато е по-леко облечен и с по-тънко одеало може и да не се отвие цяла нощ. Ние спим на около 18-20 градуса и Явор изкара зимата само с памучно одеалце. През деня спи на отворен прозорец и ако преценя, че е студено може да му сложа вълнен шал върху одеалцето. Дано информацията ти е помогнала  Stuck Out Tongue

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 5 920
Лео, нямаме парно, а и вечер изключвам климатика и го настройвам да се включи половин час преди хранене (колко градуса става не знам, според времето навън). Ако оставя топло бебката се буди на кръгъл час и лочи жадно вода.
А под нощничката спи с памучна блузка с къс ръкав (но до втория месец спеше с боди с дълъг и ратанки - все пак беше декември - януари). Иначе и тя е със спален чувал и одеалце отгоре (обаче май и е топло и ще го махна)

Общи условия

Активация на акаунт