Каква е любимата играчка за спане и утеха?

  • 2 766
  • 73
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 773
Има един заек и един голям мечо пух. А вчера заспа с едно лего на което бяха нарисувани героите от мечо пух.  Laughing

# 61
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
При нас все още е бибата.С нея сме навсякъде.Надявам се обаче скоро да я заменим. Grinning

# 62
  • Мнения: 1 311
Няма си такава. Като беше по-малък имаше една крава на Чико и един бял тигър, но само му седяха метнати някъде в леглото - не ги е гушкал. Като стана на около 2 и нещо изхвърли всички играчки от леглото си, защото му пречели. От тогава с играчка не е лягал.

# 63
  • Мнения: 436
Имаме си един любим плюшен зайко. Влюби се в него, когато беше на около 1 годинка. Оттогава навсякъде го вземаме с нас, гушка го докато заспива вечер. Дори до миналата година в градината го носеше да си спи и там с него. Но полека започва да го пропуска - в градината не го вземаме, вкъщи понякога забравя къде го е сложил  Laughing
А горкият зайко вече така се е изтрил от гушкане, пране и мачкане, че цвят не му е останал.
Обаче сме решили да го запазим и като стане голям да му покажем първия му любимец. Laughing

# 64
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
С Пухкавото зайче под мишница...

# 65
  • Мнения: 17 407
Любимата играчка всеки ден е различна. Рови, рови в коша за играчки, вади нещо и: "Обичам еди кой си". Опитвам се да обяснявам, че не се обича така ден за ден, ама не поема. Е, поне не се налага да купуваме често играчки Mr. Green
 КАто по- малка беше пристрастена към  страхотен плюшен заек, приличащ по- скоро на катерица и после към един Мики маус, които пък човек може да сбърка с калинка Mr. Green

# 66
  • Мнения: 2 309
Заспива с една камара мечета,байчета,гуфита...После отивам и разчиствам територията Hug

# 67
  • Мнения: 120
Косата на мама - утеха при всякакви ситуации. Заспива като непрестанно ми рови из косата; като и забраня нещо, след моментното сърдене идва и ме хваща за косата. Вече си я изисква с изречението: "Мамо, искам коса". Нейната е само за в краен случай, когато ми е нервно и едва издържам на този тормоз. Чудя се до кога ли ще продължи. Rolling Eyes

# 68
  • Мнения: 799
Жужа (плюшено инсекто) е най-добрата приятелка на Маги - търси я всеки път преди сън и когато е нещастна.
Жужа под друг ъгъл Simple Smile

Последна редакция: ср, 12 сеп 2007, 17:01 от pachikrak

# 69
  • София
  • Мнения: 5 079
До момента има една Маймуна Laughing, която се радва на нестихващ интерес и която е зедължителен елемент в приспиването. За в бъдеще - ще видим...  Thinking

# 70
# 71
  • Мнения: 8 242
На мама циците  Mr. Green

# 72
  • Мнения: 3 886
Хехехе това е и нащето на тях се заспива до кога ли обаче newsm78 newsm78 Rolling Eyes

# 73
  • Бургас
  • Мнения: 213
Едно коте. Не стига, че не иска да е без памперс, а ме кара да слагам памперс и на това коте! #Crazy Но тая няма да я бъде! Crossing Arms Ходя да "изпишквам" котето в тоалетната.

Общи условия

Активация на акаунт