Да създаваш деца е простотия ?!

  • 4 090
  • 89
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 733
Искате да обърнете темата на импровизирана чакалня пред кабинет на личен лекар, знам си аз Mr. Green Да разиграем хипотетични ситуации отворки  Twisted Evil

# 76
  • Мнения: 6 206
Една известна и публична госпожица като беше разбрала, че съм родила, коментарът й бил:
Е, сега ще яде дървото." Laughing

# 77
  • Мнения: 1 733
Лиска, можеш да информираш когото искаш за каквото искаш и това пак не ти дава право да наричаш мъжа ми "пръдльо". Остани си със здраве!
Много ми е неприятно, че една тема, в която реших просто да споделя учудването и несъгласието си с хорската простотия, се превръща в бойно поле. Както винаги, смисълът на нещата отново ни убягва. Не знам дали съм проявила пристрастие, но никой друг не е обидил мен или семейството ми!

# 78
  • Мнения: 2 401
Не и се връзвай, сигурно е в цикъл.  Държи се странно днес.

# 79
  • Мнения: 3 423
Няма хорска простотия, бейби,
и придружителката, и мъжът ти
са реагирали адекватно за средата,
в която са били позиционирани в този
момент. Или искаш да ми кажеш, че
мъжът ти е за похвала?! Откъде накъде
ще праща когото и да било до аптека и
ще препоръчва лекарства? Лекар ли е?
Аптекар ли е? Дилър ли е? Какъв е? Могъл
е просто да обясни на жената, че всички
чакат, че тя е дошла последна, че редът
е такъв и такъв, че трябва да се спазва,
да я помоли да го спазва, ако не, да извика
органите на реда, за да се заемат със случая.
Не, мъжът ти е реагирал по същия долнопробен
начин, както е реагирала придружителката.
Разбира се, че проявяваш пристрастие. За тебе
той е герой, докато за мен е обикновен смешник.
И като говориш за хорската простотия, но искаш
да наблегнеш предимно на другата страна, туширай
поне участието на близките си, за да не подскачаш така.

Информирах модератор и се надявам темата да бъде заключена.

# 80
  • Мнения: 984
а не фенклуб на смачканата домакиня все пак.
Не съм смачкана домакиня, но влизам в положението на Даниел, защото е права да се ядосва. А може да си смачкана домакиня, без да ти пука особено въобще изобщо...и без да висиш на опашки, а седейки на шума от фойерверките... Wink

# 81
  • Мнения: 2 978
Казах аз в темата за Панаирите, че тук си е цял панаир..ама никой не ми вярва.

# 82
  • Мнения: 1 733
Не, Лиска, мъжът ми реагира по този долнопробен начин след многократни обяснения защо не можем да ги пуснем да минат преди нас, но това вече няма значение! Вярно на панаир го обърнахме!

# 83
  • Мнения: 3 423

Не, Лиска, мъжът ми реагира по този долнопробен начин след многократни обяснения защо не можем да ги пуснем да минат преди нас, но това вече няма значение! Вярно на панаир го обърнахме!
Добре, значи все пак е опитал
да се справи и цивилизовано,
което го издига в моите очи.
И все пак, нищо не му дава право да
праща въпросната жена за лекарства.
Изпуснал си е нервите.

а не фенклуб на смачканата домакиня все пак.
Не съм смачкана домакиня, но влизам в положението на Даниел, защото е права да се ядосва. А може да си смачкана домакиня, без да ти пука особено въобще изобщо...и без да висиш на опашки, а седейки на шума от фойерверките... Wink
Мишелон, разбира се, че Даниел е права
да се ядосва. А твоите намеци са плоски.

# 84
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Сигурно Лиска не е попадала в подобна ситуация, или проявява някакъв фалшив морал.

Лиске, ако водиш полуприпаднало дете, дали би си изчакала реда за да дадеш предимство на попълването на документи и рецептурни книжки. Мм newsm78 Или би направила всичко въжможно за го прегледат по-бързо.



Иначе и аз съм за търпеливото и кротко висене с часове на твърдата дървена пейка, в коридор, в който става ужасно течение, с две деца, които не успявам да озаптя въпреки ядните укори към мен, че вдигат много шум и смущават ушите на чакащите. И, разбира се, под непрекъснатото звънене на телефона, защото шефът се интересува единствено от това кога ще се върна обратно в офиса и защо още не са му готови работите. Даже бих пуснала търговката на лекарства - и тя е на работа все пак. Пък моите дечица кротко ще си поседнат на цимента, защо пейката е препълнена с болни хора, които не могат да стоят прави, разбира се.

Последна редакция: вт, 11 сеп 2007, 13:32 от luda

# 85
  • Мнения: 3 116
Уфф или бременна в 6 месец  с 40 градуса температура, повръщане и разстройство. "Не било спешен случай" казаха бабите пред кабинета и застанаха пред мен за да не може да ме види лекарката с корема. Добре че и имах  мобилния да й се обадя.

В тази държава едно време нравите не бяха такива. Мога само да кажа че хората са озверели и още нещо. Наистина децата и бременните жени се приемат като тежест в обществото.

Това е положението за съжаление  Sick

# 86
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Тази жена е или болна психически, или  е зла и с обърната наопаки ценностна система. Коментар друг нямам.

# 87
  • София
  • Мнения: 2 840
Относно инвалидите - без претенции за обобщения.
Опашка на щанд за колбаси и месо - разделен като обслужване, но иначе ситуиран като едно цяло.
Две опашки.
НА колбасите - възрастна и по-малко възрастна жена пазаруват.Стигат и до месото, но продавачката ги препраща на другата опашка.
А по-малко възрастната жена почва да вика:"Майко, майко, ти си на ред.Преди този мъж си, върви!!!"
Мъжът се обръща озадачено и отказва да си отстъпи мястото.Жената почва да крещи, че той бил дошъл след тях.
Онзи й обяснява, че е на друга опашка.Жената истеризира и почва да вика:"Не Ви е срам, не виждате ли, че е инвалид???!!!"-сочи към бастуна на майка си.
Настана ужасна врява, обиди като "простак" и "дърта крава такава"...

Грозна гледка.
Искам само да споделя, че ако въпросната жена мисли майка си за инвалид, по-добре да не я мъкне по пазарите, а да й пазарува тя.
Беше толкова агресивно поведението й, че мисля, че никой не би й отстъпил място.
Изумително - майката изобщо не каза нищо, даже й стана неудобно, явно не се чувстваше инвалид.

Впрочем, става въпрос за магазин в чийто район има  Цибалаб.
Може и двойката да е идентична, светът е малък Crazy

# 88
  • Мнения: 59
Направо нямам думи!Аз каквато съм бясна,особено кагота става въпрос за детето ми,щях да я хвана тая лудата за косата и да помета с нея! #Cussing out

# 89
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Хайде, стига вече...

Общи условия

Активация на акаунт