Къде почивахте това лято и как прекарахте отпуската си?

  • 2 924
  • 57
  •   1
Отговори
# 45
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Първо 7 дни в Приморско, после два дни на нос Шабла и Калиакра, после 2 дни на Камчия, кратки пътешествия из Троянския балкан , Габрово и Велико Търново, няколко дни на гости при нашите в Свищов.
Искам ощееееееееееееееееее

# 46
  • София
  • Мнения: 2 161
Прибрах се в родния си град (Варна) за  - 3 месеца  Mr. Green
Е това ако не е почивка  Laughing

# 47
  • Мнения: 2 013

Така се случи, че ходих 3 пъти на море това лято. Днес се върнах от последното - закачих се за твоя постинг, защото видях позната гледка. Не бях минавала през Слънчев бряг и околности от поне 3-4 години и се втрещих, честно. От Ахелой до Елените всичко е застроено - безобразно, грозно, сигурно вече има и 20-а линия на хотелите и блоковете на Слънчев бряг. Ако не гледаш табелките, няма да разбереш, че излизаш от едното населено място и влизаш в другото. Нямам никаква идея кой си купува апартамент насред полето, на половин час пеша от морето newsm78 Огромно количество постройки някъде в началото на Свети Влас или края на Слънчев бряг са над основния път, без никакви алеи, водещи към имотите. Отдолу на пътя поне братя Диневи и останалите са направили някакви улички. Но имаш чувството, че си в някакъв софийски баровски квартал, не край морето. 
Очарователното на времето място "Елените", където бях, също вече се пука по шевовете и се разширява накъдето може. Мястото още е очарователно, стайлингът му - ако имах толкова пари - никога не бих наела тези архитекти и дизайнери. Иначе като обслужване, храна, атракциони и прочие са много добри.

През август бях за няколко дни до Златните и околностите - е, много по-добре е в сравнение със Слънчев бряг. И тук бая са строили, даже горе в лозята, но някак си по-уютно, по-поносимо, с повече пространство наоколо.   

От Кушадасъ имам приятни впечатления, но тъй като съм ходила само веднъж, в един хотел, не искам да правя обобщения.
 

# 48
  • Мнения: 22 910
Я кажи отзиви,че ние втора година се каним да ходим.

# 49
  • Мнения: 4 473
Това е третата тема по един и същ въпрос, след моята и на Борис.  Joy
Някой мод да ги обедини, няма да е зле. Simple Smile

# 50
  • Мнения: 3 835
Не бях минавала през Слънчев бряг и околности от поне 3-4 години и се втрещих, честно. От Ахелой до Елените всичко е застроено - безобразно, грозно, сигурно вече има и 20-а линия на хотелите и блоковете на Слънчев бряг. Ако не гледаш табелките, няма да разбереш, че излизаш от едното населено място и влизаш в другото. Нямам никаква идея кой си купува апартамент насред полето, на половин час пеша от морето newsm78 Огромно количество постройки някъде в началото на Свети Влас или края на Слънчев бряг са над основния път, без никакви алеи, водещи към имотите. Отдолу на пътя поне братя Диневи и останалите са направили някакви улички. Но имаш чувството, че си в някакъв софийски баровски квартал, не край морето. 
Очарователното на времето място "Елените", където бях, също вече се пука по шевовете и се разширява накъдето може. Мястото още е очарователно, стайлингът му - ако имах толкова пари - никога не бих наела тези архитекти и дизайнери. Иначе като обслужване, храна, атракциони и прочие са много добри.

Абсолютно си права за Слънчев бряг и Свети Влас. Огромни блокове, комплекси, строежи, един в/у друг. На Свети Влас специално, все ми се струва, че в един момент всичко ще се сурне надолу в морето. А на Слънчев бряг не бях стъпвала от години, мъжа ми с огромен зор успя да ме накара да спрем и да се разходим по централната алея. Хора, народ, сергии, цигания до шия. Не искам и да си помислям какво е на плажа. АД!
Ние почиваме от няколко години на Елените, за съжаление наистина са застроили още и продължават. ooooh! А комплекса е разкошен и ако го съсипят и него с тези безумни строежи ще е много жалко. Ние ходим в х-л Роял бей, той е най-малкия и е накрая на плажната ивица, преди нос Емине. За щастие около него няма как да се строи повече и там е много спокойно и красиво. Морето е много чисто, плажа също, малко хора, идилия.

# 51
  • Мнения: 604
Къде си лятоооооо? Посинях от студ днес  Cry

Мечтая си за тримесечна лятна отпуска  Sunglasses

Ние бяхме за седмица на село, чудно хубаво беше. И в началото на септември летувахме на супер диви бунгала в началото на Обзор.
Бяхме на едно хълмче, в подножието моренце, а около нас лозя... приказка!
Обзор не го бях виждала от детските си години и останах приятно изненадана от този красив, подреден и чист град. Горещо го препоръчвам  Hug

# 52
  • Мнения: 852
Това е третата тема по един и същ въпрос, след моята и на Борис.  Joy
Някой мод да ги обедини, няма да е зле. Simple Smile



Съгласна съм с теб Peace

# 53
  • Мнения: 436
Аз вече забравих, че сме били на почивка - беше токова отдавна... средата на юни...
Бяхме в едно малко хотелче на линията между Равда и Несебър за 10 дни.
Най-много ми харесва там морето - чисто, равно, плитко и спокойно.
Иначе там плажната ивица е застроена до краен предел, навсякъде е лудница, цените в Несебър (особено старата част) са трепач! Категорично сме решили догодина да не ходим там, въпреки че обичаме Южното Черноморие.

# 54
  • Мнения: 6 315
Бяхме в Трявна и после в Арбанаси. Доста добре си починахме. В Трявна изкарахме цяла седмица и хич не беше скучно, напротив Simple Smile.

# 55
  • Мнения: 1 172
4 -5 пъти на море, с различна продължителност - най-късото 2 дни, най-дългото около 10.
2-3 пъти на планина, но максималният ни престой там беше 4-5 дни.

Как - разнообразно. Къде - по българските планини и по чуждите морета.

За догодина съм си планирала доста по-голямо разнообразие. Искам да посетим семейно някоя екзотична държава. Искам да направя и море през февруари-март (преди сезона) в някоя по-топла страна.

# 56
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Бяхме в Лозенец, много ни хареса...ще повторим Hug

# 57
  • София
  • Мнения: 2 958
Общо за цялото лято: Златни пясъци - 7 дни , Равда - 7 дни , Халкидики - 4 дни.  Хубаво беше, жалко че свърши.

Общи условия

Активация на акаунт