Има ли спасение? (безсъние и бременност)

  • 5 189
  • 55
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
При мен нямаше........а иначе си бях поспалана......добре,че беше форума за да си запълвам безсънните нощи.....сега ми се спи,ама не всякога се получава Mr. Green........

# 46
  • Мнения: 640
Аз го страдах това до края на 6тия месец.После в люта зима спях от 22ч до 10ч

# 47
  • София
  • Мнения: 1 603
Спасение няма.
Това сигурно е тренировка за голямото безсъние, което предстои  Joy.
Късмет и леко раждане.

# 48
  • Мнения: 2 211
Освен безсънието ме мъчеха ужасни кошмари по време на бременността. Все ме гонеха, колеха и убиваха. Шантава работа. Няма спасение.

# 49
  • Мнения: 640
ааа,забравих да добавя,че пиех чай от маточина вечер(като ритуал) и едно валерианче.Моят лекар ми забрани ментата по време на бременността

# 50
Има едно спасение - раждането! Аз бях така последните 2 месеца- през деня не гледах предавания защото иначе през ноща не ми бяха интересни повторенията.   Laughing

# 51
И аз бях така с Дани но с Ема спах по 11-12часа.   

# 52
  • Някъде в облаците
  • Мнения: 431
И мен ме гонеше безсъние - особено след шестия месец. Лягах си ъкм 22.00 и между 01.00 и 03.00 се будех. Гледах филмите в ъкщи по три пъти, пиех прясно мляко и сокове от компоти. След това през деня лягах, но не можех да заспивам. Но поне си лежи да си почиваш. Като родиш няма да имаш време нито за сън, нито за почивка.

# 53
  • София
  • Мнения: 6 259
Мен ме мъчи доста вече тези дни; август беше ужасно заради жегите, сега пък ми е абсолютно неудобно с тумбака и не знам какво ми става, спи ми се, лягаме и сумати време ми трябва докато заспя (а по принцип помириша ли възглавница и съм заспала). И като по часовник в 4:20 ставам до 00. Whistling

# 54
  • Мнения: 560
Слушай в 3 дават много хубав криминален сериал по ТВ 7 хихихи
Всички сме така май.Опитах какво ли не.Една вечер реших,че ще си легна много късно,за да спя без да се будя-добре,през нощта спах,но се събудих в 5,30 сутринта,изчаках мъжа ми да стане за работа,после легнах пак и спах до обяд почти-станах като кисела крастевица и целия ми ден замина в киселоч.Друга вечер реших да се напия с бира,което не е трудно,защото никога не съм пила никакъв алкохол в живота си.Вместо да спя нормално и вместо да пишкам 2-3 пъти,ставах да ходя до тоалетната 10.

# 55
  • Мнения: 4
През първите 3 месеца и аз имах проблеми  Sad За съжаление няма спасение. Чай от маточина и мед действа успокояващо, топъл душ и приятна книжка преди сън също помагат. Сега съм в 6-тия месец и спиа по-добре, като изключим посещенията до WC-то  Simple Smile, да видим как ще е по нататък ...

Общи условия

Активация на акаунт