С коси от златни есенни листа към Пазарджик пристъпва есента

  • 14 234
  • 284
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 145
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕНИЦИ!

# 46
......три момчета не много малки около 10-тина год като се люлеят имах чувството че ще хвръкнат а майките им си пият спокойно кафето , ........#Crazy
Здравейте и от мен. Моята дъщеря е на 9 години и също се люлее на тези люлки. Изчакайте да порастнат и Вашите деца повечко и сами ще се убедите, че все още им се играе, все пак са деца. Вие ще им забраните ли да си играят? Наистина има и по-безотговорни родители, но не мислете, че на по-големите дечица не им се играе на катерушките също. След време ще се убедите сами /ако живот и здраве останат такива забавления в нашия град/.
Честит Кръстовден на празнуващите и хубав и слънчев ден ви пожелавам.

# 47
  • Мнения: 145
момичета попаднах на това -  http://www.madalbalbg.com/cgi-bin/s.cgi?lang=bg&act=home някоя от вас чувала ли е нещо по въпроса?аз мисля да опитам!

# 48
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
момичета попаднах на това -  http://www.madalbalbg.com/cgi-bin/s.cgi?lang=bg&act=home някоя от вас чувала ли е нещо по въпроса?аз мисля да опитам!

Eдинственият начин да отслабнеш е умерено хранене+спорт, а да се запазиш млад и жизнен е необходимо да водиш здравословен и спокоен живот Peace. Второто за съжаление е доста трудно в наши дни......Не вярвам на сиропи, хапчета и прочие неща за отслабване Naughty.
Мое мнение  bouquet.

# 49
  • ПАЗАРДЖИК
  • Мнения: 652
И аз мисля, че отслабване без малко зор не може  Naughty

# 50
  • Мнения: 2 577
Ех, ако всичките ми проблеми биха се решили с един сироп... smile3535

# 51
  • Мнения: 2 336
Напълно подкрепям  мама Мери, petjah и mama_iana
това е същата работа като с кафето.

# 52
  • Мнения: 145
Познавам човек свалил 13 кг........не пречи да опитам,нищо не губя,а ако успея.... newsm44  ще съм доволна много.

# 53
  • Мнения: 2 577
да, не пречи да опиташ!
Единствения проблем на тези бързи отслабвания е , че след това какво правим? Трябва и да се поддържат тези килограми, а това е всъщност трудното. Аз нямам никаква воля, за това не смея да пия такива неща, защото после ще си върна сигурно двойно отгоре. Глад му е майката, и то за цял живот Joy Joy Joy Joy
Иначе, ефектът йо-йо е направо потресаващ!
Камист, дано имаш успех! Та да ни стимулираш и нас!

# 54
  • Мнения: 2 577
ЧЕСТИТ ПЪРВИ УЧЕБЕН ДЕН! ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ УЧЕНИЦИ И УЧИТЕЛИ!
 smile3529 smile3527 smile3528  ideauu  superuu

# 55
  • Мнения: 1 163
ДА ИМ ВЪРВИ ПО ВОДА НА ВСИЧКИ УЧЕНИЦИ ПРЕЗ ТАЗИ ГОДИНА Grinning Grinning Grinning

# 56
  • Мнения: 1 938
Спорна и ползотворна!   bouquet

# 57
  • Мнения: 1 938
Имам си рожденик днес - почерпете се!




 Mr. Green

# 58
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Нели, да ти е жив и здрав рожденника  bouquet!!!
А кой е той?

# 59
  • Мнения: 1 938
Нели, да ти е жив и здрав рожденника  bouquet!!!
А кой е той?

Съпругът ми!  bowuu

Общи условия

Активация на акаунт