Критическа възраст при жените

  • 23 495
  • 52
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 15 466
Аз съм в критическата, защото съм станала много ревлива - рева за всичко на филм рева, бебе като видя рева,някой се жени аз пак рева, внука тръгва на градина -пак рева.А и заядлива.Заядлива съм, защото вече си казвам всичко, което мисля и което преди бих си премълчала, без да се съобразявам дали някой ще се засегне.Вълни все още нямам и се надявам да нямам.Но от няколко години нямам никакво желание да си правя маникюри, прически и грим.Все ми е тая как изглеждам и не ми пука. А преди две-три години да изляза без грим,маникюр, високи токчета и прическа беше абсолютно немислимо за мен.И в депресии изпадам ,и за смъртта се замислям.Абе не е приятно.

Това не прилича много на критическа, а по-скоро на невроза, депресия или нещо от сорта. И горещите вълни не са критерий, защото може да са от щитовидната жлеза.
Може да влизаш в поредния пубертет.
Ха сега, разбрах защо нямам горещи вълни!Защото нямам щитовидна жлеза от 7 години. Колко пубертета има, ако има пубертет на 50-тата година, значи съм в него. Grinning .А може и наистина да е пубертет, преди все тъмни дрехи носех, въпреки, че бях слаба, сега нося светли дрехи и въпреки, че съм пълна не ми пука. Peace

# 46
  • Мнения: 7 391
.,домошарите-велики любовници,
Според мен и домошарите  могат да са любовници   НЕ само в андропаузата Mr. Green И не ме плаши  Joy Joy Joy Моя ще стане на 55 след няколко дни КОГА да чакам отклоненията  #Crazy защото за сега само е по-дебел и побелял  Laughing Не изпада в истерии и не гони младите момичета по улицата ,  Twisted Evil но продължава да си човърка из къщата и все нещо прави,а пропуснах иииииииииии даже си гледа внучката,когато съм на работа. Mr. Green

# 47
  • Мнения: 127
Нервна съм и избухвам за най-малкото нещо.Та лошото е че и към чужди хора се държа остро.Отврат е това нещо наречено ---критическа--думата е точна Joyдостига се критичната точка дето може и да се прекатуриш.Вече една год съм в центъра на критическата--помага ми смяната на климата(поне на 1000 км далеч от дома)за да спрат вълните.Иначе че е ад да се събуждаш в 2 часа от вълни и на утрето какво спокойствие търсите и психическо равновесие от една такава лелка JoyНе искам да пия хапчета-сега съм на 44 мисля че мога да се преборя newsm78.

# 48
  • София
  • Мнения: 62 595
Аз съм в критическата, защото съм станала много ревлива - рева за всичко на филм рева, бебе като видя рева,някой се жени аз пак рева, внука тръгва на градина -пак рева.А и заядлива.Заядлива съм, защото вече си казвам всичко, което мисля и което преди бих си премълчала, без да се съобразявам дали някой ще се засегне.Вълни все още нямам и се надявам да нямам.Но от няколко години нямам никакво желание да си правя маникюри, прически и грим.Все ми е тая как изглеждам и не ми пука. А преди две-три години да изляза без грим,маникюр, високи токчета и прическа беше абсолютно немислимо за мен.И в депресии изпадам ,и за смъртта се замислям.Абе не е приятно.

Това не прилича много на критическа, а по-скоро на невроза, депресия или нещо от сорта. И горещите вълни не са критерий, защото може да са от щитовидната жлеза.
Може да влизаш в поредния пубертет.
Ха сега, разбрах защо нямам горещи вълни!Защото нямам щитовидна жлеза от 7 години. Колко пубертета има, ако има пубертет на 50-тата година, значи съм в него. Grinning .А може и наистина да е пубертет, преди все тъмни дрехи носех, въпреки, че бях слаба, сега нося светли дрехи и въпреки, че съм пълна не ми пука. Peace

Не разбрах. Засегнах ли те нещо?

# 49
  • София
  • Мнения: 589
Аз съм в критическата, защото съм станала много ревлива - рева за всичко на филм рева, бебе като видя рева,някой се жени аз пак рева, внука тръгва на градина -пак рева.А и заядлива.Заядлива съм, защото вече си казвам всичко, което мисля и което преди бих си премълчала, без да се съобразявам дали някой ще се засегне.Вълни все още нямам и се надявам да нямам.Но от няколко години нямам никакво желание да си правя маникюри, прически и грим.Все ми е тая как изглеждам и не ми пука. А преди две-три години да изляза без грим,маникюр, високи токчета и прическа беше абсолютно немислимо за мен.И в депресии изпадам ,и за смъртта се замислям.Абе не е приятно.

Това не прилича много на критическа, а по-скоро на невроза, депресия или нещо от сорта. И горещите вълни не са критерий, защото може да са от щитовидната жлеза.
Може да влизаш в поредния пубертет.
Ха сега, разбрах защо нямам горещи вълни!Защото нямам щитовидна жлеза от 7 години. Колко пубертета има, ако има пубертет на 50-тата година, значи съм в него. Grinning .А може и наистина да е пубертет, преди все тъмни дрехи носех, въпреки, че бях слаба, сега нося светли дрехи и въпреки, че съм пълна не ми пука. Peace

Не разбрах. Засегнах ли те нещо?


Споко, не си Peace.Ние говорихме на лични и открихме причината за нервното и напрежение.Да знаеш че Джи -пито е право  bouquet

# 50
  • София
  • Мнения: 15 466
Не разбрах. Засегнах ли те нещо?
Радостинче, що реши така? Трудно може някой да ме засегне, пък и няма от какво да се засягам. Просто ми даде идея.Все се чудех, що аз нямам вълни, а сестра ми с която сме близначки има и ти ме подсети от какво може да е. Написах го на шега, но явно чувството ми за хумор е нещо изкривено.И мойта малката дъщеря все и се струва, че и се подигравам, що така става -  не знам.

# 51
  • Мнения: 460
това е най-сложното състояние на една жена!! ooooh!

# 52
  • София
  • Мнения: 15 466
Зависи много от самата жена с каква настройка навлиза в този период.Ако си мисли, че ще е зле и е много страшно -така ще е, ако си мисли ,че това е нормален период от живота ще и е по лесно.

Общи условия

Активация на акаунт