Полезните неща за тялото и душата, които знаем...

  • 2 079
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 091
виж, здравословно или не - искам да живея щастливо! след като диетите ме правят нещастна, умирам от глад, чувствам се зле - по-добре е да си хапна, да ми е гот и да се чувствам пълноценна!

Знам със сигурност, че е най-добре манджата, която ядеш, да е сготвена с удоволствие! нервна ли съм - не готвя!

но така да знаете! ще си се търкалям, широко усмихната... Който иска, да се мъчи. Аз с орлите не искам да живея!

# 31
  • Мнения: 822
Аз все още съм в размисъл,дали това,което се оказва полезно за душата ми,е полезно и за тялото ми...

# 32
  • Мнения: 235
 Секс преди заспиване и сутрин след събуждане - много е полезно! И цял ден си мноого спокоен!

# 33
  • Мнения: 2 353
  Сетих се за един лаф (извини ме за спама, но смеха е полезен):
"Вие ми дайте винско и свинско, па ме чекайте да умрем."

# 34
  • Мнения: 2 212
Хапка, той лафа си е съвсем по темата....но ето на, как да живееш здравословно и да е полезно за тялото като в радиус от един метър има шоколадови бонбони и душата ти крещи на умряло за тях  Laughing

# 35
  • Мнения: 2 353
  Абе какви бонбони, наоколо виждам само бири?!
  Два бонбона на ден не са престъпление, а който ги обича ще произведе пет кила ендорфин и така всички ще бъдем щастливи и добри.

# 36
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
А, ти да отслабнеш ли искаш  Laughing ..Това не става със здравословно хранене ... и е друга тема

# 37
  • Мнения: 4 734
 Две чашки топла вода на гладно за тялото и ежедневни дози самобичуване при неспокоен дух  Laughing

# 38
  • Мнения: 5 877
Прегръдките са полезни.
Добре свършената работа е полезна.
Ученето на стари години било много полезно, развилало закърнели синапси.

# 39
  • Мнения: 2 212
Сикрет, да отслабвам не искам, ама и да надебелявам не искам  Mr. Green

# 40
  • Мнения: 463
Прясно изцеден сок и целувка сутрин, на гладно.
Не се ядосвай, вярвай в щастливата развръзка, прави това, което искаш и това, което те кара да се чувстваш жив.
Може да е клише, но изисква доста воля за да се постигне и действа перфектно и на душата и на тялото!
Пример : Да скочиш с парашут от 3200м - тотален душевен оргазъм в комбинация с физическо тонизиране!

# 41
  • Мнения: 2 161
Полезно сутрин за душата ми е една чаша кафе с мляко и 5-6 цигари бяло Боро.После може да помисля и за тялото си.

Общи условия

Активация на акаунт