Рицарки на Бялото Кантарче 10.09.2007 - 17.09.2007

  • 21 943
  • 764
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 5 873

На Ванчето - да се оправя, нещо явна се е бъгнала!


 smile3540

хаха аз ви казах,че тиха лудост карам... pletka



... Слънчогледови семки може ли да се яде?

абе не  е за препоръчване,амааа...що не пийнеш айрянче ,чайче,бистра водица? newsm47

# 751
  • София
  • Мнения: 8 348
аз съм пристрастена към доста неща и повече и по-малко вредни
или пък изобщо безвредни
към книги, шоколад, пържен картофи, глупави филми, интернет игри и този форум
не непременно в този ред

не съм сигурна доколко искам да се отърва от тях
е, поне искам да намаля хранителните пристрастия

рядко се чуствам виновна, когато съм прегрешила режимно
обаче се стягам и започвам с нови сили после
как став ада сме хем нахранени с всички вредности, хем слаби и хубави

а тъй, Ассе, скарай ни се, да ни дойде акъла
 

# 752
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Кви семки, бе Евич - толкоз сол има по тях Naughty.
Я пийни бистра водица и лягай да спиш Laughing.

Ванче ,не си само ти. Андриан сега спи и бързаме да вечеряме.
Калоян пристига гол. Що бе?
Ми нали ми каза да се събличам.
Мислела съм да му кажа да идва да ядем hahaha.

# 753
  • Мнения: 2 492
Как сте скъпи мои ... на мен нещо ми е много нервно и напрегнато тези дни .
Взимам си временна отпуска , а като се почуствам готова за подвизи пак ще се присламча .  Sunglasses
И да ви заваря още по слаби .  Wink

# 754
  • Мнения: 1 479
Пих вода, наливах се , ама като се върна в къщи , ще си направя една салатка, малко зобнах семки! Трябваше повече да си взема за ядене, ама се бях забързала сутринта!

Утре ще си правя някаква риба и съм почивкааааа

поздрави на мариетка и малкото рицарче!
Ще си откарам до 11 така върви!

# 755
  • Мнения: 1 488
Хоп и аз съм тук! Драс драс 2 реда.Днес съм цял ден на риба,то скумрия,то акула,то сафрид.Най-много ми се ослажда сафрида.Е малко повечко орехи си хапнах,ама много ми се доядоха!Отивам да мия скарата  Tired много омразна за мене част,ама няма как.

# 756
  • Мнения: 4 806
Непуки (Пуки), ами ти си втасала за подвиг - ... ей го, на, оттегляш се за почивка от Ордена. Това, ако не е подвиг, здраве му кажи ... То пък нервността не е порок при нас ... на всеки се случва, особено пък, ако е свързано с мечтаните работи ... мерки и теглилки, али-бали ...
това, което искам да река е, че недей точно в такива моменти се оттегляй ... в такива моменти се висва на рицарско рамо юнашко и се почва "врън- мърн" и "я недей така, всичко ще се нареди" ... това сме го живяли, работи, да знаеш
айде, горе главата и да ги нямаме такива ...

аз пък ще си побач още малко (или много),

# 757
  • Мнения: 1 479
Девойки, мисляр че ще умра от глад! Семките ги спрях веднага, пих вода, но как ще издържа още поне час-час и половина, не знам!

Сега пак ще се наливам!

# 758
  • Мнения: 1 488
еви4,нещо не разбрах що не си хапнеш нещо!

# 759
  • Мнения: 5 873

Сега пак ще се наливам!

поне полза имаш от вадата...пийвай си на воля.  sport027


Калоян пристига гол. Що бе?
Ми нали ми каза да се събличам.
Мислела съм да му кажа да идва да ядем hahaha.


 smile3532

лека нощ ви пожелавам  и успешна ,много отслабваща нова седмица.  love001

# 760
  • София
  • Мнения: 8 348
аз пак се ококорих по никое време
какво да се прави, като съм сова
дай ми на мен нощен живот.....
лека ви нощ

# 761
  • Мнения: 1 479
Уси на работа съм и няма откъде да си купя в момента каквото и да е!

Само кафе от кафе-машина и вода от машина

Носех си домат и крастава ималко кашкавал, ама го изядох и то даже на два пъти, е ще издържа

Пуки не се отказвай и недей временно да напускаш

Мисля, че е по-добре като имаш с кой да споделяш, да пишеш, изобщо става един готин conection, така си мисля аз!

# 762
  • Мнения: 1 369
 Hug
Простете липсата ми, ма немаше време  Blush
Ванюшко, оправяй се  Hug
Радвам се да ви видя, утри ще ви чета по-подробно.
На всички  Hug

Втори режимен ден, нямах време и за кантаря, утри ша отчитам резултати  Crazy

Момичета, от утре, освен в кампания "Анти-грух", влизам и в кампания "Анти-табак"  Flutter Ако някоя иска - да се присъединява. Моят начин - отказ от раз, иначе нИ ста'а при менИ. Съвети приемам всякакви  Hug

Лека нощ от мени  Hug
Обичам ви   Heart Eyes

# 763
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Eвич, направо ме депресираш с твоите половин доматче и половин краставичка и глупости и после се жалваш... Я аз с моите фъстъчки... Ма гарнирани със стафидки... Направо се чувствам кат прасе. Че и иззобах на мъжа порцията, че ме досрамя и му досипах... Сега още съм гладна, макар че се наливам с чай. Водаха хич ми я няма. Ядох и ябълка, сигурно ще омръцкам и някакви мандарини. Това е всичкото въглехидратно, което има вкъщи...
Да можех и като Мими да свалям при това, ама не... кат спра ядчиците, и зема, че сваля, ама иначе... За протокола – ядчиците са сурови и без сол. Не че ги обичам точно така, ама поне не ми е толкоз грозно на съвестта...
Мариетче, твоят Калоян ме разсмя до уши.
Ванче, не се стягай, животът е на ивици – светла-тъмна-светла-тъмна. Като е тъмна, трябва просто да я изходиш – и идва светлата. Твойта тъмната се заточи доста, така че готви се за светла.
Пуки, и аз съм доста нервничка днес. Кат се прибра мъжо, на тва отгоре му сервирах, вечеряхме и легнах на дивана – и откъртих, представете си. Направо смаях всички луди наоколо.
Дали да вляза в анти-грух кампанията – или да не вляза, че да не ви развалям дисциплината...
Литълчо, за анти-табак ще ви подкрепям. Мен самата много ме е яд, че не успях да ги откажа по-рано, та много ентусиазирано раздавам подкрепи на тая тема. Кви съвети да ти давам – ти каза, че си ги отказвала преди отраз и знаеш как е. Единственият съвет, който при мен действа, е да се радвам от първата минута – ура, най-сетне взех решението, сега не трябва да смърдя и т.н. С една дума – УРААА, вече съм непушачка.
Момичета, хубав ден ви пожелавам!

# 764
  • Мнения: 1 369
Добро утро  Hug

Новата тема  Hug

По-късно ще се опитам да прехвърля и анкетата  Hug
Хубав и усмихнат ден  Hug

Общи условия

Активация на акаунт