Мъже,как бихте реагирали,ако станете герой в Море от любов?

  • 4 303
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 321
Радвам се че е минало добре  Hug а сега как се чувствате, променили се нещо между вас?

# 31
 Незнам дали има промяна,но всички тези неща свързани с предаването,снимки,изненада за мъжа ми и после в ефир ми подействаха много тонизиращо и разнообразиха и без това скучното ми ежедневие с много положителни емоции.  bouquet

# 32
  • Мнения: 1 470
     И при нас положението е горедолу същото!!!Имам в предвид че имаме перфектното семейство,но само се караме,и не можем да се насладим на децата си и на нас самите ...Ако при теб се получи,ще вземаиаз да пробвам...И преди съм си го мислела...

# 33
  • София
  • Мнения: 1 819
След две седмици означава тази събота, нали???? Ще се опитам да гледам, но на мен ми е по-интересно как реагира съпругът ти, какво ти каза, седнахте ли да поговорите за проблемите ви и т.н.....

# 34
  • Мнения: 1 517
Браво, гостенке   bouquet
Знам как се чувстваш...аз също имах желание да направя подобна изненада на моя мъж, но като знам колко непредвидими са реакциите му, най-много да ми тегли някоя в ефир  Joy
Въпреки, че до сега 2 пъти го изненадвах, пъврия път буквално бях на тръни, щото е малко особняк в това отношение. Но пък се получи чудесно. Той остана очарован от вниманието ми.

Т ъй че...успех   bouquet

# 35
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Ще ми е мноооооооооооого готино, макар да съм жена  hahaha!!!

# 36
  • София
  • Мнения: 642
Олеле, не бих си и помислила да го каня. И моя ме е предупреждавал да не вземе да ми хрумне тая идея, защото за нищо на света не би отишъл да го снимат.
Мъже всякакви  Laughing

# 37
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Въпреки, че съм жена и би следвало да ми харесва в такава простотия като "Море от любов" /и други предавания с подобен сюжет/ никога не бих отишла. Не мога да разбера защо трябва хиляди хора да ме гледат и да разбират чувствата ми. Бих се обидила на човека, който ми е устроил такава изненада, защото си е позволил по този начин да ме изложи.

# 38
  • Мнения: 3 886
Кактио и да се развият събитията поне си опитала нещо красиво да направиш което ще остане със с игурност в спомените ви Peace

# 39
  • Мнения: 189
Моя мъж много добре знае че харесвам много море от любов, но мисля че никога няма да ме покани там!Аз ако го поканя мисля че ще дойде.Просто той си има едни специални начини да ме накара да му простя, ако е сгафил нещо Peace

# 40
Здравейте!Вълнува ме въпроса за "Море от любов" и бих искала да попитам,момичето,което е писала тази тема.Тъй като на мен ми се обадиха преди повече от месец.Разпитваха ме дали все още искам да направя на любимия си изненада,питаха ме за мечтите му,на какво би се зарадвал и казаха,че когато с екипа уточнят кога пътуват за Варна ще ми се обадят.Но аз съм отчаяна,защото се мина повече от месец,а нищо.Въпроса ми е  - на теб кога се обадиха и колко пъти го направиха,как стана всичко.Моля те,разкажи ми с подробности,че ще експлодирам от нерви и нямам търпение,всеки ден чакам ли чакам ....  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт