Новите безвредни бои за коса на Hennaplus

  • 44 706
  • 266
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 076
Аптеката се намира на гърба на Нотариата по Граф Игнатиев,има всичко на Хенна,мен ме спря само цената,трябват ми две бой,а точно сега стягам първокласничка.Боята е между 14-19лв.
Една кутия-14-19 лв? Shocked  Бети не писа ли по-напред,че цената е като на Л'ореал?Не ползвам Л'ореал,но мисля,че не са толкова.

# 31
  • Мнения: 17 407
НАй- скъпата на Лореал е 15лв мисля. Ако е по- голямо количество боята, не е скъпа. НЯкой ще се включи ли да каже колко ml e?

# 32
  • Мнения: 375

LilaC  Да цената е като на истинският Лореал прозведен във Франция и с гарантиран произход,
 а не на  Лореал  от Румъния с цел да имат ниска цена и да се продават в суперите.
Качеството на Лореал  е съвсем друго тук.
Аз за малката взимам един шампоан на Sebamed и съм доволна за сега. Еми тои си е на цена  като  там, но зам че е  внесен от там, защото ясно го пише. Так и стази боя.
Аз бих дала и много повече ако ме питаш ако съм доволна .

# 33
Алекс 1  Изрусяващия спрей Blond Spray  ми го носят за 7-8 евро нещо такова, но е за много пръскания.И ефекта е естествен рус цвят и то с блясък, без да ми е горил косата

http://www.frenchtop.com/Catalog_Frenchtop/Information.asp?SKIN=HPBlond

# 34
  • София
  • Мнения: 1 326
Много благодаря за информацията. Отивам да си я купя и ще споделя...дано добре покрива

# 35
  • Мнения: 5 790
Алекс 1  Изрусяващия спрей Blond Spray  ми го носят за 7-8 евро нещо такова, но е за много пръскания.И ефекта е естествен рус цвят и то с блясък, без да ми е горил косата

http://www.frenchtop.com/Catalog_Frenchtop/Information.asp?SKIN=HPBlond


Много благодаря! Смятам да го изпробвам другата седмица. Като видя резултата, ще докладвам.  Hug

# 36
  • София
  • Мнения: 1 326
Купих си от дълготрайната боя! Бая цифра е -22 лв. Според мен е доста, дано си заслужава. Това , което ме изуми е , че пише , че дълготрайността на боята е 2-3 месеца.......а, дано!
Много благодаря! Смятам да го изпробвам другата седмица. Като видя резултата, ще докладвам. 

Последна редакция: чт, 13 сеп 2007, 21:39 от Bobka

# 37
  • Мнения: 17 407
Някой ще каже ли, все пак, какво количество е боята?

# 38
  • София
  • Мнения: 1 326
Някой ще каже ли, все пак, какво количество е боята?
Какво те интересува? милилитри ли?
Пише, че за по дълги коси трябва да се използват 2-3 кутии, но според мен това ще е живо разорение. Аз съм с дълга коса , но ще използвам една опаковка

# 39
  • Мнения: 17 407
Да, колко милилитра е тубата. Щото ако е 100 примерно, мен ме устройва( количеството, де, не цената Mr. Green)

# 40
  • София
  • Мнения: 1 326
40 ml активатор
40 мл. крем-боя
има и балсам

# 41
  • Мнения: 17 407
  bouquet
Много малко, бре! НА мен абсурд да ми стигне това нещо. Пиши при теб какво се е получило!

# 42
  • Мнения: 4 076
Купих си от дълготрайната боя! Бая цифра е -22 лв. Според мен е доста, дано си заслужава. Това , което ме изуми е , че пише , че дълготрайността на боята е 2-3 месеца.......а, дано!
Дори и боята да трае 3 месеца,за какво ми е,като корените ми ще излязат след 3-4 седмици и боядисването е задължително??
Още не съм им видяла продуктите,но ако ще купувам 2-3 кутии по 22 лв. месечно,да си ги ползват със здраве.Да няма злато вътре.Погледнах мл.на Шварцкопфа-50.Айде сега номера-тук 40...
2-3$ е кутия оригинална турска henna в голямо количество,с билки,бадемово масло,ръкавици,шапка.След нея косата става копринена.Но ще се заинтересувам и за другите им продукти-шампоани и т.н.,като дойдат в Бургас.

# 43
  • София
  • Мнения: 1 326
Купих си от дълготрайната боя! Бая цифра е -22 лв. Според мен е доста, дано си заслужава. Това , което ме изуми е , че пише , че дълготрайността на боята е 2-3 месеца.......а, дано!
Дори и боята да трае 3 месеца,за какво ми е,като корените ми ще излязат след 3-4 седмици и боядисването е задължително??
Още не съм им видяла продуктите,но ако ще купувам 2-3 кутии по 22 лв. месечно,да си ги ползват със здраве.Да няма злато вътре.Погледнах мл.на Шварцкопфа-50.Айде сега номера-тук 40...
2-3$ е кутия оригинална турска henna в голямо количество,с билки,бадемово масло,ръкавици,шапка.След нея косата става копринена.Но ще се заинтересувам и за другите им продукти-шампоани и т.н.,като дойдат в Бургас.



Много си права........И другите им продукти са много скъпи ( а може би се с голяма надценка?! )
Шампоаните им бяха около 13лв.
Аз се реших да си взема топло масло- кутийката е с 3 малки тубички и струваше 9.90 лв.

# 44
На мен боята ми стига, а ми е средно дълга косата, защото става по-рядка като консистенция.Покривна е.
Някой каза дали не е златна.На мен ми излизаше залтна като си я поръчвах от чужбина.Цената и там е по висока, но това не е обикновена боя ,а боя без ППД  или това което причинява алергии и възпаления при мен. Норамлно е да не 2лв боята като  е намерен заместител на ППД. Иначе  да си ходя досега с  бели коси. Няма алтернатива на пазара /не само на българския/ и си струва парите.Не мисля че останалите неща са скъпи, напротив дори са по евтини от Phyto.
Аз съм мног доволна и се радвам че  няма да се моля на роднини за бои и шампоани , е само а зехтин: ) от Гърция да ми носят,а сега пък особено като родих ме е с трах да ползвам като кърмя другите бои!

Общи условия

Активация на акаунт